Gezenbilir; Niğde Aladağlar Dağ Kampı (17 - 20 Kasım 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EKARAIS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 138
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,132
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir; Niğde Aladağlar Dağ Kampı (17 - 20 Kasım 2010)

Efe Bey bu kampa gelmeyi çok istiyordum aslında Belgrad yürüyüşünde de konuşmuştuk ama şimdi malzeme listesine bakınca benim böyle bir kampa daha hazır olmadığımı anladım gelmem biraz zor. :smiley:

Ben şimdilik İstanbul yürüyüşleriyle yetineyim ilerki zamanlarda başka kamp etkinliklerine katılırım.

Bu arada İstanbuldaki yürüyüşleri 15 günde bir düzenlemeyi düşünüyordunuz bu hafta sonu var mı Efe Bey düşünüyormusunuz yürüyüş konu açmamışsınız göremedim.

Etiketler

canvarol' Alıntı:
Efe Bey bu kampa gelmeyi çok istiyordum aslında Belgrad yürüyüşünde de konuşmuştuk ama şimdi malzeme listesine bakınca benim böyle bir kampa daha hazır olmadığımı anladım gelmem biraz zor. :smiley:

Ben şimdilik İstanbul yürüyüşleriyle yetineyim ilerki zamanlarda başka kamp etkinliklerine katılırım.

Bu arada İstanbuldaki yürüyüşleri 15 günde bir düzenlemeyi düşünüyordunuz bu hafta sonu var mı Efe Bey düşünüyormusunuz yürüyüş konu açmamışsınız göremedim.

can bey bendede malzeme yok zirve felanda yapamam gibi görünüyo ayakkabılarımda gora tex ;D bizde elimzdeki malzemeye göre etkinliğin o kısmına katılacağız zirve dışındada çok eğleneceğimize eminim

Geçen sene Bolu Aladağlar kış kampının tadı damağımızda kalmıştı. Yine Murat'la birlikte güzel bir organizasyona imza atmışsınız
Ellerinize sağlık. Ben heyecanla geri sayıma başladım.

Sukuşu' Alıntı:
Geçen sene Bolu Aladağlar kış kampının tadı damağımızda kalmıştı. Yine Murat'la birlikte güzel bir organizasyona imza atmışsınız

Gelmenize çok sevindim Ayça hanım.Yine son derece keyifli bir etkinlik bizi bekliyor.Görüşmek dileğiyle.

Selamlar,

cidowsky' Alıntı:
can bey bendede malzeme yok zirve felanda yapamam gibi görünüyo ayakkabılarımda gora tex ;D bizde elimzdeki malzemeye göre etkinliğin o kısmına katılacağız zirve dışındada çok eğleneceğimize eminim

Çiğdem hanım'a katılıyorum.Zirve programının dışındada güzel etkinlikler var.Eğer u.tulumu,mat,çadır sıkıntınız varsa bunları zaten çözüyoruz Cem bey.Siz sadece su geçirmez bir bot su geçirmez bir montla bu faaliyeti tamamlayabilirsiniz diye düşünüyorum.

COMPETUS' Alıntı:
Çiğdem hanım'a katılıyorum.Zirve programının dışındada güzel etkinlikler var.Eğer u.tulumu,mat,çadır sıkıntınız varsa bunları zaten çözüyoruz Cem bey.Siz sadece su geçirmez bir bot su geçirmez bir montla bu faaliyeti tamamlayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Evet benim sıkıntım tamamen onlar onları almaya kalksam 400 tl tutuyor en aşşağı birden hepsini almam mümkün değil. :smiley:

Eğer onları başka bir şekilde ordan kiralama temin etme şansımız var ise ozaman gelebilirim.

COMPETUS' Alıntı:
Gelmenize çok sevindim Ayça hanım.Yine son derece keyifli bir etkinlik bizi bekliyor.Görüşmek dileğiyle.

Selamlar,

Ne demek. Böyle keyifli bir etkinlik kaçırılmaz. Görüşmek üzere
Selam bizden,

su geçirmez mont yerine yağmurluklada iş halledilebilir. sadece rüzgar ve soğuk için bi giyim şekli oluşturabilirsiniz.

canvarol' Alıntı:
Evet benim sıkıntım tamamen onlar onları almaya kalksam 400 tl tutuyor en aşşağı birden hepsini almam mümkün değil. :smiley:

Eğer onları başka bir şekilde ordan kiralama temin etme şansımız var ise ozaman gelebilirim.

Can,
Sen gel. Malzemeyi dert etme. Hallederiz. Listeye adını yaz.

Sukuşu' Alıntı:

Ayça gelmene çok sevindim. Funda'yı da ayartalım. O da gelsin.

Ayarlayabilirsem gelmek isterim ihtiyacım var

anlamadığım rehberlik tamam da yakacak ücreti ne demek :smiley:

pınar biz geçen yıl aladağlardada odun için para ödemiştik.

niğde aladağlar ağaç odun yönünden kısır bi bölge bildiğim kadarıyla yani çorak belki bu yüzden yakın köylerden satın alma yoluna gidilmiştir. yedigöllerde odundan yana sıkıntı yok elini attığın yer odun :D toplanabiliyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri