Arama sonuçlarınız

1. O

Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik

Ynt: Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik İnsan vardır, doğar, büyür, çalışır, tüketir, yer, içer, oyalanır, yaşamaksa artık bunun adı, ne olduğunu bile anlayamadan göçer, gider.. İnsan vardır, üretir, gelişir, öğretir, ardında iz bırakır öyle gider...

2. O

Kendi Kamp Aracını Yapanlar; Kangoo Micro Camper -

Ynt: Kendi Kamp Aracını Yapanlar; Kangoo Micro Camper - Cem Babadağ (orsaalabanda) Bülent bey, Bu kullanım amacıyla bu tür araçları satın alma konusunu öneremem. Satın alacak olduktan sonra belki çok daha küçük bütçelere çok daha büyük panelvan araçlar alınabilir. Biz sadece daha...
  3. O

Yeni Kamp Aracım ( Hymer Camp 51 )

Ynt: Yeni Kamp Aracım ( Hymer Camp 51 ) Levent abi, hayırlı olsun!.. Takipte olduğum, tarz olarak alkoven düşünenler için tavsiyede bulunduğum bir karavandı. Gayet güzel görünüyor. Adınıza sevindim. Güle güle kullanın. :)

4. O

MASMAVİ BİR GÜZEL GÖCEK

Ynt: MASMAVİ BİR GÜZEL GÖCEK 20 yıl kadar önce sahil doldurulmadan, çakıl taşları üzerindeki tahta masalarda, denizin şıpırtısı dostların kadeh seslerine, anason buğusu portakal çiçeği ve okaliptus kokularına, yakamozlar gözlerimizdeki pırıltıya eşlik ederdi Göcek'te...
  5. O

Kendi Karavanını Yapanlar; Mercedes Alkoven-(mehmet_mtrs)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Mercedes Alkoven-(mehmet_mtrs) Gezenbilir gitti, geldi, açıldı, kapandı derken bu güzel haberi kaçırmışım.. Cumartesi gecesi ancak ucundan kıyısından görebildim. Tam kutlama mesajı yazayım derken forum yine kapandı. Söylenebilecek o kadar çok şey...

6. O

Camper Doblo Karavan Yapımı

Kolay gelsin.. Ortaya her ne çıkarsa çıksın size çok güzel fırsatlar, yeni açılımlar sunacağından emin olabilirsiniz. Kangoo aracımızla çok uzun süre gezmedik ama bizim için çok önemli fırsatlar yarattı. Onunla gezerken, içinde yatarken çok eğlendik. :) Yemek, mutfak düzeneği kuracaksanız...

7. O

Yeni Karavan ile Yeni Bir Geziye Merhaba

Ynt: Yeni Karavan ile Yeni Bir Geziye Merhaba Ayhan abi, yeni karavanınızı güle güle kullanın. Çok güzel görünüyor. Hayırlı olsun. :) Gezi rotanız da çok güzel. Selametle...
  8. O

Ülkemizin Deprem Gerçeği Karşısında Karavancılğın Gelişiminde Devlet Desteği?

Ynt: Ülkemizin Deprem Gerçeği Karşısında Karavancılğın Gelişiminde Devlet Desteği? İyi de abi, hobi faaliyetleri dışında genel sorunlar ve çözümleri hakkında fikir yürütüp katılımcı olamayacak mı insanlar? Eminim Erdal bey bu şekilde anlatmak istememiştir. Ortada büyük bir yanlış...
  9. O

Ynt: Ülkemizin Deprem Gerçeği Karşısında Karavancılğın Gelişiminde Devlet Desteği? Konunun karavanturk'da da farklı bir boyutuyla tartışılmakta olduğunun ayırdına vardım. İlgilenenlerin takibinin faydalı olacağını düşünmekteyim: http://karavanturk.org/index.php/topic,1274.15.html

10. O

Ynt: Ülkemizin Deprem Gerçeği Karşısında Karavancılğın Gelişiminde Devlet Desteği? Hassas nokta şurası; İnsanlar federasyona değil kendilerine uygun ya da lokal olarak yakın buldukları derneklere üye olacaklar. Peki sorarım size; Diyelim ki hali hazırdaki mevcut yapıya...

11. O

Ynt: Ülkemizin Deprem Gerçeği Karşısında Karavancılğın Gelişiminde Devlet Desteği? Değerli dostlarım, ağabeylerim; Asıl konu başlığı ile ilgili görüşlerimi daha sonra paylaşacağım. Oğuz abi farkında olarak ya da olmayarak konuyu başka bir yere doğru taşımış. Dilerseniz ayrı bir...
  12. O

Karavan için Yerli Üretim Tente

Ynt: Karavan için Yerli Üretim Tente Güzel çözüm... Bana da geliştirilebilir gibi geldi. Levent abi mutlaka bulacaktır sabitleme ayakları için de bir şeyler. Güle güle kullansın. Mafsalların olmaması rüzgarlı havada şişip bombe yapmasına neden olacaktır. Değişken rüzgarlı havalarda...

13. O

Tamamen Yerli Üretim; Debasto Isıtıcı

Ynt: Tamamen Yerli Üretim; Debasto Isıtıcı SHAVA DH2000 cihaz için; * Cihazın kaç kademeli ısıtma ve üfleme modu var? Webasto airtop 2000 ST gibi iki kademeli mi? Yoksa Eberspacher Airtronic D2 gibi 4 kademeli mi? ** Bu ısıtma ve üfleme modları için ayrı ayrı...
  14. O

Kendi Karavanını Yapanların Çoğu Sahibinden.com'da Neden?

Ynt: Kendi Karavanını Yapanların Çoğu Sahibinden.com'da Neden? İnsel çok güzel özetlemiş konuyu. Öncelikle birlikte gezeceğiniz kişi sayısı ile birlikte gezi tercihlerinizi belirleyeceksiniz. Ama çekincede olduğunuz konuları da gayet iyi anlıyorum. O halde size şöyle bir şey...
  15. O

Haydi Arkadaşlar Poyrazlara 15-16 Ekim

Ynt: Haydi Arkadaşlar Poyrazlara 15-16 Ekim Arkadaşlar keyfiniz bol olsun.. Aslında tam da mevsimi Poyrazlar'ın ama 400 km. git-gel gözüm yemedi.. Önümüzdeki hafta AVD İznik buluşması var. Nefsimizi orada körleyeceğiz artık.. O kendini bilmeze söyleyin, sucukları iki saat taşın...

16. O

Kendi Karavanını Yapanlar; Off-road,Raodhopper (Arif Hüküm)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Off-road,Raodhopper (Arif Hüküm) Plan, proje, tasarım, mimari, mühendislik, teknik, ustalık.. 32 kısım tekmili birden mükemmel bir çalışma olmuş. Türkiye koşullarında "benim" diyen ustanın ya da profesyonel firmaların yapamayacağı - ya da belki...
  17. O

Gezenbilir Sonbahar Buluşması (Tarabya 1-2 Ekim 2011)

Ynt: Gezenbilir Sonbahar Buluşması (Tarabya 1-2 Ekim 2011) Katılamasak da tüm dostları bir arada görmek sevindirdi.. Emeği geçenlere teşekkürler. Çaydan başka bir şey içilmedi mi o güzel manzara karşısında?
  18. O

2011 Ramazan bayramı Erdek,Cunda,Foça

Ynt: 2011 Ramazan bayramı Erdek,Cunda,Foça Bülent, belki bir şeyler daha eklersin diye bekledim ısrarla ama bitmiş gibi görünüyor sanki.. İlk uzun gezinizin sorunsuz geçmesine -özellikle de Derya adına- çok sevindik... Sizden bir gece sonra da biz Selçuk Kamping'de idik...

19. O

A Grubu RH Negatif Kan Aranıyor.. (Ankara)

Gezgin dostlar, Ankara Demetevler Onkoloji Hastanesi'nde yatmakta olan kan kanseri tedavi sürecinde bir arkadaşımız için çok miktarda "A RH negatif "kana ihtiyaç var. Nadir bulunan bir kan grubu olduğundan ailesi çok zor durumda. Lütfen duyarsız kalmayalım... İletişim için Berrin...
  20. O

A RH (-) Kan Aranıyor Lütfen Duyarsız Kalmayalım.. (Ankara)

Gezgin dostlar, Ankara Demetevler Onkoloji Hastanesi'nde yatmakta olan kan kanseri tedavi sürecinde bir arkadaşımız için çok miktarda "A RH negatif "kana ihtiyaç var. Nadir bulunan bir kan grubu olduğundan ailesi çok zor durumda. Lütfen duyarsız kalmayalım... İletişim için Berrin...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri