Arama sonuçlarınız

1. aytaç

Ekli linkteki 3 Kapı, 3.0 V6 Pajero Hakkında Bilgi Talebi

Ynt: Ekli linkteki 3 Kapı, 3.0 V6 Pajero Hakkında Bilgi Talebi Herkese selamlar. İnternette dolaşırken bu siteyi buldum. Aslında bulmadım. Zaten biliyordum Türkiye' de ki bir çok insan gibi. Ancak uzun zamandır da aktif olmuyordum. Yazılanları okuyunca ne kadar haklı olduğumu da görüyorum. 2007...

2. aytaç

Off-Road İçin Traktör Yada Panzer Lastiği Seçimi

Ynt: Off-Road İçin Traktör Yada Panzer Lastiği Seçimi aynen öyle vostdost. o değilde otobüsün arazi lastiği kullanmasına takıldı kafam benim gece vakti 4x4 otobüs mü diye nette araştırdım, değilmiş.
  3. aytaç

Ynt: Off-Road İçin Traktör Yada Panzer Lastiği Seçimi kesin bilmiyorum ama 7,50 için 1 sene önce 400 küsür gibi bir fiyat söylemişlerdi. 8,25 i siz hesap edin.

4. aytaç

Ynt: Off-Road İçin Traktör Yada Panzer Lastiği Seçimi bu kadar dişli lastiği iveco otobüs niye kullanıyor acaba ilginç doğrusu. off road amaçlı diye biliyorum ben bu lastiği ???
  5. aytaç

Ynt: Off-Road İçin Traktör Yada Panzer Lastiği Seçimi nejat beyin lr 110 un daki 8,25-16 ebadındaki lastik resimlerinden anlayabildiğim kadarıyla michelin xzl. çok güzel ama pahalı bir lastik. bulabilirseniz defender için good year G90 tavsiye ederim. selamlar.

6. aytaç

V8 lerde LPG problemi

Ynt: V8 lerde LPG problemi vay be makine fakültesi gibi forum.... bu krank kesme hadisesi kısaca benzin ve lpg nin ateşleme zamanlarının farklı olması sebebiyle farklı ayar istemesi ayar yapılsa bile bahsedilen araçlardaki afm ecu bıcı vıcı gibi şeylerin bunu kestirememesinden kaynaklı...

7. aytaç

Defender 110 mu Yoksa Discovery Seri 1 mi?

Ynt: Defender 110 mu Yoksa Discovery Seri 1 mi? anlaşılmıştır. selamlar.
  8. aytaç

Discovery I - 3.5 v8i Şanzıman Problemi

Ynt: Discovery I - 3.5 v8i Şanzıman Problemi bunu bende bilmiyorum emrah bey. belki diğer üyeler yardımcı olabilir. selamlar.
  9. aytaç

Ynt: Defender 110 mu Yoksa Discovery Seri 1 mi? ''tecrübe'' ye hürmetlerimi bildiririm efendim. diğer kısımlar önemli değil. benim niyetim temiz bir 2.5 benzinli bulup sadece motoru değiştirmek. 3.5 ya da 3.9 farketmez. hatta 3.5 olursa daha iyi gibi teşkilat müşkülat hesabı hani... aynı...

10. aytaç

Discovery I - 3.5 v8i Şanzıman Problemi

Ynt: Discovery I - 3.5 v8i Şanzıman Problemi lt 77 yi her halükarda bulursunuz enyaygın şanzıman budur. defender şanzımanıdır bu bahsettiğiniz. selamlar.

11. aytaç

Ynt: Defender 110 mu Yoksa Discovery Seri 1 mi? 2,5 benzinli alıp v8 e çevirmeyi düşünsek ve hayal etsek, v8 orijinal motor bulma ihtimalimiz ve bunu monte etme ihtimalimiz ne olurdu? uygulanabilir mi yoksa hayal ettiğimizle mi kalırız. tabii bunu sorarken naci beyin yaptığını biliyorum ama...
  12. aytaç

Toyota LandCruiser mi? Landrover Discovery mi ?

Ynt: Toyota LandCruiser mi? Landrover Discovery mi ?

13. aytaç

En Sonunda CJ Motoru Kucağa Aldık

Ynt: En Sonunda CJ Motoru Kucağa Aldık geçmiş olsun...
  14. aytaç

Ynt: Toyota LandCruiser mi? Landrover Discovery mi ? kıskanmayın ruhumuzu sizi gidi amerikan kapitalizminin hızlı tüketim toplumunun ciip sahipleri sizi.(gülümseme) biz öte alemlerde başka boyutlardayız ruhumuzla.(gülümseme)siz dünya işleriyle uğraşın. ruh çağırma seanslarında bile gelen...
  15. aytaç

Ynt: Toyota LandCruiser mi? Landrover Discovery mi ? papaz eskiden vermiş ruhu. şimdi o ruh çıktı inek ruhu girdi içine. tata hesabı hani...

16. aytaç

Vinç, Vinç Tamponu, Ruhsat

Ynt: Vinç, Vinç Tamponu, Ruhsat faturaya gerek yok. işletmemek doğru mu. yukarıda yazdığım sebeplerden ötürü bence doğru. hem merak etmeyin tepesi atan biri bu tip olayları mahkemeye taşır ve kazanır. sonrası içinde karar emsal teşkil eder. kim taşır derseniz canı yanan birisi mutlaka çıkar...
  17. aytaç

Ynt: Vinç, Vinç Tamponu, Ruhsat iyide aynı tüv ben genel müdürlüğe danışmaları konusunda ısrar etmeseydim vinç ruhsata işli olması gerekir diye söylüyordu. hem aracın trafiğe çıkmasının koşulu tüv muayenesi olacak, hemde polis diyecekki tüv muayenesi beni ilgilendirmez falanca donanımını...
  18. aytaç

Ynt: Vinç, Vinç Tamponu, Ruhsat vinç için boşuna proje ruhsata işletme gibi masraflara girmeyin. tüv den geçiyor. taze bilgidir. benim aracın tüv muayenesi bugün yapıldı. polis konusuna gelince muayenesi tam bir araca neye dayanarak ceza kesiyorlar acep.

19. aytaç

Freelander Almak İstiyorum

Ynt: Freelander Almak İstiyorum ve aleyküm selam. sakın alma....
  20. aytaç

Land Rover Ne Kadar Suya Girebilir?

Ynt: Land Rover Ne Kadar Suya Girebilir? şimdi bende senin avatarına bakınca havlama sesi duyuyorum deme o ben değilim ha:))

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri