Arama sonuçlarınız

1. S

Toyota Hilux 2.2 Benzinli Lpg Mixer Ve Brc Blos Uygulaması

Konu çok sessiz kalmış çok güzel bir uygulama Barış abi paylaşım için teşekkürler .

2. S

4x4pazari.com

Çok mantıklı olmuş lakin beklenen ilgi gösterilmemiş malesef.

3. S

Cam Rüzgarlıkları

Konuyu hortlatıyorum malesef ama hiluxum için ln106 cam rüzgarlıgi mevcut mu ilandaki numaradan ulaşamadım telefon kullanılmıyor.
  4. S

99-2003 Vitara Arıyorum

Malum sitedeki araç hakkında bilgisi olan var mı? İlan numarası. 305700106

5. S

99-2003 Vitara Arıyorum

Selamlar gezenbilir ailesi. Başlıktada belirttiğim gibi 5 kapı donanımlı yada donanımsiz ağır arazi görmemiş düşük km li bakımlı temiz JLX yada grand vitara arıyorum. 05069363531 serkan.

6. S

Ln 65 Almak Istıyorum Fıyat Arastıyorum

Ynt: Ln 65 Almak Istıyorum Fıyat Arastıyorum Selamlar yıllardır arazi araçlarına büyük ilgim var fakat bi okadarda hız tutkusu var şuan 89 model golf 2 1.6GTD sahibiyim dizel motora ne yapılması gerekiyorsa yaptık son dyno testinde 173hp aldık fakat geçen hafta Rollingde Turbo patlattık >:(...
  7. S

grand vitara 2.0

Ynt: grand vitara 2.0 Vitara ile başlamayı düşünüyorum ki öyle olacak vede sizinde dediğiniz gibi vitara ile devam ederim forumu kurcaladıkça hevesim artıyor hem arazi hem şehir içi vede f/p bakımından en mantıklı araç :).Sanırım sizinki yaz lastikleri ile biraz şans yardımı olmuş yükseltme...

8. S

aranıza hoş gelmek istiyorum...

Ynt: aranıza hoş gelmek istiyorum... Sayın @muratbilici abimizin yazmış olduğu bu makale sayesinde ben doğru karara ulaştım umarım sizde aradığınız yanıtı bulursunuz.

9. S

Bu da benim ufaklık...

Ynt: Bu da benim ufaklık... Güzel araç bol çamurlu günler.
  10. S

Lada Niva 5 Kapi

Ynt: Lada Niva 5 Kapi Kesinlikle katılıyorum.

11. S

Satılık Uzun Şase

Ynt: Satılık Uzun Şase Arka sağdada kapı var eski willsleri anımsatıyor demekki minibüs olarak üretildi bu model ya da makam :D
  12. S

Grand Vitara Fotoğrafları ( Yalnız Kurt)

Ynt: Grand Vitara Fotoğrafları ( Yalnız Kurt) Çok güzel resimler.
  13. S

Bu Araç Hakkında Yorumlarınız

Ynt: Bu Araç Hakkında Yorumlarınız Vitaralara off road donanımı çok yakışıyor ekteki araç sade olmasına rağmen görseli çok güzel performansıda inşallah tatmin edicidir.

14. S

grand vitara 2.0

Ynt: grand vitara 2.0 Sanırım başlangıç için Vitara çok doğru bir seçim olacak gibi.
  15. S

Land Rover Discovery I V8 Hard Off Road Modifiyesi (Bolu)

Ynt: Land Rover Discovery I V8 Hard Off Road Modifiyesi (Bolu) Çağrı Bey mesajınıza cvp yazamıyorum sitede yeni olduğum için şimdilik sadece araştırıyorum Suzuki Vitara ile LR Disco arasında kaldım acelem yok şimdilik sürekli olarak araştırıyorum ilginize teşekkürler.
  16. S

Ynt: Land Rover Discovery I V8 Hard Off Road Modifiyesi (Bolu) :) :) :) yarın arayayım diyeyim o resim benim aracın sen nasıl koyarsın :D

17. S

Ynt: Land Rover Discovery I V8 Hard Off Road Modifiyesi (Bolu) Az önce disco ilanlarına bakarken şu ilan dikkatimi çekti: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-orjinal-1997-model-lpg-li-degiseni-yok-harika-bir-sehir-ve-arazi-67971263/detay Sizin ilk sayfada arazi...
  18. S

Toyota Hilux Baştan Başa Bakım

Ynt: Toyota Hilux Baştan Başa Bakım Çok faydalı bir konu olmuş :D Maşallah.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

SON KONULAR

Geri