Arama sonuçlarınız

1. D

FAKOFF GRUP 29 OCAK GEZİSİ

Ynt: FAKOFF GRUP 29 OCAK GEZİSİ Doğan Çelen geliyor. Eğer hava nedeniyle gidilmeyecekse bildirin ltf. Buluşma yeri neresi ? Saat kaçta buluşulacak ? Saygılar, Doğan Çelen

2. D

Kesinlikle İzleyin!.. :)

Ynt: Kesinlikle İzleyin!.. :) Böyle bir şeyden haberiniz varmıydı ?
  3. D

Mercedes G-Class Yedek Parça Paylaşımı

Ynt: Mercedes G-Class Yedek Parça Paylaşımı Çok teşekkürler. Doğan Çelen

4. D

Ynt: Mercedes G-Class Yedek Parça Paylaşımı Arkadaşlar, G için 1 adet çıkma 18" jant arıyorum. 5x130 olması lazım bildiğim kadarıyla, (Bu 130 rakamının ne anlama geldiğini bilmiyorum, bilen varsa açıklayabilirse sevinirim). Doğan Çelen
  5. D

FAKOFF olarak 29 Ocak'ta İnönü Yaylasına çıkıyoruz !

Ynt: FAKOFF olarak 29 Ocak'ta İnönü Yaylasına çıkıyoruz ! Sağolun, Gelişme oldukça haberleşiriz. Buluşma yeri vb. Saygılar, Doğan Çelen 532 485 71 95

6. D

FAKOFF olarak 29 Ocak'ta İnönü Yaylasına çıkıyoruz !

Ynt: FAKOFF olarak 29 Ocak'ta İnönü Yaylasına çıkıyoruz ! Deniz bey, İstanbul'dan 2 kişi katılabilirmiyiz ? Araç : Mercedes G 463 kısa Lastik : Cooper STT Çekme halatı : 3t Hi-jack 4 lastiğe zincir (Kar olur herhalde) Vinç : Yok Doğan Çelen

7. D

G300 Yakıt Tüketimi

Ynt: G300 Yakıt Tüketimi ziccho arkadaşım, İstanbul Anadolu yakasında TS otomotiv'e bakabilirsin. Hüseyin beyin kendisinde de "G" vardır ve konuyu iyi bilir. Yer : Ümraniye, Namazgah. Tel : 216 523 73 73 Doğan Çelen
  8. D

kimler g lerini offroad da kullanıyor

Ynt: kimler g lerini offroad da kullanıyor Motogezgin arkadaşım, Bende arasıra yoldışına çıkıyorum. Benim tarzım, bakalım bu araba buradan geçer mi acaba şeklinde değil ama, bir yerden bir yere gideceğim zaman haritada (Türkiye'nin 1:200 000 lik haritaları var, oldukça ayrıntı veriyorlar)...
  9. D

Off Road Kullanımı için Yapılmış G

Ynt: Off Road Kullanımı için Yapılmış G Berk bey, Asfalt çoğunluklu kullanım için dif. oranı olarak 1:4,375 veya 1:4.857 öneririm. 1:6,167 Arazide harikalar yaratır, ama uzun yolda çok ağır kalır. Üzerinde 1:4375 olan bir kısa 463 (iki kişiyle) 100-110 km/h 2000-2200 rpm'le gider. Bu da...

10. D

Ynt: Off Road Kullanımı için Yapılmış G Berk bey, 300 GD'nin "torque" değeri 191nm (bu da yeni arabanın katalog değeri) Arazi için zayıf kalır. (Diff oranlarına dikkat ! 1:6.. gibi bir oran olması lazım, O da uzun yolda adamı bayar !!). Bence G 300 Turbo ( "torque değeri 330nm) bulmaya...

11. D

Ynt: Off Road Kullanımı için Yapılmış G Utkan bey, İlginze teşekkür ederim, Söylediklerinizde haklısınız. Elimde bakım kitapları var ama, bana bir özel takımlar listesi gönderebilirseniz çok makbule geçer. Saygılar, Doğan Çelen
  12. D

Ynt: Off Road Kullanımı için Yapılmış G Motogezgin, Güzel bir gezi olmuş, ne kadar sürdü ? Ben en son Yenice ormanlarına gittim. Kasım başı oralar muhteşem oluyor. Eğer seyahat düşündüğünde haber verirsen, katılmak isterim. İki araç daha güvenli olur. Kamp malzemem de tamamdır. Tel : 532...

13. D

Ynt: Mercedes G-Class Yedek Parça Paylaşımı Gürbüz 25 arkadaşım, Resim gönderme imkanım yazık lk işu an yok Fiat için Cooper'leri takarken 4 lastik için 400 TL'den aşağı verme demişlerdi. Ben şu anda 300 TL için düşünmem, veririrm. Yalnız şu anda yalnızca lastikleri verebilirim. Jantlar söz...
  14. D

Ynt: Mercedes G-Class Yedek Parça Paylaşımı Arkadaşlar, 300GE den çıkma hasarsız 4 adet orijinal mercedes 18" jant ve üzerinde Kumho 255x60x18 lastiğim var. Lastik diş derinliği 7,6 mm. yerlerine cooper stt leri takdığımdan dolayı satılıktır. İlgilenen olursa tel : 532 485 71 95 Doğan
  15. D

Ynt: Off Road Kullanımı için Yapılmış G Motogezgin, arkadaşım, Sarı motor kulaklarının parça numarası var mı. Motoru indirmiş durumdayım. Varsa, acil bildirebilirsen sevinirim. teşekkürler. Doğan Çelen

16. D

g serisi low range

Ynt: g serisi low range Sait Nuh arkadaşım, 460'larda orta diferansiyel yok 4 çekerde doğrudan arkalara ek olarak önlerde %100 (yani bir anlama kilitli bağlanıyor) Motorun enerjisi %50 arkaya %50 öne gidiyor. Orta diferansiyel olursa bu enerji yol durumuna göre ön ve arkalara farklı...
  17. D

G Yayları

Ynt: G Yayları Arkadaşlar, Yaylara taktık, (Yayları henüz takamadım, eli kulağında) Ekteki makale ilgilisine faydalı olabilir. Doğan Çelen
  18. D

G Yayları

Ynt: G Yayları Hüseyin kardeşim, Harikasın, çok teşekkürler, Doğan Çelen

19. D

G Yayları

Ynt: G Yayları Hüseyin, kardeşim, Çok teşekkürler, Çeviriye gerek yok, sağol, Yavuz, dediğin gibi, dinamometre ile kontrol etmekten başka çare yok gibi. Doğan Çelen
  20. D

G Yayları

Ynt: G Yayları Arkadaşlar, G lerde arka yayları değiştirdikten sonra bir ALB ayarı yapmak lazım. (Bu arka frenlere gelen hidroliğin basıncını ayarlamak demek. Bu da arka akslara gelen yüke göre farklı değerlerde oluyor. bende bu tablo var. Değerleri biliyorum, fakat bu iş için manometre vb...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR