Arama sonuçlarınız

1. mustafa drican

1996 Zj Benzinde Tekliyor

Ynt: 1996 Zj Benzinde Tekliyor Tam 3 defa ayarlattım fakat LPG de gayet normal,ama benzinde motor sıcakken dahi araç çekmiyor düz yolda iman gücüyle zar zor gidiyor hafif bir rampaya gelince hak getire,pedalı sürekli pompalama yapınca biraz zorluyor
  2. mustafa drican

1996 Zj Benzinde Tekliyor

Merhaba arkadaşlar aracımda lpg takılı son bir aydan bu yana araç LPGde normal çalışıyor fakat benzinde tekliyor ve aşırı yakıyor ,sanki benzin yetiştiremiyor gibi bilgilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum teşekkürederim.

3. mustafa drican

93 Grand Cherokee 5.2 Icın Angle Merceklı Far Aranıyor?

Ynt: 93 Grand Cherokee 5.2 Icın Angle Merceklı Far Aranıyor? Ne yaparsanız yapın boşuna ben 9 yıldan beri yapmadıgım kalmadı son çare tampona 6 adet sis taktım
  4. mustafa drican

ZJ LER ARAZİDE 2 TL YAKIYO TEST EDİLDİ ONAYLANDI...

Ynt: ZJ LER ARAZİDE 2 TL YAKIYO TEST EDİLDİ ONAYLANDI... tabi dediginiz çok dogru 20 yaşına yaklaşmış bir araçtan daha fazlasını beklemek çok zor.Yeni kasaları çıktı daha fiyat belli degil ama 150000 dolarlardan bahsediliyor sonra vergileri yılda bizim araçların ederi kadar .ve yine dogru olan...

5. mustafa drican

Ynt: ZJ LER ARAZİDE 2 TL YAKIYO TEST EDİLDİ ONAYLANDI... murat bey belki size tuhaf gelecek ama eger avatarızdaki araç sizinse zj lerin vergiside sigortasıda ,kaskosuda sizinkinin en az yarısı. :( :( :(

6. mustafa drican

Ynt: ZJ LER ARAZİDE 2 TL YAKIYO TEST EDİLDİ ONAYLANDI... işte gerçek rakamlar bundan azı yalan, çogu ise arızalı.
  7. mustafa drican

Ynt: ZJ LER ARAZİDE 2 TL YAKIYO TEST EDİLDİ ONAYLANDI... ne gerek var ,bagajda yeterince yer var ,ama her ihtimale karşı birtanede bisiklet olsa iyi olur ,herzaman petrole yakın yerde bitmeyebilir ;D ;D ;D
  8. mustafa drican

Ynt: ZJ LER ARAZİDE 2 TL YAKIYO TEST EDİLDİ ONAYLANDI... ne yakarsa yaksın sen gaza basmaya devam et,bittigi yerde söner bidonla takviye edersin olmadı çekersin ;D ;D ;D

9. mustafa drican

Ynt: ZJ LER ARAZİDE 2 TL YAKIYO TEST EDİLDİ ONAYLANDI... ellbette az yakmıyor burada hemfikiriz,sorun az yakmasını beklememizde,burada kıyaslarken hep üst segment veya küçük motorlu araçlarla kıyaslıyor olmamız.yoksa görünen köy kılavuz istemez şehiriçi 28lt/km.şehirdışı 21lt/ km tabii bu...

10. mustafa drican

Ynt: ZJ LER ARAZİDE 2 TL YAKIYO TEST EDİLDİ ONAYLANDI... elektirikli bisiklet tavsiye ederim.
  11. mustafa drican

Ynt: ZJ LER ARAZİDE 2 TL YAKIYO TEST EDİLDİ ONAYLANDI... teşekkürderim sinan bey sizinde yüreginiz dert görmesin :)

12. mustafa drican

Ynt: ZJ LER ARAZİDE 2 TL YAKIYO TEST EDİLDİ ONAYLANDI...
  13. mustafa drican

Ynt: ZJ LER ARAZİDE 2 TL YAKIYO TEST EDİLDİ ONAYLANDI... elbette dizelle kıyaslamıyorum fakat az yakan araba ya dizeldir,yada 700 -800 kg lık araçtır .bir paket sigaranın 9 tl oldugu bir memlekette ,bir paket sigara parası ile offroad zevki yaşamak biraz zor ben sizi eleştirmiyorum beni...
  14. mustafa drican

Ynt: ZJ LER ARAZİDE 2 TL YAKIYO TEST EDİLDİ ONAYLANDI... benzinli -dizel yakıt karşılaştırması bence çok yanlış,benim 96 zj şuan şantiye ortamında 65-70 kuruş yakıyor,2009 dizel passatım var oda ortalama 25 kuruş yakıyor 2 ay önce passatın enjektörleriyle turbosunu degiştirdim . rakamlar harika...

15. mustafa drican

antalyada amerikan parçası satan parçacı varmı

Ynt: antalyada amerikan parçası satan parçacı varmı ben yanlış okumuşum özürdilerim,rölenti sensörü kolaylıkla bozulmaz güzel bir temizleyin,oksijen sensörüde aynı,yerinizde olsam çıkma bitane kapak alırım 50 tl yenibir tevzi makarası arızalı degilsede yedekte olsun na zaman bozulacagı hiç...
  16. mustafa drican

Ynt: antalyada amerikan parçası satan parçacı varmı eger aracı 3 4 gün yatırma şansınız varsa istanbulda bir firma var işi çok güzel fiyatıda uygun,
  17. mustafa drican

Ynt: antalyada amerikan parçası satan parçacı varmı bunların hiçbirinin çıkması takılmaz ,zaten fazla meblada tutmaz .çıkmacılar çooook uyanık işi bilmezseniz çıkma parçayı sıfırından pahalı satarlar.

18. mustafa drican

94 model cherokee 3.6 hakkında yardım

Ynt: 94 model cherokee 3.6 hakkında yardım bence önce bir marka ve modelde karar verin daha sonra aramaya başlayın ,yoksa içinden çıkılmaz olur hatta araç almaktan bile vazgeçebilirsiniz.aklıma bir çin atasözü geldi..DÜŞÜNDÜGÜNÜ ÇABUK YAP ,YOKSA KARAR VERMEK ZORUNDA KALIRSIN.
  19. mustafa drican

94 model cherokee 3.6 hakkında yardım

Ynt: 94 model cherokee 3.6 hakkında yardım zj ile pajeroyu kıyaslamak yanlış,pajero kötü araç demiyorum ama bu önden giden at ile arkadan gelen eşege benzer pajeroda güzel araçtır .mıtsubıshıyı binmek için alırsınız jeep i sevmek için alırsınız . 3.6 ile 5.2 nin yakıt degerleri % 10 civarında...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri