1998 Yada 2000 Model Musso Almayı Düşünüyorum.

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ıYı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,566

ıYı

Yeni Üye
Mesajlar
4
Tepkime Puanı
0
piyasası ucuz ve sağlam olduğu için tercih ediyorum.
motor,şanzıman, yürür aksam, I şase mercedes olması ve emsallerine göre fiyat olarak çok çok uygun olması nedeni ile almayı düşünüyorum.
formda araştırdım ama yinede"Önce bilene danış" dendiği için bu arabaları bilen arkadaşlar avantajlarını ve dezavantajlarını yazarsa çok sevinirim.
mesela arazide low4 de ilerlerken bir teker yada iki teker patinaja düştüğünde oradan çıkmak için difransiyel kilidi aktif etme durumu varmı(disco yada defenderlerde manuel lock var)
traction control sistemi varmı.?
standart bir musso ile offroad yapılabilir mi?(kayalara tırmanan ağır offroad değil ama kır gezisi gibi yada dağ yolları geziside değil.)
arazi performansı ve otoyol performansı nasıl?
 

Etiketler


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,406
Mesajlar
1,517,649
Kayıtlı Üye Sayımız
172,064
Kaydolan Son Üyemiz
turquoisevan

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst