Merhaba Ssangyong 3,2 Benzin Lpg Bir Araç Almayı Düşünüyorum 120 000 Km De Manuel Fikirlerinizi Alabilirmiyim

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Canelektrikpano Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,577

Etiketler
Merhaba SsangYong 3,2 benzin LPG bir araç almayı düşünüyorum 120 000 km de manuel fikirlerinizi alabilirmiyim
Merhaba
Ben bu markanın 2008 model ve 2. sahibinden 103000 km olanını alarak 25000 km 3 yıl kullandım, ama motoru 3.2 değil 2.0 idi.

Son derece sorunsuz kullandım, bizde kamyonet statüsünde bir araç daha vardı , her ikisi de her yıl vize falan gerektirdiği için sattım. Yoksa son derece yumuşak süspansiyonlu, 4.70 ve 1400 kg çekme karavan çekerken son derece güçlü, virajlı ve yokuşlu dağlık yollarda vites küçültme istemeyen, sessiz ve rahat bir araçtır. Bakımlısını bulursanız ki 120 000 km iyi bir km bence.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Mesajlar
1,518,533
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

SON KONULARGeri
Üst