2 büyük avrupalı üreticinin fabrika üretim resimleri,

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tascamdeck Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,728

tascamdeck

Ana Kamp
Selamlar,

2 büyük moto-karavan üreticisinin detaylı resimlerinin linklerini aşağıda bulabilirsiniz.
sayfanın en altında resimleri daha da büyütebileceğiniz kısım var.
Bol bol detaylı resimler var,karavanını kendi yapanlara fikir verebilir.

http://magazine.camperonline.it/2012/06/13/camperonfactory-caravans-international-roller-team/

http://magazine.camperonline.it/2011/10/27/camperonfactory-niesmannbischoff/

Etiketler
Ynt: 2 büyük avrupalı üreticinin fabrika üretim resimleri,

Bu lingler için teşekkürler.......Adeta hazine gibi görsel bilgiler var...........

Paylaşımınız için teşekkürler İsmail Bey. :smiley:

Bir fotoğraf, yüzlerce sözcük ve cümlenin anlatamadığını aktarabilmekte; hem fotoğraf, hem yazı ise, kaymaklı ekmek kadayıfı!... ;)

Cavid Sezen

Acaba bizim üreticiler de imalat sıralalamasında önce mobilyaları ve ekipmanları yerleştirip en son dış cepheleri ve tavanı takıyorlar mıdır?

Karavan ve tekne imalat aşamaları filmlerini o kadar çok seyrettimki, sonuç olarak teknik ve malzeme yetersizliğimizden dolayı, AVM'de vitrin bakmakdan öteye geçmiyor, aslında bize bir faydasıda olmuyor...
Bazen küçük gözden kaçan ayrıntıların peşindeyim zaten, yukarıdaki iki imalat sıralamasındanda aklımda kalan tek şey, lazım olana, şu küçük maharetli alet....

Niesmannbischoff163

çok kullanışlı bir işkence bulup almak lazım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR