2002 Model Dizel JLX

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan camouflage Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,034

camouflage

One life, Live it.
Yer
Bolu
Web
bolubiciftlik.business.site
2002 Model 2.0 HDI Dizel aracım satılıktır. 23.500 TL

725478cf83d864101560e899fb0ab503.jpg

36574728336548e340148402f6f1133c.jpg

05b008a1bf855ffc8ef5670bfc4bae2f.jpg

0c69c07b080a179507210a673b3619a0.jpg

Dört cam elektrikli, aynalar elektrikli, klima, çift airbag, uzaktan kumanda, merkezi kilit vs.
İstenirse üzerindekilerle, istenmezse ilave özellikler sökülür standart teslim edilir.
1.5 inch yükseltme, 30x9,5 R15 ölçülerinde 5 adet M/T lastik.
Ayrıca 5 adet standart lastiği yanında verilecektir.
Muayenesi yapılmış, 2011/1 Vergisi tarafımdan ödenmiştir.

2003 model VW Syncro ile takas önceliğimdir.
Kendi keyfim için :smiley: VW Syncro,
içişleri bakanının kullanması için manuel yada otomatik Jimny, otomatik Suzuki Grand Vitara haricinde takas teklifleri dikkate alınmayacaktır.

İletişim bilgileri için aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-sahibinden-2002-dizel-41867406/detay/
http://www.araba.com/3559870/Suzuki%20Vitara%20JLX

Etiketler

Ynt: 2002 Model Dizel JLX

sn.ilhami hocam Hayrlı satışlar.bu amcam ne kadar yer içer yani yükseltiktten sonra yakıt ne kadar arttı.(Valla iç işler bakan ları demekki her evde gündem oluşturuyorlar.bu biline )

aynı aracın 3'' sıspansıyon 1.75 '' kupa yukseltmelı port bagaj ve mtlı sı 4l caglar arkadasımızda var tahmını 110-120 ıle gıderkne kmde 210 lıra cıvarı yakıyor yanı gayet ekonomık ce serı artı aynamahrutıyıde dıgıstırıp dahada serılestırme ımkanın var

gokhan5234' Alıntı:
aynı aracın 3'' sıspansıyon 1.75 '' kupa yukseltmelı port bagaj ve mtlı sı 4l caglar arkadasımızda var tahmını 110-120 ıle gıderkne kmde 210 lıra cıvarı yakıyor yanı gayet ekonomık ce serı artı aynamahrutıyıde dıgıstırıp dahada serılestırme ımkanın var

100km/ ? kaç litre .? malum yurdumda akaryakıt fiyatları çok dengesiz.

ıstanbul dan alındı bzım arac benzınlı oldugu ıccın grubun ıcınde aldı dızelı kactan aldıgına dıkkat etmedım ::smiley: ::smiley:

Hızla işi olanlara göre değil :smiley: Bir basarım 1-1,5 saatde burdan oraya varırım gibi beklentileriniz olmasın.
Kullanım ve yol şartlarına göre değişmekle birlikde 100km/6,5 lt ile 100km/8 lt arasındadır.
Yükselttikten sonra lastik ilavesi ile birlikte kısa mesafede %10 arttığını tahmin ediyorum. Uzun yolda şimdilik bir sıkıntı gözlemlemedim.

Cevap ve bilgiler için teşekürler.Tekrar hayrlı satışlar.Yakıtı gayet makul

freegraf' Alıntı:
sn.ilhami hocam Hayrlı satışlar.bu amcam ne kadar yer içer yani yükseltiktten sonra yakıt ne kadar arttı.(Valla iç işler bakan ları demekki her evde gündem oluşturuyorlar.bu biline )
Sayın freegraf kusura bakmayın isminizi göremedim :smiley:
4x4 araçları seviyorum özellikle Suzukileri, iç işleri bakanı meselesine gelince haftada 3-4 gün görevim gereği il, hatta ülke dışında olabiliyorum. Etkinliklerin bir çoğunu bu yüzden kaçırıyorum. Millet üşenmeden 400-500 km yol geliyor. Ben evimden 30 km ötedeki etkinliğe katılamıyorum... Geriye kalıyor 3 gün. Oda hafta içine denk geldiği için doğru dürüst kullanamıyorum bile. Eşime ufak otomatik bir araba almak 2. araba olacağından (bence gereksiz ;) ) bari yine Suzuki'nin otomatiğini alayım dedim. Bende 2.0 GV varken eşimdede Jimny vardı. Hatta sitede ilan kısmında duruyor olabilirler.
VW Syncro meselesine gelince yazın yapmayı düşündüğüm Karadeniz turu için gerekli olduğu inancındayım ;) 6-7 yıl önce 20 gün Rizeye kadar gidip gelmişliğim vardır. O zamanki aracım VW 2.5 TDI idi. İçini Ankarada Ertex diye bir firmada karavana benzetmeye çalışmıştık. O araçla Karadeniz bölgesinde gidemediğim bir kaç nokta kalmıştı içime dert oldu :smiley: Syncro ile o sorunuda aşarım gibime geliyor...

Yarından itibaren forumdan gelecek sorulara 4-5 gün cevap veremeyeceğimi belirteyim.

Sn.İlhamı bey diyeyim bu defa.Adım Mehmed Bayramoğlu ist ikamet .vakit bulursam kacarım yada tuz meselesi.Bazen doğaclama ve ender olarak Hocam kelimesini kullanırım bazende çoğaldığı oluyor.Sizi çok iyi anlıyorum 3 aşağı 5 yukarı aynı paralelde gidiyorum.4x4 hep erteledim.tam sırası gelmişken kriz bastı tokadı.Serbest iş olunca bazen hesaplar tutmuyor.şimdi de karışık bir arayış ile sağa sola bakınıyorum bakalım hayrlısı deyip giyoruz.Yolunuz açık olsun iyi seyahatler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR