80 donanımlı ( t 176) 77 model CJ5

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan oobeterbocekoo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,932
Yer
İstanbul
Merhabalar;

Yaklaşık 5 ay önce bu site vasıtasıyla aldığım CJ5 imi ekonomik nedenlerle satıp ufak bi araç almam gerekiyor, 2. araç olarak kalmasını isterdim ama kısmet değilmiş artık öğrenciliği bitirdiğim zaman alırım birtane :smiley:

sahibinden linki:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-cj-4-ileri-disk-fren-h-direksiyon-e-atesleme-cift-bare-vs-31862579/detay

bu site üzerindeki ilanı:

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=50733.0

Aracı aldıktan sonra lpg tankını ve şamandırasını değiştirdim, şanzımanına 750-800 tl lik bakım yaptırdım, hidrolik direksiyon pompası değişti, tüm yağlar yenilendi, buji, hava filtresi, vs.. gibi bakım işlemlerine başkanjeep Murat Usta tarafından tabii tutuldu. yaklaşık 2000-2500 tl aldıktan sonra masraf yaptım...

Araçta zaten donanım olarak herşey mevcut.

Şunu belirtmek isterim ki yok tutuşu konusunda çok başarılı, günlük kullandım şimdiye kadar hiç yolda gezme riskiyle karşılaşmadım.

Fiyat kar amaçlı değildir hatta zarar ederek verdiğim fiyattır.. sahibinden de biraz fazla tuttum rakamı gezenbilir fiyatı: 17000 tl dir..

numaram: 05555602889

Öğrenci olduğumdan telefonlara bazen cevap veremesem de size geri dönmeye çalışırım...

Uygar Sarıgül

Etiketler

Ynt: 80 donanımlı ( t 176) 77 model CJ5

böyle bir aracı satmana üzüldüm uygar.. çok ama çok düzgün cj lerden biriydi, umarım en kısa zamanda satıp kafandaki planları gerçekleştirirsin..

alana satana şimdiden hayırlı olsun çok ama çok düzgün bir cj 5..

saygılar...

Sağol Atılgan Abi,

açıkçası acelesi yok satılmazsa ben mezun olana kadar kalırsa 2. arabam yapacağım gerçekten çok sevdim ama evdeki baskılar ağır basıyor :smiley: bu arabalar masraf isteyen biraz ekonomi isteyen arabalar ama şu anki durumumuz el vermiyor umarım en iyisi olur...

aciliyetten radikal bir kararla aracın fiyatını 15.000 tl ye çekiyorum belli bir süre satılmazsa fiyatı eski haline getireceğim..

Merhaba
Öncelikle hayırlı satışlar arkadaşım aracına bayıldım resmen.Eğer araçlarımdan biri satılırsa senin araca talibim,ayrıca inan şu an sıkışığım daha rahat pozizyonda olsaydım araçlar satılmadan şimdi benimdi aracın.Kısmette varsa yinede benim olur tekrar hayırlı satışlar dilerim.

teşekkür ederim sağolun mekanik olarak dolu fakat biraz ilgi isteyen bir araç umarım meraklı seven isteyen birine gider... ben hala daha iyi bir tente bulursam ne bilim jant lastik bulursam almayı düşünüyorum, koltuk ta olur hala bişiler yapma derdindeyim... :smiley:

Çok güzel ve donanımLı bir araç, bu araLar benim araçLardan birini satarsak ben taLibim :smiley:

ict3055' Alıntı:
Çok güzel ve donanımLı bir araç, bu araLar benim araçLardan birini satarsak ben taLibim :smiley:

teşekkür ederim, araçlarınız nelerdir acaba binek birşeyler varsa içerisinde takas söz konusu olabilir.. ilanlarınız varsa link verebilirseniz görüşürüz...

genel olarak da belirteyim aracım takasa açıktır offroad tipi olmayan normal binek herhangi bir arabayı takas teklifinde bulunabilirsiniz... değerinde 3 aşağı 5 yukarı altı üstü de olabilir...

oobeterbocekoo' Alıntı:
aciliyetten radikal bir kararla aracın fiyatını 15.000 tl ye çekiyorum belli bir süre satılmazsa fiyatı eski haline getireceğim..

almayı beklediğim smart roadster satılmıştır.. fiyat yeniden 17.000 tl dir..

ayrıca da güncel :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR