99 Grand Cherokee 4.7 Almak Hata Mı ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ergin taş Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,474
fiyatlar ne kadar da yüksek... gerçi yeni araçlardan belli zaten.

İrfan Bey in araç gerçekten şans işi, kilometre de mil değil KM. ben de başta inanamadım ama doğru :smiley:

Vallahi benim icinde bir ilk oldu :smiley:
soylediginiz gibi fiyatlar baya bi yuksek olabildigince uygun almaya calisacagim ama neticede istenilen fiyatlarda ortada bu fiyatlara bakinca acaba 2.7 mi almak mantikli diyorum valla kafam allak bullak oldu karar vermek güçleşti

araçları inceledim, öncelikle çok büyük bütçe farklılıkları var

diğer yandan 2.7 ile 4.7 arasında çok farklar mevcut. 2.7 ye bende çok baktım, şehir içi 12lt civarı tüketimi var, benim ortalamam 55 kuruş şu an için..
diğer sorun da enjektör ve turbo, daha önceden değişimi yapıldıysa sıkıntı yok ama o da soru işareti.

araçları inceledim, öncelikle çok büyük bütçe farklılıkları var

diğer yandan 2.7 ile 4.7 arasında çok farklar mevcut. 2.7 ye bende çok baktım, şehir içi 12lt civarı tüketimi var, benim ortalamam 55 kuruş şu an için..
diğer sorun da enjektör ve turbo, daha önceden değişimi yapıldıysa sıkıntı yok ama o da soru işareti.
Butce farki cok fazla dediginiz gibi ama piyasasi cok karisik. Sizin oneriniz ne olurdu arac sahipleri siteden ise izelden de yazabilirsiniz. Muhakkak goruslerinizi bekliyorum. Birde dizelde enjektor ve turbo sorunu olmazsa tercihiniz ne olur du işin acigi tupde cekilecek dert degil ne awm'lere ne otoparklara girebiliyor

Butce farki cok fazla dediginiz gibi ama piyasasi cok karisik. Sizin oneriniz ne olurdu arac sahipleri siteden ise izelden de yazabilirsiniz. Muhakkak goruslerinizi bekliyorum. Birde dizelde enjektor ve turbo sorunu olmazsa tercihiniz ne olur du işin acigi tupde cekilecek dert degil ne awm'lere ne otoparklara girebiliyor
size özelden mesaj attım, konu biraz uzun, öğlenden sonra gibi telden konuşalım daha iyi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.