Adana - Mersin Mangal Buluşması (18 Nisan 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Hilalseyhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,162

Hilalseyhan

Kamp III
Yer
Adana
Web
www.facebook.com
BMWTEAM adı altında mangal buluşması yapılacaktır.Tüm GEZENBİLİR üye ve temsilcilerini aramızda görmekten mutluluk duyarız...Buluşma dileği ile. <AYCA>

Gün planımız=

Tarih : 18 Nisan 2010 Pazar

Buluşma Mangal Yeri : Menderes - Saklıbahçe civarı ( Adem'in Yeri )

Mangal Yerinde Bulunma Saati : 13:00

NOT 1=*Yeri bilmeyenler için ben 12:30 da Galleria Otoparkında olucam.

NOT 2=* Herkes etini / tavuğunu kendi getiricek.

*Salata malzemesi isteyen getirsin.

*Mangalı olan mangal getirirse iyi olur.Çünkü 1 tane mangalımız var.

NOT 3=Bir sorun olduğunda lütfen haber veriniz....

NOT: 4=Yağmur yağarsa kebapçıya gidilecek :smiley:

Daha önceki buluşmalarımızdan bir foto :smiley:

Post 10688 1259606103 thumb

Etiketler

Ynt: Adana - Mersin 18 Nisan Mangal Buluşmasına Gezenbilir Üyeleri De Davetlidir.

Pazar günü havanın da güzel olmasıyla buluşmamız çok güzel geçti..Gezenbilir üyelerini göremedik ama acıkcası çok bekledik...İnşallah bir dahaki buluşmada tanışma şansımız olur.1 ay sonra yeniden toplanıcaz.Seçeneklerimiz;Adana mangal,At dağında tavuk,Tarsus/Mersin mangal,Cannet cehennem kahvaltı..

O güne ait çok fotomuz var ama en can alıcılarını sizlerle paylaşmak istedim :smiley:

wmkmtz.jpg

2jeaf7d.jpg

14kft5h.jpg

2zta6io.jpg

34oyr5x.jpg

25tyoo2.jpg

2m5xwlz.jpg

23iysl2.jpg

Ynt: Adana - Mersin 18 Nisan Mangal Buluşmasına Gezenbilir Üyeleri De Davetlidir.

Merhaba Ayça hanım,
Afiyet olsun gözümüz yok yeyin yiyebildiğiniz kadar'da şimdilik sadece mangal gözüküyor.Benim bildiğim Adana masaları dolu dolu olur,meşhur şalgam suyu ve çukurovanın yeşillikleri yokmu.
Tekrar afiyet olsun,ah Adana ah neydi o donattırdımız masalar,iki kırmızı bir beyazı Adana sofrasının olmazsa olmazı diye bize anlatmıştı Adanalı saygı duyduğumuz bir abimiz.
Kalın sağlıcakla.

sisdagili61' Alıntı:
Merhaba Ayça hanım,
Afiyet olsun gözümüz yok yeyin yiyebildiğiniz kadar'da şimdilik sadece mangal gözüküyor.Benim bildiğim Adana masaları dolu dolu olur,meşhur şalgam suyu ve çukurovanın yeşillikleri yokmu.
Tekrar afiyet olsun,ah Adana ah neydi o donattırdımız masalar,iki kırmızı bir beyazı Adana sofrasının olmazsa olmazı diye bize anlatmıştı Adanalı saygı duyduğumuz bir abimiz.
Kalın sağlıcakla.
Selamlar..
Olmaz mı..Tabikide var..Şalgamı,kebabı,bicisi,doğa güzelliği.Adana nın olmazsa olmazları. :smiley:

BMWTeam le ilgili bilgim yoktu, çok şaşırdım, güzel etkinlik, tebrikler,

alihay' Alıntı:
BMWTeam le ilgili bilgim yoktu, çok şaşırdım, güzel etkinlik, tebrikler,
Yakın tarihte ortak bir mangal buluşması düzenlemeyi düşünüyoruz...Mekan olarak Tarsus şelalesinin civarları olucak sanırım.Kesinleştiği zaman yeri ve zamanı belirtirim..Bekleriz :smiley:

_AYCA_' Alıntı:
Yakın tarihte ortak bir mangal buluşması düzenlemeyi düşünüyoruz...Mekan olarak Tarsus şelalesinin civarları olucak sanırım.Kesinleştiği zaman yeri ve zamanı belirtirim..Bekleriz :smiley:

Çok güzel olur, zevkle katılırız, Bizde mayıs sonuna cehennem deresi gezisi yapmayı planlıyoruz haberdar ederiz mutlaka

20 mayısda mersinde olacağım araç almak için mangal tarihiniz yakına sa sırf mangal için birkaç gün kalabiliriz :smiley:)) tarih belli olunca haber verirseniz sevinirim :smiley:)

unal' Alıntı:
20 mayısda mersinde olacağım araç almak için mangal tarihiniz yakına sa sırf mangal için birkaç gün kalabiliriz :smiley:)) tarih belli olunca haber verirseniz sevinirim :smiley:)

Ünal bey bu hafta sonu ne olur belli değil ama, ben mersin merkezdeyim, fırsat bulursanız görüşebiliriz,

aslında zaman olursa osmaniyeye mete hocamıda ziyarete gitmeyi düşünüyorum aksilik olmazda gelirsem tabiki görüşebiliriz çünki istanbula dönüşü gezerek düşünüyoruz mersin antalya kütahya eskişehir bileçik üzerinden :smiley:

alihay' Alıntı:
Çok güzel olur, zevkle katılırız, Bizde mayıs sonuna cehennem deresi gezisi yapmayı planlıyoruz haberdar ederiz mutlaka
Cehennem deresi nerde bilmiyorum ama görmek isterim :smiley:
çalıştığımız için buluşmalarımız sadece pazar günleri oluyor.H.içi olanlar da adana içinde akşam yemeği tarzında oluyor.

unal' Alıntı:
Programınızı aksatmak istemem ama kalmaya niyetlenirseniz.Pazar günü için küçük,büyük bir mangal organizasyonu düzenleriz :smiley:

haberimiz olursa adanalı olarak sevinirim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri