Antalya Kamp Karavan Derneği ile Antalya Belediye Başkanı Görüşmesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan enverdede Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 31
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,536
Ynt: Antalya Kamp Karavan Derneği ile Antalya Belediye Başkanı Görüşmesi

belki yeri değil ama bilenlere sormak gerek. Araç üstü çadır kullanan bir araçta buralardan faydalanabilir mi? teşekkürler.

Etiketler

mrdnmz' Alıntı:
belki yeri değil ama bilenlere sormak gerek. Araç üstü çadır kullanan bir araçta buralardan faydalanabilir mi? teşekkürler.

Karşılaşacağın görevliye göre ,desem :D :D :D Ücretli olan kamp alanlarında Boğaz kamp (manavgat) gibi sorun yok ,buradada mantık ve ihtiyac aynı olduğundan kalınır diye düşünüyorum ben.

enverdede' Alıntı:
Karşılaşacağın görevliye göre ,desem :D :D :D Ücretli olan kamp alanlarında Boğaz kamp (manavgat) gibi sorun yok ,buradada mantık ve ihtiyac aynı olduğundan kalınır diye düşünüyorum ben.

çok teşekkürler. demek ki ücretsiz olanlara en son seçenek olacak...

Enver Bey

Konya Karatay kamp alanında maruz kaldığınız duruma üzüldüm ve şaşırdım. Çünkü muhtelif yıllarda 3 kez orada konakladım ve memnun ayrıldım . İlgililere de yetkili kişiye iletmesi için teşekkürlerimi bildirdim. Bir daha böyle bir olumsuzlukla karşılaşmamanızı dilerim.
Mutlu geziler.

Hüseyin Işıl

Karavanist' Alıntı:
Enver Bey

Konya Karatay kamp alanında maruz kaldığınız duruma üzüldüm ve şaşırdım. Çünkü muhtelif yıllarda 3 kez orada konakladım ve memnun ayrıldım . İlgililere de yetkili kişiye iletmesi için teşekkürlerimi bildirdim. Bir daha böyle bir olumsuzlukla karşılaşmamanızı dilerim.
Mutlu geziler.

Hüseyin Işıl
Hüseyin bey,takıldığım husus aldığım absürd yanıttı,yoksa mevsim olarak kış sayılan aralık ayında hizmet veremiyoruz dense,makul karşılanabilirdi,önemli olan benim ertesi gün duyarlı ilgi sonucu olumlu düşüncelerle ayrılmış olmam diyerek unutacağız bir işgüzarın o an nereden çıktı şimdi akşam,akşam bu karavan yaklaşımıyla saçma gerekçesini.güzel dilekleriniz için teşekkürler.

Ynt: Antalya Kamp Karavan Derneği İle Antalya Belediye Başkanı Görüşmesi

Arkadaşlar,Antalya Büyükşehir Belediyesinin Sarısu piknik alanı projesi devam etmekte ,ancak edindiğimiz bilgiler karavan parkı konusunda olumlu gelişme olmadığı yönünde....Buradada hüsran galiba..... :mad:

enverdede' Alıntı:
Arkadaşlar,Antalya Büyükşehir Belediyesinin Sarısu piknik alanı projesi devam etmekte ,ancak edindiğimiz bilgiler karavan parkı konusunda olumlu gelişme olmadığı yönünde....Buradada hüsran galiba..... :mad:

Enver cim, evet seninle konuştuğumuz o günlerde durum sanki olumsuza gidiyor gibiydi... ;) isteğimizin takipçisiyim biliyorsun..
Siz karavancı dostlarımıza şimdilik açıklayacağım bir sonuç yok bilirsiniz ki bürokraside işler biraz takip ve ne istediğinizi iyi ifade edebilmektir. Bizde Büyükşehir belediyemize şehri tanıtmalarını sağlamak için sivil toplum kuruluşu olarak yardımcı olduğumuzu ifade ettim... .C tipi mesire alanı olan yerin Orman Bölge Md. den Kamp yapılabilir iznini alabilmek için B.Şehir Belediyesi ile birlikte gerekli görüşmelerimiz sürdüyoruz. Çünki Sarısu Belediyenin kiraladığı bir alan. . Antalya'nın diğer ilçe belediyeleri ile de görüşmelerimiz devam ediyor. Net sonuç aldığımızda sizlerle paylaşacağım ama umutlu olduğumuzu belirtmek istedim. :smiley: :smiley:

Ben 50 senedir buyuk M.Karavanim ile Avrupa ve sonralari da Turkiye'yi adim adim gezen bir kisiyim.Memeleketimizde Karadeniz sahilinde Sinop ve Samsun,Ege sahilinde Erdek ve Burhaniye,Akdeniz sahilinde Anamur/Pullu,Side Kizilot Osay,Manavgat Bogaz Kamping ve hatirlayamadigim bir kac yer haric hic bir kampta adeta kalinamaz!!Bir de Datca Aytur.Bu sene izinimizin son zamanlarinda Manavgatta kalirken,Antalya'ya gelen bir arkadasin telefonu uzerine,onunla bulusmak uzere bu sahane kamptan ayrilarak Antalya'ya hareket ettik,niyetimiz Lara/Bambus kampta bir hafta kalmak ti?Fakat kampingin onune gelince bir de ne gorelim,kapilar kilitli kimse yok? Sordugumuzda bir kac aydir kapali oldugu ve iflas ettiklerini anlattilar.Ben onlarin Manavgatta sitelerine baktigimda,boyle bir sey yoktu,sahtekarlar neden kapaliyiz diye siteye yazmadilar?Iste benim canim Turkiye'mdeki Camping isletme rezilligi! Ayrica bundan evvelki sene kaldigim Katranci Kampta ekim ayinda ne elektrik ne de su vardi,aramizda para toplayip,dizel alarak jeneratoru calistirdik,buyrun cenaze namazina??Bir de Avrupalilar Turkiye "PIS" deyince bozuluruz,selamlar.

Izin2013 007

Sayin Ilhan Bey;
Insallah seneye muhakkak gelecegim ve sizin canim Bursa'nizi ziyeret edip,bir de sahane Iskender kebabi yiyecegim,bundan evvelki ziyaretlerim,1995/97 senelerinden di ve daha o zamanlar Iskender lokantasi yanindaki Park yerinde kalirdik,slml.

2015 senesi Turkiye turumuzun son duragi olan Antalya'da Yat Limani yanindaki Oto Parkta orada bulunan 12 kadar M.Karavan ile beraber bir kac gun kaldik.Ekim ayi basindan itibaren para alinmayan bu cok guzel park alani tam bir M.Karavan Parki icin mukemmel bir alandir.Sayin Belediye Baskanin alakalarina sunarim.Umudumuz bu Turizm Baskenti Antalya'da da aynen Bursa/Konya/Samsun/Istanbul gibi bir M.Karavan parki olmasidir.Tesekkurler

Antalya sehir merkezinden Konyaalti/Yat Limani tabelalarini takip ederk deniz kenarina ineceksiniz.Sahil seridinden saga donerek yola devam edin onunuze bir orta gobek cikacak,oradan sol yapip hemen sag cepden Park yerine gi rebilirsiniz.Koordinatlari eger dogru ise. 36.884666 N 30.701499 O Iskele Caddesi. Selamlar

Antalya sehir merkezinden Konyaalti/Yat Limani tabelalarini takip ederk deniz kenarina ineceksiniz.Sahil seridinden saga donerek yola devam edin onunuze bir orta gobek cikacak,oradan sol yapip hemen sag cepden Park yerine gi rebilirsiniz.Koordinatlari eger dogru ise. 36.884666 N 30.701499 O Iskele Caddesi. Selamlar
verilen koordinat ile anlatılan yer aynı değil . şehir merkezinde ince minarenin altındaki yer mi yoksa kemer tarafına giderken konyaaltı plaj yolunun sonundaki büyük yat limanının orası mı ? tam anlaşılamadı !

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR