Atölye Olarak da Kullandığımız Garajlar !..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan wanted Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 52
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,727
Ynt: Atölye Olarak da Kullandığımız Garajlar !..

wanted' Alıntı:
esasında elimizde takımlarla araçlarımızla uğraşırken olan fotorsaflarımızı burada paylaşabiliriz

Önce garaj'ı kuralımda çalışırken fotoğraf çekmesi kolay. ;)

Etiketler

hayalimiz o tabikide
yawaş yawaş başlamak lazım
zaten ben ağır bakımlar hariç motorumu kendim tamir ederim

wanted' Alıntı:
hayalimiz o tabikide
yawaş yawaş başlamak lazım
zaten ben ağır bakımlar hariç motorumu kendim tamir ederim

Ben depo olarak kullanılan bir yer aldım. Çalışırken kullanacağım tezgah'ın iskeletinide köşebent demirlerden yaptırdım. Zaman bulabilirsem tabanları karo yaptıracağım , temiz olması için. Bitince fotolar kolay.

yakınımda, tanıdık bir servis var.
Kafama bir şey takılınca götürürüm motorumu, bir köşede söker takarım, alet-edevat gani zaten.
içinden çıkamadığım bir konu olursa, ustalardan yardım da isterim.
giderken cüz-i bir işgaliye ücreti bırakırım.

Şimdilik böyle götürüyorum işimi.
Ama tam teçhizatlı bir garaj, benim de hayalim.

byseyyah' Alıntı:
Ben depo olarak kullanılan bir yer aldım. Çalışırken kullanacağım tezgah'ın iskeletinide köşebent demirlerden yaptırdım. Zaman bulabilirsem tabanları karo yaptıracağım , temiz olması için. Bitince fotolar kolay.
bekliyoruz o zaman 4x4 gözle

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,097
Kaydolan Son Üyemiz
nakturk25

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR