Bayram Öncesi Son Pazar (hafif Bir Gezinti)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan lynx255 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 91
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,121
Ynt: Bayram Öncesi Son Pazar (hafif Bir Gezinti)

organizazyon tarihine bağlı bulunarak bizde müsait olursak eger 2 araçla katılabiliriz

Etiketler

tcavusoglu' Alıntı:
organizazyon tarihine bağlı bulunarak bizde müsait olursak eger 2 araçla katılabiliriz

Aracimi bayramdan sonra teslim alacagim. Yoksa bu cuma cumartesi yada pazar
Bi gezi yapabilirdik. Yinede cok talep olursa bakariz bi caresine :smiley:
Nasil olsa yagmurda yagdi :smiley:

yağmura dayanamayıp 3 araç attık kendimizi araziye hafif offroad falan yaptık ama benim aracımda 3. seferdir oluyor bir hararet problemi mevcut bunu ivedilikle çözmem lazım yoksa arazide kalmam an meselesi arkadaşlar. hafta sonu ustam müsait olursa yatırıcam aracımı didik didik ettiricem :-\

27 Ekim Pazar diyelim mi? Hem bu pazar bayram sonrası işi olanlar, işlerini halletmiş olur, hem de servis, malzeme vs. gerekenler onları halletmiş olur.

Dün gittim markete hem sentetik hem de çelik çekme halatı, eldiven vs. aldım. Ağaçlı patikalı yollardan geçelim. ;)

Merhaba Tarkan kardesim,sentetik halat aldim demissiniz merak ettim.
Aldiginiz halat ile ilgili tonaji,fiyati,kalinligi,yeri gibi bilgileri paylasmaniz mumkun mu?
Halat almak icin cok arastirdim fakat ya istedigim tonaji bulamadim ya da cok pahaliydi.
Bilgi verirseniz cok memnun olurum,yoksa yurt disina yonelmek zorunda kalacagim.

Aldığım halatlar kısa 3'er mt. O yüzden hem ondan, hem ondan aldım. Tonajları 2000 kg. gerçi markette 3000 olanlarıda vardı ama onlar 2 mt. Hiç yoktan iyidir dedik aldık ama uzun bir tane bulunması şart.

Dinçer kardeşim sen herşeyi halletmişsin zaten bu pazara bile hazırsın

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
Ben daha profesyonel tipte uzun ve tonajlı halatlar algılamıştım.

Humoto'da var 6 mt. vb. 130 tl gibi de bir fiyatı olmalı. Birde vinç için olanlar var ki fiyatına hurda indiriminden faydalanan araba alınır..

Hasan hocam hazırlıklar tamam inş, bugün düğün dolayısı ile kbakkalköy'e geleceğim ama akşama kadar düğün vs. işimiz olacak, haftaya nasipse yer zaman tayin edelim şimdilik 4 araba duruyor, inş artar, hep beraber ormana dalalım.. Birde bu geniş halatların 10-15 mt gibi olanını bulabilir miyiz? 5 tonluk falan.

Bak bu güzel duruyor: http://www.hepsiantep.com/sentetik-halatlar/48-sentetik-jeep-haladi.html

bendeki kopandan diyorsun herhalde bulunur onlar ben yarın bakarım birde bişey sorayım sana benim sol aksın ordakı top gibi birşey varya oralardan çamur rengi yağ akıtıyor hafıf hafıf sence nedir

Muhtemelen aks keçesi gitmiş, difransiyel yağı kaçıyor. Bir sökülüp takılacak. Yada diğer bir deyişle 50 yada 100 lirada sıkışmış olabilir. Hemen baktır çıkarsınlar, yağsız kullanmak iyi değildir.

son geziden sonra oldu senın kartalda bır usta vardı ya onun ismı felan varmı sende

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,492
Kayıtlı Üye Sayımız
172,155
Kaydolan Son Üyemiz
yusbay9

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.