Bende Yeni Aldıgım Defenderimle Aranıza Katılma Mutlulugunu Yaşıyorum...:)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yayladef. Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 47
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,968
Ynt: Bende Yeni Aldıgım Defenderimle Aranıza Katılma Mutlulugunu Yaşıyorum...:smiley:

hayırlı olsun üzerinde silindir kafaları tek tek olan
vm motormu var acaba?

Etiketler
Ynt: Bende Yeni Aldıgım Defenderimle Aranıza Katılma Mutlulugunu Yaşıyorum...:smiley:

tam olarak demek istedigini anlamadım bilgim yok dediğim gibi bu konulrda nasıl bir motor tek tek mi birleşik mi bu konu sizin için kolay bişey olsada benim için zor bir soru :smiley:

yayladef.' Alıntı:
araç ilgiltereden gelme. ... üzerinde orjinal olarak klima vinç ve hidrolik direksiyon var...

Aracın dış görünümü ve yukarıdakiler beraber bu aracın orijininin 3.5 V8 olduğunu gösteriyor.

yayladef.' Alıntı:
bildiğim kadarıyla araç ilgiltereden gelme ilgiliz bir mühendis türkeyeye getiriyor ve geri götürmüyor. Aracı alan kişi 6 yıl kadar kendisi kullanıyor kendisiyle cok ayrıntılı konusmadım ama üzererinde bir degişim oldugunu zannetmiyorum. Motoru acıp sekman attırdım motoru acan usta bunu ilk kendsi actıgını söledi ve hiç bir yerine dokunulmamış dedi şaşırarak.benim tam bilgim yok bu konularda üzerinde orjinal olarak klima vinç ve hidrolik direksiyon var motorundada değişim oldugunu zannetmiyorum
merhaba aracınız hayırlı olsun umarım sizde gönülden bağlanırsınız bu araca :smiley: bu sekman attırdım demişsiniz sekman atmak kaç liraya mal oldu size ?

nkurtkaya' Alıntı:
Aracın dış görünümü ve yukarıdakiler beraber bu aracın orijininin 3.5 V8 olduğunu gösteriyor.

Yani motorun degiştirildigini mi sölüyosunz?işletmede benzili aracı nasıl dizele cevirdiler peki?kafam karıştı işten dolayı başka biyerdeyim yoksa simdi aracı alıp sanayide bunu ögrenmek için götürücem ama zannetmiyorum degiştigini fabrika cıkıslı bu şekilde land yok mu?

suleymanm3' Alıntı:
merhaba aracınız hayırlı olsun umarım sizde gönülden bağlanırsınız bu araca :smiley: bu sekman attırdım demişsiniz sekman atmak kaç liraya mal oldu size ?
Toplamda 600tl ye malloldu sanırım ben sehir dısında oldugum için babam ilgilendi bu konuyla

yayladef.' Alıntı:
Toplamda 600tl ye malloldu sanırım ben sehir dısında oldugum için babam ilgilendi bu konuyla
teşekkür ederim bende sanırım segman atacam öyle gözüküyorda bir kaç yerden fiyat aliyim dedim hazır sizde atmışken sorim dedim aracınız tekrardan hayırlı olsun :smiley:

suleymanm3' Alıntı:
teşekkür ederim bende sanırım segman atacam öyle gözüküyorda bir kaç yerden fiyat aliyim dedim hazır sizde atmışken sorim dedim aracınız tekrardan hayırlı olsun :smiley:
[/quot

önemli değil ne demek ben tşk ederim. Umarım sadece sekmanla biter işiniz fazla masrafınız olmaz..

yayladef.' Alıntı:
nkurtkaya' Alıntı:

Yani motorun degiştirildigini mi sölüyosunz?işletmede benzili aracı nasıl dizele cevirdiler peki?kafam karıştı işten dolayı başka biyerdeyim yoksa simdi aracı alıp sanayide bunu ögrenmek için götürücem ama zannetmiyorum degiştigini fabrika cıkıslı bu şekilde land yok mu?

Benim ilk Defender'ım da 93 model benzinli iken motoru 200Tdi ile değiştirilmiş ve ruhsata da işlenmiş idi, ruhsatında "dizel" olarak geçiyordu. Şimdi ne kadar zor olsa da eskiden bu tip değişiklikler yapılabiliyordu.

nkurtkaya' Alıntı:
Benim ilk Defender'ım da 93 model benzinli iken motoru 200Tdi ile değiştirilmiş ve ruhsata da işlenmiş idi, ruhsatında "dizel" olarak geçiyordu. Şimdi ne kadar zor olsa da eskiden bu tip değişiklikler yapılabiliyordu.
Anladım bunu araştırıp tam sonuca ulasıcam mrk ettim şimdi bu konuyu.verdiğiniz bilgiler için tşk ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,097
Kaydolan Son Üyemiz
nakturk25

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR