Bende Yeni Aldıgım Defenderimle Aranıza Katılma Mutlulugunu Yaşıyorum...:)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yayladef. Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 47
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,976
Ynt: Bende Yeni Aldıgım Defenderimle Aranıza Katılma Mutlulugunu Yaşıyorum...:smiley:

aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim

Etiketler
Ynt: Bende Yeni Aldıgım Defenderimle Aranıza Katılma Mutlulugunu Yaşıyorum...:smiley:

HYIRLI OLSUN GÜLE güle kullanın.

tafa4196' Alıntı:
Aracın geçmişiyle alakalı bilgiye ulaşabildiniz mi?
şehir dışında oldugum için kendi bakma fırsatımm olmadı fakat babama söledim bu konuyu görüstüm oda motorun degişmedigini söledi orjinalinde 2.5 dizel oldugunu söledi zaten bi değişim söz konusu olsa bunu sekman attırdığım usta sölerdi. Aracın gümrük girişli oldugunu biliyorum yurtdışında bu şekilde dizel üretimi olabilir mi die düşünüyorum türkiyeye sadece benzinli modelinin gönderilip dizellerinin başka ülkelere ihracatı yapılıyo olabilir mi? Aracın garanti belgleri kullanma kılavuzları mevcut ve hepsi arapça yazıyor.Kısacası hala tam net bir bilgiye ulaşmış değilim..

OKTAY ve OZAN bey sizlerede tşk ederim.daha kullanma fırsatını yakalayamadım:smiley:

Hoş eğer gerçekten orijinal dizelse benim de gördüğüm ilk dizel country olacak, öyle ya da böyle her hhalükarda hayırlı olsun güzel bir aracınız var kıymetini bilin ve keyifli günlerde kullanmanız dileği ile.
Saygılar.

C6602 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu konuya acıklık getirmem biraz zaman alıcak izine gittigimde bu aracın orjinalde dizel olup olmagını ögrenicem inş.ayrıca arac için yaptıgınız yorumlar için tşk ederim daha hiç bir yerinde oynama olmadıgını sölediler ama kendim görmedim bunların hepsini izinde ögrenicem

yayladef.' Alıntı:
bu konuya acıklık getirmem biraz zaman alıcak izine gittigimde bu aracın orjinalde dizel olup olmagını ögrenicem inş.ayrıca arac için yaptıgınız yorumlar için tşk ederim daha hiç bir yerinde oynama olmadıgını sölediler ama kendim görmedim bunların hepsini izinde ögrenicem

Şasi numarasıyla aracın fabrika çıkış bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merhaba,
Anladığım kadarıyla araç satılık. Orjinalinde 3,5 benzinli olup olmadığı netleşti mi acaba?

araç orjinalinde dizel. Motorunda herhangi bir oynama yoktur orjinal 2.5 dizeldirr.

dturan' Alıntı:
Şasi numarasıyla aracın fabrika çıkış bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Derya Bey merhaba,

Araç şimdi bende ve şase numarasından kontrol ettim, orjinal fabrika çıkışlı 2,5 düz dizel .

agirabi' Alıntı:
Derya Bey merhaba,

Araç şimdi bende ve şase numarasından kontrol ettim, orjinal fabrika çıkışlı 2,5 düz dizel .
hayırlı olsun. Kazasız kullanın artık :smiley:

Sent from my iPhone using Tapatalk

dturan' Alıntı:
hayırlı olsun. Kazasız kullanın artık :smiley:

Sent from my iPhone using Tapatalk

İnşallah hep beraber güzel günlerde üstadım

burakuysal' Alıntı:
Cenk bey arabayı aldınız sustunuz.
Son durum nedir acaba?

Kaybolmadım, kaybolmadım buralardayım. Biraz iş yoğunluğu, biraz sağlık sorunları falan henüz bir start veremedim. En kısa zamanda sahalara inmeye çalışacağım. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,098
Kaydolan Son Üyemiz
mesut44dg

SON KONULAR

Geri