Çekme Karavan Önerileriniz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TenurÖnder Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 26
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,745
Reklam olunca bir sorun mu oluyor? Sonuçta kullanıp memnun olduğu markayı tavsiye ediyor. Daha önce gelen mesajlarda niewiadow markası tavsiye ediliyor. O markayıda aydos getiriyor. Dedektif bey :smiley:
Reklam olunca sorun olmuyor,dürüst olmayınca sorun oluyor,
Bu arada sana ne oluyor

LG-K220 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Daha önce karavan önerenlerin dürüst olduğunu düşünüp alperdosun (ki kendisini tanımam yeniyim) dürüst olmadığına nasıl kanaat getirdiniz merak ettim.
Bu arada mümkünse forum yöneticelerine söyleyin iki kişi konuşurken üçüncüsü yorum yapamasın çünkü bazen insanın boş konuşan birine yorum yapası geliyor.

Daha önce karavan önerenlerin dürüst olduğunu düşünüp alperdosun (ki kendisini tanımam yeniyim) dürüst olmadığına nasıl kanaat getirdiniz merak ettim.
Bu arada mümkünse forum yöneticelerine söyleyin iki kişi konuşurken üçüncüsü yorum yapamasın çünkü bazen insanın boş konuşan birine yorum yapası geliyor.
Haklısın,yine geldi ...

Arkadaşlar relax.
Benim söylediğimin tersini yaşayan varsa söylesin bizde bilelim. Bence bir insan yaşadığı olumsuzlukları burada belirtirken aynı şekilde yaşadığı olumlu gelişmeleride belirtmeli. Ancak bu şekilde bizde bilgi sahibi oluyoruz.
Ben bu sitede 1, 1.5 yıl bende karavan almak istiyorum diye mesajların altına not düşmedim. Almaya karar verdim ve bu sitedeki çekme karavan yazılarının neredeyse tamamını 1 ay boyunca okudum sabahlara kadar okudum, sonraki 1.5 aylık süre zarfında da yerli ve yabancı bütün karavan satıcı ve üreticilerimiz ile konuştum, tanıştım hatta verdikleri fiyatları bile buradan yazdım, modeli ve markayı belirleyip toplamda 2.5 aylık bir sürede karavan siparişimi verdim.
Karavanın güvenliğinden, takılacak kameradan, araç arkasına takılacak çeki demirine kadar konu açıp nerede ve nasıl yapıldığını da yazdım, önemli olan paylaşmaktır. Hiç bir zaman kendime müslüman olmadım.
Ha tabii boş boğazlık yapan her yerde var, neticede karşımızdaki kişi ile sesli sohbet edemiyoruz ve samimiyet derecesini anlayamıyoruz ancak yazdıkları yazılardan analiz etmeye çalışıyoruz.
Bu yaz ve sonrasında buradaki arkadaşlarımla mutlaka bir kamp alanında karşılaşacağız ve karşılıklı sohbet edeceğiz.
Hepiniz sağlıcakla kalın,
Mutlu hayırlı seneler.

Tavsiye konusunda sorun yok,Zaten şu ana kadar adria ile ilgili olumsuz bir geri bildirimde olmadı bu sitede
Ben o arkadaşı dürüst olmamakla da suçlamadım, sadece aşırı övmelere karşı duyarlı hale geldik
Daha önce çok olmuştu
Bir firma ile organik bağı olan bir şahıs ortaya çıkıp,Her konu başlığında firmayı Yere göğe sığdıramıyordu

Benim sözüm ona Yoksa bu arkadaşla ilgili bir sorunum yok tabii ki öneriye açığım

Sıkıntıların nerdeyse tamamı yerli üretim yapan firmalarda oluyor bizde buradan okuyoruz hep, hemen kullanıcı hatasına sokmak istiyorlar, mantık satana kadar.
Yabancı karavan satıcılarında bu tip sıkıntılar neredeyse hiç yok, fabrika zaten ürünün arkasında duruyor, garantiler tıkır tıkır işliyor ama döviz durumu yüzünden rakamlar uçtu.
Mesela sahibinden de bi Fendt var 192 bin yazıyor, tabii kura göre hergün değişiyor rakam, gidip o karavanı gördüm, içine oturdum yarım saat inceledim, getiren distribütör u Caravan sahipleri 30 yıllık karavancı, egemen ilede tanıştım çok dürüstler ve yardım severler onlarla sohbetlerimde birçok bilmediğim şeyi öğrendim, halende ara ara konuşurum artık karavan olayına girdiğimiz için yollarımız günün birinde o markalar ile de kesişecek,fendt markasının işçilik kalitesi güzel zaten avrupa karavanlarda kalite hep üst seviye ama 192 bin edermi etmez.. Adria biraz daha fiyat olarak uygun. Ama Türkiyede Hobby olsaydı, tartışmasız hooby alırdım. Fiyat + Kalite + işçilik olarak bence rakipsizler.

Farzedin ki açıkça veya üstü kapalı reklam yapılıyor. Adria markasından bahsediliyor burada.
Bir şu paylaştığım video da Adria'nın üretim bantı ve sürecini görün bir de önerilen diğer markaların gidin atölyelerini görün. Hevesimden dolayı daha üye oldum. Bu başlık altındaki paylaşım ve atışmaları görünce yorum yapmak istedim.
Video: https://www.youtube.com/watch?v=WoMXIFBmfvg

Farzedin ki açıkça veya üstü kapalı reklam yapılıyor. Adria markasından bahsediliyor burada.
Bir şu paylaştığım video da Adria'nın üretim bantı ve sürecini görün bir de önerilen diğer markaların gidin atölyelerini görün. Hevesimden dolayı daha üye oldum. Bu başlık altındaki paylaşım ve atışmaları görünce yorum yapmak istedim.
Video: https://www.youtube.com/watch?v=WoMXIFBmfvg
Bu normal bi sonuç aslında, adria 1965 yılında üretime başlamış bir avrupa firması bu nedenle benim karavan tercihimde adria oldu. Avrupanın standartları yüksek, aynı üretim bandı hobby dede var. Almanlarda da üretim çok kaliteli. Hepimizin temennisi bu zaten, inşallah yerli üretimde otomasyona geçip kalite standartlarını belirler ve ihracata başlar. Bunun hem bize hemde ülkemize çok faydası olur.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,444
Kayıtlı Üye Sayımız
172,099
Kaydolan Son Üyemiz
Attorney58

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR