Cherokee Almak İsteyenler İçin WJ ZJ XJ Gerekli Bilgiler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 997799 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 89
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 55,071
Ynt: Cherokee Almak İsteyenler İçin WJ ZJ XJ Gerekli Bilgiler

levent bey çok komik bir soru olacak belki ama yine de soruyorum...ayna mahruti nin ingilizce karşılığı nedri?....mopar da ne olarak geçiyor...beni aydınlatırsanız çok sevinirim...

Etiketler

ozgecangur' Alıntı:
levent bey çok komik bir soru olacak belki ama yine de soruyorum...ayna mahruti nin ingilizce karşılığı nedri?....mopar da ne olarak geçiyor...beni aydınlatırsanız çok sevinirim...

differantial bearing and pinnion olarak isimleridir, ama gear ratio dediğimiz ayna mahruti oranını da bilmeniz gerekli.. yani 3,55----3,73 gibi gibi birbirine oranı da istenir teknik terim içinde..

güncel diyelim önemli bilgiler içeriyor...yeni arkadaşlarımız ulaşamıyor...

kahraman826' Alıntı:
vites kolunun üzerindeki O/D düğmesi nedir?

over drive düğmesidir...100-110 la giderken basın 1 alt vitese atar...yani dip gazla düşen vitesi elle yapabilirsiniz...rampa inişlerinde falan en üst vitese atmasını da engelleyebilirsiniz...

düğmeye basınca göğüsteki ışık yanıncamı bi düşük vitese gecmiş oluyor

sayın ergün ışığın yanması sistemin devrede olduğunu gösterir , vites düşüp düşmediğini siz zaten anlamıyor musunuz ? Işık sadece devrede anlamına gelir O/D tuşuna bastığınızda hemen vites düşecek demek değildir , devre bağlı o.

o düğmeyi hic kullanmadım ondan soruyorum cahilliğimi bağışlayın?

Levent Bey,

Wj 2,7 aracımın kliması iyi soğutmadığı için serviste gaz bastrıdım. Eskiye nazaran daha iyi soğutuyor ama yine de olması gerektiği gibi değil diye düşünüyorum. Ayrıca kapı tarafı üfleme yerlerinden orta konsol da ki üfleme yerlerine göre gelen hava daha sıcak! Polen filtresi değişti bunun dışında yapabileceğimiz bişey var mı ? Bu araçların klimasında bunlara özel bakılacak bir yer var mı ? Ayrıca üfleme yerlerinde ki ısı farklılıkları için kanalların değişmesi gerektiğini söylediler doğru mu ?

Selamlar...

fbmy' Alıntı:
Levent Bey,

Wj 2,7 aracımın kliması iyi soğutmadığı için serviste gaz bastrıdım. Eskiye nazaran daha iyi soğutuyor ama yine de olması gerektiği gibi değil diye düşünüyorum. Ayrıca kapı tarafı üfleme yerlerinden orta konsol da ki üfleme yerlerine göre gelen hava daha sıcak! Polen filtresi değişti bunun dışında yapabileceğimiz bişey var mı ? Bu araçların klimasında bunlara özel bakılacak bir yer var mı ? Ayrıca üfleme yerlerinde ki ısı farklılıkları için kanalların değişmesi gerektiğini söylediler doğru mu ?

Selamlar...

evet aracınızda tipik klepe problemi var... sitede bikaç kez işlendi bi bakın bulamazsanız ben de bakart tekrar cevap yazarım...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR