Çiftalan'da Bu Gün (31 Ocak 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kuroscu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 79
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,258
Ynt: Çiftalan'da Bu Gün (31 Ocak 2010)

kuroscu' Alıntı:
senin lastiklerle araziye girmen demek kalman demek fakat benim lastiklerle ben her türlü asfalta girerim:smiley:havalar bi kurusun sen ben birde ufuk .bu bana bir şarkıyı anımsattı ya neyse .yaza dogru bi gelmeyin bu lafları hepinize yutturacam:smiley:
Seni mahçup edeceğim bayram o günlere az kaldı yaza değil ilkbahara desek daha kısa olur,yazın denizi tercih ediyorum biliyorsun. ;D

Etiketler

UFUKK' Alıntı:
Seni mahçup edeceğim bayram o günlere az kaldı yaza değil ilkbahara desek daha kısa olur,yazın denizi tercih ediyorum biliyorsun. ;D

ufuk ben tek sen gelirsen kabul etmem murat olmazsa olmaz haberin olsun muratıda al öyle gel bencede 2 ay içerisinde bu geziyi yapabilirizde bide senle bu yaz deniz olayına girecez benim bildigim kilyosta harika dalış alanları var seni oraya getirmek isterim kefken kopyası bi yer diyebilirim
12102007938
eskilerden baktımda o güzel yerin hiç fotosu kalmamış elimde bu fotoda görünen karşı tepelerin arasındaki yer deniz altı güzelligine sahip ayrıca oradan motorun bulundugu yerin çok ilerisindeki kayalıga denizden yüzerek gitmek çok zevkli oluyor 2 km kadar mesafe var senle yüzerek oraya gideriz orda atlama yerleri var ve daha ileride yüksek atlama yeride var 10 mt yüksekliten atlıyorlar ben daha hiç denemedim 5 mt kadar yerden hep atlıyordum senle istersen onuda deneriz . fakat yer olarak çok güzel oldugunu söyleyebilirim .suyun altı yer yer orman yer yer dev kaya yarıkları kanallar felan filan bi dünyada balık daha ne olsun

Dalgalı terlerde dalışın zevki olmaz görüş alanı dar hatta hiç olmuyor kilyos bölgesinde bol dalga var kefken uzak ama on numara yerd bilirsin senle olduk orada. :smiley:

UFUKK' Alıntı:
Dalgalı terlerde dalışın zevki olmaz görüş alanı dar hatta hiç olmuyor kilyos bölgesinde bol dalga var kefken uzak ama on numara yerd bilirsin senle olduk orada. :smiley:

öncelikle şunu söyleyim yarınki gezi iptal arkadaşların işi çıktı .ufuk ben sana aradaki koydan bahsediyorum en dalgada bile dümdüz bir alan var orada.gelmen görmen lazım bide dalga olsa ben 2 km kadar nasıl yüzeyim.resime bakarsan kışa dogru çekilmiş bir foto kimse denize girmedigi gibi rüzgar var sen o resimdeki sona dogru tepelerin arasındaki düz olan suyu neden görmüyorsun aradaki suya bi bak o dalgalı denizde bile durgun

mrtvural' Alıntı:
Heytttt uleynn kim dutar UFUKK abümü ver gazı ver gazı yardır...

inşallah hep birlikte verecez bu gazı masa başı gaz biyere kadar .ortamın hava alması lazım bu yüzden sizleri koltugunuzdan alıp motorunuzun koltugunda seyahate çıkaracam az kaldı sabır murat

ne güzel bir gün yaşamışsınız sanki o temiz, havayı hissettim fotograflarınızdan,paylaşımınız için teşekkürler. :smiley:

aahhkatibim_34' Alıntı:
bayram arkadaşım sana takılanın ömrüde uzar anlaşılan ,

arkadaşım bilen bilir itinayla arazi olma taktikleri bende .ne demişler motorcunun yaşı yoktur sadece yaşadıkları vardır . seni kurtaracak canlılık ve genclik verecek asil kan ormanda
gençligin sırıda o kanda:smiley:

Bir daha minübüsemi binmek tövbe gebzeye 2,sat 15 dakikada gitti ben 40 dakikada bayrampaşadan gidiyorum motosikletle bea.en güzel yanı murat,ile karşılaşmak oldu gerisi işkence :D ;D

UFUK abü diye diye getirdim onu buraya..

Aslında seni atardık gebze'ye ama biz önce şile yoluna gittik, ordan bir firmadan numuneleri aldık ondan sonra düştük kocaeli yoluna yine gecikecektin yani..

Minibüsler öle, elden birşey gelmiyor bazen, idare edicez işte napalım. Seninle karşılaşmak güzeldi, abü nasıl yakaladın beni koca İstanbulda. Kimse görmesin diye saklana saklana gezeliyordum, geldin ensemden yakaladın beniç Hayret bişe.. ;D

bi hafta sonu geleyim de feribotta konuştuğumuz konuları biraz derinleştirelim

koskoca national 2 çisini tanımayacağımda kimi tanıycam sanatsal ruhumda derindir sanata sanatçıya saygı. ;D

UFUKK' Alıntı:
Bir daha minübüsemi binmek tövbe gebzeye 2,sat 15 dakikada gitti ben 40 dakikada bayrampaşadan gidiyorum motosikletle bea.en güzel yanı murat,ile karşılaşmak oldu gerisi işkence :D ;D

ufuk senin motor işi ne oldu halen yayan takılıyorsun şirket motor almaktan vazmı geçti yoksa .kaskodanmı sorun var

motora alışkın olunca ,trafikte beklemek zor olsa gerek, en yoğun trafikte bile aralardan geçip bir kaç dakikada
geçiyorsunuz,o yönde kolaylığı var sanırım,

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR