Çiftalan'da Bu Gün (31 Ocak 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kuroscu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 79
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,260
Ynt: Çiftalan'da Bu Gün (31 Ocak 2010)

Bayram lastiği taktım perşembe akşamı dubless olarak akşam üzeri,ama motosikletin üzerine daha koymadım havası inecekmi bakalım şayet inerse şambel alırım,lastik sorununu hallettim cumartesi günü ne zaman boşsun ona göre çağırayım seni., :smiley:birde şu trafik sigortasını halledeyim yarın.,

Etiketler

Fotoğrafları bekliyoruzz... Kurosçu, geceden şarj et telefonunu, fotoğraf makinanı ve bilimum görüntü kayıt cihazlarını, sonra sarj bitti, ışık yandı, yan yattı, çamura battı bahaneleri istemiyoruz...

aahhkatibim_34' Alıntı:
arkadaşım acemi çırak istemezsiniz sanırım, 3 lük anahtar istersin 5 lik veririm, onu niye takıyorsun oraya , bunu niye takıyorsun o ne diyesorular sorarak ,kafanızı şişiririm, sonra Ufuk ya nerden geldi bu kız kafamızı şişirdi onun yüzünden yanlış vidaları taktım derse karışmam, ?????? :smiley:

ufuk yarın 11 gibi musayitim 2 saat içinde işimiz biter keşke şamyelli yapmış olsaydın daha iyi olurdu .genede hava kaçırmaz kacırmasına .sorun yok sabah görüşürüz

Fotoğrafları bekliyoruzz... Kurosçu, geceden şarj et telefonunu, fotoğraf makinanı ve bilimum görüntü kayıt cihazlarını, sonra sarj bitti, ışık yandı, yan yattı, çamura battı bahaneleri istemiyoruz...

murat ben misafirim ve elimden ne geliyorsa bildigim ve yapabilecegim onu yapacam ev sahibi ufuk bol fotoda ona düşer ben işime bakarım .bide resim çekilirken makinaya bakarım poz veririm . daha ne olsun:smiley:

DUBLESS lastikleri taktım akşam ve şimdiye kadar hiç inmedi şambele gerek kalmadı işte resimler fakat gazdan elimi çektimi stop ediyor buda beni deli ediyor tek sorun o ,o zaman saat 2 de bayrampaşa akvaryumun oradaki caminin önüne gel bayram benim eve gideriz ok.[attachment=1] sorun olmasın gel ama., :smiley:

DSC03047

DSC03048

yarın 2 de buluşalımmı bayram,bayrampaşa akvaryumun önündeki caminin önünde,sadece gazı bıraktımı stop ediyor başka sorun yok ama buda beni deli ediyor. ???

UFUKK' Alıntı:
DUBLESS lastikleri taktım akşam ve şimdiye kadar hiç inmedi şambele gerek kalmadı işte resimler fakat gazdan elimi çektimi stop ediyor buda beni deli ediyor tek sorun o ,o zaman saat 2 de bayrampaşa akvaryumun oradaki caminin önüne gel bayram benim eve gideriz ok.[attachment=1] sorun olmasın gel ama., :smiley:

ufuk tamam bence orda deyilde akvaryumdaki buz pistinde buluşalım hem birazda kayanlara bakarız . başka gelen varmı diye sormadan edemiyecem .

sen akvaryumu karıştırdın orası forum istanbul,orada değil bayrampaşa,merkezindeki akvaryumun orada belediyenin orası yani. ;D

sadece şu benim motorun stop durumuna bakalım,başka bir durum yok belki 2 miz bir tamirciye gitme gereği duyarız,belkide akü dolyormu diye bir gezi yaparız senin ve benim motorla,senin o tarafa doğru dolmassa şayet senin bildiğin bir ustaya baktırırız.tamam saat 2 de gel motorunla bizim dükkana geçeriz.bayrampaşa belediyesinin önünde buluşuruz 2 de. ;)buz patenine haftaya gideriz cumartesi hem senin kıza ders veririm forum istanbulda iyi olur. ;)

UFUKK' Alıntı:
sadece şu benim motorun stop durumuna bakalım,başka bir durum yok belki 2 miz bir tamirciye gitme gereği duyarız,belkide akü dolyormu diye bir gezi yaparız senin ve benim motorla,senin o tarafa doğru dolmassa şayet senin bildiğin bir ustaya baktırırız.tamam saat 2 de gel motorunla bizim dükkana geçeriz.bayrampaşa belediyesinin önünde buluşuruz 2 de. ;)buz patenine haftaya gideriz cumartesi hem senin kıza ders veririm forum istanbulda iyi olur. ;)

tamam ben yerleri karıştırdım akvaryum deyince enbüyügü aklıma geldi oysa evdede var ufaktan bişey .balıkları severim.tamamdır akvaryumda buluşalım 2 de uyar haftayada dedigin gibi yaparız bu arada buz patene olayında üçretler ne kadar belki bende kaymak bi tarafımı kırmak isterim ilk defa hayatımda buz pateni yapacam maksat millet bana gülsün .de bana kaca mal olacak bu güldürme olayı:smiley:

kuroscu' Alıntı:
tamam ben yerleri karıştırdım akvaryum deyince enbüyügü aklıma geldi oysa evdede var ufaktan bişey .balıkları severim.tamamdır akvaryumda buluşalım 2 de uyar haftayada dedigin gibi yaparız bu arada buz patene olayında üçretler ne kadar belki bende kaymak bi tarafımı kırmak isterim ilk defa hayatımda buz pateni yapacam maksat millet bana gülsün .de bana kaca mal olacak bu güldürme olayı:smiley:
hafta içi 10 tl hafta sonu 15 tl ben sana ders veririm ücret almam kıyağım olsun orada alışırsın sonra galeriada kayarız senle sen sportmen birisin hemen kavrayacaksın inan bana tamam yarın 2 de minik akvaryuma gelönünde cami tarafında iyi geceler.

UFUKK' Alıntı:
hafta içi 10 tl hafta sonu 15 tl ben sana ders veririm ücret almam kıyağım olsun orada alışırsın sonra galeriada kayarız senle sen sportmen birisin hemen kavrayacaksın inan bana tamam yarın 2 de minik akvaryuma gelönünde cami tarafında iyi geceler.

tamamdır anlaşılmıştır bence hafta içi bir akşam tenha bir zamanda gitmek denemekte fayda var .ögrenirsem galeriyada devam ederiz.

kuroscu' Alıntı:
tamamdır anlaşılmıştır bence hafta içi bir akşam tenha bir zamanda gitmek denemekte fayda var .ögrenirsem galeriyada devam ederiz.
Tamam hafta içinde bir gün gidelim boş olup hemde 10 tl oluyor ilk dımı atarsın,hem tenha olur,

ok bu hafta içinde haber veririm,motorla gelirsin hava kuru olsun,hafif giyin çok terletir buz pisti.ok 3 gün evvelinden buradanda gelmek isteyen olabilir okuyan arkadaşlar isterse katılsın,ilk eğitimi ben veririm,sonra galeriada devam ederiz. :D

ufuk hoca buzda kayma konusunda cok iyi gercekten gözlerimle gördüm tam hoca olacak yetenekde :smiley:)))) tabi birazda öğrencide yetenek olması lazım :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR