Çiftalan'da Bu Gün (31 Ocak 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kuroscu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 79
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,258

Etiketler

Ynt: Çiftalan'da Bu Gün (31 Ocak 2010)

Arazi koşullarında yol alabilecek bir motosiklete kısa sürede sahip olacağım,şimdiden lastikleri aldım amaç çamurlara dalamassada toprak ve arazide rahat yol alabilmak,yedek motoruma modifiye çalışmalarına başladım ;D ;D :eek: evvela araziya uyumlu lastiklerden başlayacağım kırılsın dökülsün önemli değil zaten 2007 model made in çin malı. ;)[attachment=1]

DSC03033

DSC03034

DSC03035

mitas lastik evet süper,ondan seçtim,ama motosikletim 34 bin km,de hafta sonu araziye girmek için gerek duydum zaten honda,m var ama asfalt motoru çamura gelmiyor.

DSC03038

UFUKK' Alıntı:
mitas lastik evet süper,ondan seçtim,ama motosikletim 34 bin km,de hafta sonu araziye girmek için gerek duydum zaten honda,m var ama asfalt motoru çamura gelmiyor.

eee sonuç pazar günü arazi oluyormuyuz sen onu söyle bide sevgililer günü ve benim sevgilimde motosiklet oldugu için pazara bi araziye getirip sevindireyim diyorum sen ne diyorsun ufuk
bu arada murat börek mörek yok ben yapamam .fakat bişeyler ayarlamaya bakarım sen gel

kuroscu' Alıntı:
eee sonuç pazar günü arazi oluyormuyuz sen onu söyle bide sevgililer günü ve benim sevgilimde motosiklet oldugu için pazara bi araziye getirip sevindireyim diyorum sen ne diyorsun ufuk
bu arada murat börek mörek yok ben yapamam .fakat bişeyler ayarlamaya bakarım sen gel
Gel cumartesi günü bana yardımcı ol motoru halledelim pazar günüde gideriz tecrübene ihtiyacım var,pazar gelirim bu esnada yarın trafik sigortasını yaptırayım.hem benim celik cant dubless lastik takacam olacakmı bilmem olmassa jambel koyarız cumartesi gel bizim eve bayram bir el at valla yahu,beni aşar bu dediklerini yapmak,dışarda değil dükkanda yaparız. :smiley:

ufuk haklısın, arkaşımı Bayramın elinden birşey kaçmaz , eminim motoru sıfır gibi yapar, size kolay gelsinnn

kuroscu' Alıntı:
.ne demişler motorcunun yaşı yoktur sadece yaşadıkları vardır . seni kurtaracak canlılık ve genclik verecek asil kan ormanda
gençligin sırıda o kanda:smiley:

gençler otursun sıcacık evde bayram ;) ;)
biz yaşamaya bakalım ;D ;D ;D ;D

UFUKK' Alıntı:
Gel cumartesi günü bana yardımcı ol motoru halledelim pazar günüde gideriz tecrübene ihtiyacım var,pazar gelirim bu esnada yarın trafik sigortasını yaptırayım.hem benim celik cant dubless lastik takacam olacakmı bilmem olmassa jambel koyarız cumartesi gel bizim eve bayram bir el at valla yahu,beni aşar bu dediklerini yapmak,dışarda değil dükkanda yaparız. :smiley:

tamam ufuk cumartesi gelirim beni ara buluşalım

aahhkatibim_34' Alıntı:
ufuk haklısın, arkaşımı Bayramın elinden birşey kaçmaz , eminim motoru sıfır gibi yapar, size kolay gelsinnn

arkadaşım ver gazı aradan sıyrıl kolay gelsin diye . varmı öyle sende gel yardımcı ol hepberaber toparlayalım 1.yada2.saatte toplarız sorun olmaz sonrada gezerdik forumistanbula giderdik felan .filan:smiley:

arkadaşım acemi çırak istemezsiniz sanırım, 3 lük anahtar istersin 5 lik veririm, onu niye takıyorsun oraya , bunu niye takıyorsun o ne diyesorular sorarak ,kafanızı şişiririm, sonra Ufuk ya nerden geldi bu kız kafamızı şişirdi onun yüzünden yanlış vidaları taktım derse karışmam, ?????? :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR