Discovery II V8 Destek Lütfen

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ilkakdeniz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 90
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,747
Ynt: Discovery II V8 Destek Lütfen

ilkakdeniz' Alıntı:
ben cevap vereyim Özgür,
Çağların araç Amerikan Versiyon Lexus LX 450
VX 80 ile aynı ama daha yakışıklı ;)

Sagol hacı eyvallah :smiley: Arkadaşımızın Lexus'u gerçekten güzelmiş avatardan gördüğüm kadarıyla.Nerden girdim bu konuya bee aklım kaldı şu japonlarda neyse amerikan iyidir diyip yolumuza devam edelim ;)

Etiketler

çağlar' Alıntı:
benimde ilk çocuk,geç kaldık biraz bu çocuk işinde. ;D

kürşat kullanıyor işte biliyor detaylarınıda disconun..bilgili arkadaşlar var yavuz var (discovery v8)- edağhan var..

toyotacıyım ama aracım olmasaydı ve şimdi toyota almaya karar verseydim 40 lira temiz bir araca ver üstünede en az 10 bin harca arazi için..50 lira maliyet var.

oda güzel para, muhasebe önemli..
ama alacağın arac herne olursa olsun,iyice bilenlere incelettir,bilgisayara sok .emin ol..

görüşmek üzere selamlar.

en büyük sıkıntımı anlatmışsın

çocuk konusunda da :smiley:

Sevgili İlkakdeniz arkadaşımız sağolsun bendende fikir istemiş,

Öncelikle , Disco II ve vx80 arasındaki fiyat uçurumunun sebebini yazayım, vx80 in ithalatı hiç olmadı, devlet kurumlarına ve elçiliklere alındı zamanında , devlet kurumlarından çıkanlar defenderden hallice, sökülecek ne varsa sökülmüş sadece yürüyen aksamı duruyor verilen paralara yazık günah, geri kalan vx80 ler ya gümrük çıkışlı yada permi vb. şekilde sokulmuş, piyada az olunca fiyatlarıda yüksek oluyor doğal olarak, Dsico II resmi olarak yıllarca satıldı , okadar çok varki piyasada dolayısıyla fiyatı olması gereken yerde.

Disco II v8 alınırmı? bukonuda hiç bir fikrim yok, kimisi çok memnun kimisi çok şikayetçi, bu alacak kişinin bekletileriyle ilgili bişey galiba, alıncak aracın en genci 6 yaşında mutlaka sorunları olacaktır önemli olan bunlar kolay ve ucuz şekilde çözülüyormu bu önemli, ikinci bir konu araziye çıkılacaksa yapılacak modifikasyonlarda LR ların tümü diğer markaların 3-5 adım önünde, arazi için bulamayacağınız aksesuar ve donanım yok, fiyatlarıda toyotayla kıyaslanınca daha makul.

Şimdi şu konu var alıncak araçların fiyatları ve yaşları denk olsa ,Toyota önerilebilir ama 8-10 yaş eski bir araca 2 misli parayı ben olsam vermem, bu yaşta araçların arıza yapmaması mümkün değil marka toyota oluncada arıza insanı tüketir, LR olunca alternatifleri bulmak daha kolay ve ucuz.

Bence gönlünüzde yatan aslan disco II v8 ise ölçümlerini testlerini yaptırıp alın, hatta aldıktan sonra hortum rekor ıvır zıvır ve varsa yenileyin çünkü duyduğum tüm arızalar hep hortum ve rekorlardan kaynaklanıyor, birde en şikayeçi olunan konu hava körükleri onlarında kitleri var normal helezona dönüştürülüyor bunun haricinde arıza yapabilecek şeyler diğer araçlarda neyse odur ne eksik ne fazla.

Selamlar

discovery-V8' Alıntı:
Sevgili İlkakdeniz arkadaşımız sağolsun bendende fikir istemiş,

Öncelikle , Disco II ve vx80 arasındaki fiyat uçurumunun sebebini yazayım, vx80 in ithalatı hiç olmadı, devlet kurumlarına ve elçiliklere alındı zamanında , devlet kurumlarından çıkanlar defenderden hallice, sökülecek ne varsa sökülmüş sadece yürüyen aksamı duruyor verilen paralara yazık günah, geri kalan vx80 ler ya gümrük çıkışlı yada permi vb. şekilde sokulmuş, piyada az olunca fiyatlarıda yüksek oluyor doğal olarak, Dsico II resmi olarak yıllarca satıldı , okadar çok varki piyasada dolayısıyla fiyatı olması gereken yerde.

Disco II v8 alınırmı? bukonuda hiç bir fikrim yok, kimisi çok memnun kimisi çok şikayetçi, bu alacak kişinin bekletileriyle ilgili bişey galiba, alıncak aracın en genci 6 yaşında mutlaka sorunları olacaktır önemli olan bunlar kolay ve ucuz şekilde çözülüyormu bu önemli, ikinci bir konu araziye çıkılacaksa yapılacak modifikasyonlarda LR ların tümü diğer markaların 3-5 adım önünde, arazi için bulamayacağınız aksesuar ve donanım yok, fiyatlarıda toyotayla kıyaslanınca daha makul.

Şimdi şu konu var alıncak araçların fiyatları ve yaşları denk olsa ,Toyota önerilebilir ama 8-10 yaş eski bir araca 2 misli parayı ben olsam vermem, bu yaşta araçların arıza yapmaması mümkün değil marka toyota oluncada arıza insanı tüketir, LR olunca alternatifleri bulmak daha kolay ve ucuz.

Bence gönlünüzde yatan aslan disco II v8 ise ölçümlerini testlerini yaptırıp alın, hatta aldıktan sonra hortum rekor ıvır zıvır ve varsa yenileyin çünkü duyduğum tüm arızalar hep hortum ve rekorlardan kaynaklanıyor, birde en şikayeçi olunan konu hava körükleri onlarında kitleri var normal helezona dönüştürülüyor bunun haricinde arıza yapabilecek şeyler diğer araçlarda neyse odur ne eksik ne fazla.

Selamlar

yavuz bey teşekkür ederim :smiley:

Wolverine-Grand Cherokee' Alıntı:
Şimdi V8 mi alıyoruz ne yapıyoruz hacıı :smiley:

öyle görünüyor
Çağlar'ın da dediği gibi üç günlük dünya,
11 nisan sınav biliyorsun bahsetmiştim. atlatayım, alpiye bir iki tane söylemiştim daha önce o bakacak, sonra netleştireceğiz.

tabii her zaman kapalı bir katı da elimde tutuyorum kafama göre temiz bir şey bulamazsam diye ;)

Tempus' Alıntı:
2000 discovery 2 aldi bizim arkadas, on celik tampon ve vincli , at lastikli, 18 000 e, ve aracin en fazla 2000 masrafi cikmistir 20 000 e sorunsuz bir v8 2000 disco2 sahibi oldu. motor sanzuman yenilese 30 000 e sifir arac yapar

bulsanıza bize de böyle bir araç : )))

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,097
Kaydolan Son Üyemiz
nakturk25

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR