Discovery'imi Satıp Grand Cherokee ZJ Almak İstiyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serkan_bes Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 133
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,678
Ynt: Discovery'imi Satıp Grand Cherokee ZJ Almak İstiyorum

Bu muydu?

http://www.youtube.com/watch?v=3fufTUpi3FU

Etiketler

Bu değilmiş, bunun 6 tane Disco 3 bağlı olanı vardı.

Yaw Yavuz abi hadi bize takılıyorsunda, GRAND CHEROKEE'NIN HERHANGI BIR MODELI DISCONUN HERHANGI BIR MODELININ USTUNDEN GEÇER!
yani modifiyeli, modifiyesiz eski yeni farketmez... Tutturmuşunuz DiscoI DiscoI... İki üç yok zaten... Siz Range Roverınızda utanın... birde Uğur Abinin Grandına bakın! Offroad yapan defender ve disco1 den başka aracınız yok... ama aynı gezide hem willys hem WK görebilirsiniz kaç tane örnek var...

Çok sevdiğim form üyesi olan Amerikanlar içinde büyümüş kardeşimin dediği gibi... " Ne Land mı... üstünden geçerim valla... muhaaa"

( çek şimşekleri üstüne Orkun...)

Jeepcj7' Alıntı:
Yaw Yavuz abi hadi bize takılıyorsunda, GRAND CHEROKEE'NIN HERHANGI BIR MODELI DISCONUN HERHANGI BIR MODELININ USTUNDEN GEÇER!
yani modifiyeli, modifiyesiz eski yeni farketmez... Tutturmuşunuz DiscoI DiscoI... İki üç yok zaten... Siz Range Roverınızda utanın... birde Uğur Abinin Grandına bakın! Offroad yapan defender ve disco1 den başka aracınız yok... ama aynı gezide hem willys hem WK görebilirsiniz kaç tane örnek var...

Çok sevdiğim form üyesi olan Amerikanlar içinde büyümüş kardeşimin dediği gibi... " Ne Land mı... üstünden geçerim valla... muhaaa"

( çek şimşekleri üstüne Orkun...)

Grand mı? ehehehehehe

Kesinlikle CJ yi tercih ederim. Uğur a da baştan söylemiştik, sonunda oda farketti, yakında Grand ı çamurlu suya bile sokmaz. ;D

Abi zaten disco ile mukayese ediyoruz, CJ ile değil ..... CJ'in üstüne araç yok....kullananbilir.com :D

discovery-V8' Alıntı:
Grand mı? ehehehehehe

Kesinlikle CJ yi tercih ederim. Uğur a da baştan söylemiştik, sonunda oda farketti, yakında Grand ı çamurlu suya bile sokmaz. ;D

Jeepcj7' Alıntı:
Abi zaten disco ile mukayese ediyoruz, CJ ile değil ..... CJ'in üstüne araç yok....kullananbilir.com :D

Biz bişeyle mukayasede etmiyoruz gerekde yok zaten www.özkullananbilir.com ;D

yaa orkun sen jeep diyorsun ama yavuz sadece disco diyor...

sen jeepin her modelini savunuyorsun yavuz rr cadde arabası, defender da motor yok, disco 2 ve 3 bizden değil, 2000 model üstünü hiç savunmam vs diyor... sadece disco1 diyor...

nasıl oluyor bu iş...

ben söyleyeyim jeep lerin en kötüsü zj bile lr nin en iyisi disco 1 i arazide döver ;D ;D ;D ;D

saha ne diyelim... ;)

;D ;D ;D ;D bizim elle tutulur bir sürü aracımız var.... hepside iyi öyle olunca Jeep'ci oluyoruz...

Jeep.lerin arazide en kötüsü olarak bilinenleri Patriot ve Compass ne olacak ;D
Bu arada bence en güzel Grand Cherokee kasası WJ, hatta benim için bugüne kadar dizayn edilmiş en şık Jeep; WJ ;)

LRTD5' Alıntı:
Td5'ten sonra sıkıcı gelmesin herhangi bir Jeep ?
Demedi demeyin...
serdar bey zj ile xj şuan için ama birşeylerin kararını daha vermedim takdir edersiniz ki biraz zor bir karar

Patroitla Compass oldukça gelişmiş 4x4 sistemlere sahiptir. Ağir modifikasyon yaplmasi mümkün olmamasına rağmen hiçbir şekilde piyasa da "çakma 4x4" olarak geçen araçlara benzemez..

serkan bey bende çok kararsızdı ve ilk RR almayı,sonra Thoe almayı krar verip aradım baya bi zaman ve ZJ yi iyiki almışım diyorum şimdi 4.0 Xj ile 5.2 ZJ arasında teknik, güç, konfor,kasa,teknolojı olarak ciddi farklar var kararınızzı veririken bu unsurları mutlaka göz önüne alın.

dronder' Alıntı:
yaa orkun sen jeep diyorsun ama yavuz sadece disco diyor...

sen jeepin her modelini savunuyorsun yavuz rr cadde arabası, defender da motor yok, disco 2 ve 3 bizden değil, 2000 model üstünü hiç savunmam vs diyor... sadece disco1 diyor...

nasıl oluyor bu iş...

ben söyleyeyim jeep lerin en kötüsü zj bile lr nin en iyisi disco 1 i arazide döver ;D ;D ;D ;D

saha ne diyelim... ;)

Önder sizin o iki parmak çamurlu rampa vardı ya asfalt lastikli disco 3 bile hepinizi öttürürdü o rampada, bu işler tamgaz rampa çıkmaya benzemez çarpıp sürtmeye başlayınca bakmak lazım duruma. ;D

ates' Alıntı:
serkan bey bende çok kararsızdı ve ilk RR almayı,sonra Thoe almayı krar verip aradım baya bi zaman ve ZJ yi iyiki almışım diyorum şimdi 4.0 Xj ile 5.2 ZJ arasında teknik, güç, konfor,kasa,teknolojı olarak ciddi farklar var kararınızzı veririken bu unsurları mutlaka göz önüne alın.
peki Ateş bey 4.0 ile 5.2 motorları arasında normal yol kullanımında şehir içi sehir dışı karışık yakıt ne kadar olur bir de 4.0 için 4x2 konumunda olduğunu varsayarsak.Arazide problem değil zaten o konumda yakıt değil maksadımız o anların zevkini alabilmek diye düşünüyorum.Sizler ne dersiniz?

discovery-V8' Alıntı:
Önder sizin o iki parmak çamurlu rampa vardı ya asfalt lastikli disco 3 bile hepinizi öttürürdü o rampada, bu işler tamgaz rampa çıkmaya benzemez çarpıp sürtmeye başlayınca bakmak lazım duruma. ;D

o rampadan disco 3 değil renault kango bile çıkar. ama nedense arazi ruhlu defenderlar çıkamadı. biz bir tane rampa üzerine off-road yapmıyoruz ;D neyse burda da konu rampaya geldi. ;D ben kaçtım... :D :D :D :D

dronder' Alıntı:
o rampadan disco 3 değil renault kango bile çıkar. ama nedense arazi ruhlu defenderlar çıkamadı. biz bir tane rampa üzerine off-road yapmıyoruz ;D neyse burda da konu rampaya geldi. ;D ben kaçtım... :D :D :D :D

;D ;D ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,448
Kayıtlı Üye Sayımız
172,103
Kaydolan Son Üyemiz
tolgacevik

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR