Doğu Karadeniz'de Kaybolmak...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan meseregan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 35
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,542

Etiketler
Ynt: Doğu karadenizde Kaybolmak...

benim anne tarafım hayratlı yani ofun rize tarafından
köyümüzün adı hundez şimdi yeni adı hürriyet ve gülderen oldu

bende kuzenleri bizim aşadaki dereye değirmenlere indirmiiştim sadece yanıma çalakop (tara) almıştım
dereyi ve değirmenleri gezip geldikten sonra evin önünde köyden abiler vardı.
nerden dediler bizde ırmaktan dedik tüfek almadınızmı yanınıza dedi yooo dedik haliyle sadece tarayla inmişitik .
ben oraya inerken tüfeksiz inmem tüfek olsa bile tabancayıda belime takarım orası ayı ve domuz yatağı dedi. tizde güldük anca cahil cesareti oluyomuş bizimki .

Evet tıpkı benim orada yaşayan kuzenlerim gibiler desene :smiley:
Onlar bir adım daha ileriye gidip ormanda tuvalete bile silahsız gitmem diyorlar.
Ben istatisliklere bakarım . Bu güne kadar kaç domuz ,ayı Kurt yada başka bir hayvanın saldırısı olmuş bizim oralarda ?? O kadar azki Kesinlikle ama kesinlikle tüfege gerek yok bence, zaten amaç resim çekmek yada bizim burada yaptıgımız gibi deli gibi eğlenmekse seni yavaşlatan bir agırlıktan başka bir şey değil bence. Zaten fotoğraf makineleri yükte hafif ama fiyatta agır birer yük , bir de onunlamı uğraşacagım :smiley:
Eger başıma birşey geleceksede orada gelsin zaten. Sehirde bir arab çarpmasından çok daha asildir olur bence :smiley:

çok güzel fotoğraflar..
gözlerinize sağlık..
hem eğlenceniz hem de objektifiniz bol renkli olsun..

Ynt: Doğu Karadeniz'de Kaybolmak...

doğu karadenizin serinliği ile güzelliğini bize yaşattın güzel olmuş gidinmesi gereken yerler elinize sağlık...

Merhaba ;Harika doga fotoğrafları Emeğinize sağlık,Trabzonlu olarak kendimi sanslı görüyorum , her gün temiz havayı soluyorum ve mavinin yeşille dans ettiğ yerdeyim...,Rabbimize ne kadar şükr etsek azdır başarılarının devamını dilerim selam ve saygılar.

Zaman ayırdıgınız için ve yorumlarınız için hepinize teşekkürler.
On günlik bir kamptan daha yeni döndüm enkısa zamanda o resimleride sizinle paylaşıcagım.

Saygılar.

Hocam fotolar süper ama bi kare çok korkuttu beni alttaraf uçurum dikkat et kendine şakası olmaz böyle şeylerin..

Tebrikler.Harika fotoğraflar.Tabir ağır kaçacak gibi gelebilir ama değil.Ağzımın suyu aktı bu harika ortamı görünce..
Eğer kabul ederseniz o taraflara gelip beraber gelincik deresini keşfedelim. ;D

Deniz Bey Ne demek nezaman isterseniz gelip katılabilirsiniz :smiley::smiley: sizin memleketinizmiş gibi düşünün :smiley::smiley::smiley:

Bu gün DENİZ KUZENİMDE ARAMIZAKATILDI
HOS GELDİN DENİZ.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,453
Kayıtlı Üye Sayımız
172,106
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmet AKGÜN

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR