Falken Wildpeak A/t

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan blacklotus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 78
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,732

Etiketler

Hafta sonu incelemeyi düşünüyorum fırsat bulursam bakarsınız almış tecrübe yazmaya başlamış bile olabilirim:smiley:

İllede falken diyorsanız ivedikte ali dayı oto lastik var bayisidir ordan aldığınız fiyatı başka hiçbir yerden alamazsınız ümitköyden ömer derseniz yardımcı olurlar muhatabınız aykut ..

Aradığım huzur sendin sende gittin geriye dağ taş kalan..

Ankara'ya geliyorsunuz sanırım. #28. mesajda verdiğim linkteki yer ile bir görüşün stoklarında var mıdır diye. Ben de bu hafta sonu veya uygun bir zamanda muhtemelen almış olacağım.
Alidayı oto lastikle haşır neşirliğim vardır.Ze 914Ec aldım picasso da hala kullanıyorum.
Fırsat bulursam ugrayıp çaylarını içecem kulaklarınızı çınlatırım.

rrc ile epey arazide gezip oynadıktan sonra aldığım freelander td4 e taktığım lastiktir. 215/65/17
en önemli artısı diğer markaların cooper, bfg vs. a/t lastiklerinden daha ucuz
asfatta diğer a/t lerden sessiz
orman ve kamp yollarında biçilmiş kaftan
otoyol konforu iyi
kuru zeminde, kayada, yağmurlu otoyolda, çamurlu orman yollarında iyi çalışıyor
kar buz performansı kötü değil
tüm bunların yanında arazide lastiğinizi korumanız gerekiyor. bir cooper yada bfg gibi yardır yardır gidemiyorsunuz.
arazide bir defa kenarından yarıldı, bir defa da jant çeperinden havasını boşalttı.
nazikseniz arabanıza fiyat-performans lastiğidir.

rrc ile epey arazide gezip oynadıktan sonra aldığım freelander td4 e taktığım lastiktir. 215/65/17
en önemli artısı diğer markaların cooper, bfg vs. a/t lastiklerinden daha ucuz
asfatta diğer a/t lerden sessiz
orman ve kamp yollarında biçilmiş kaftan
otoyol konforu iyi
kuru zeminde, kayada, yağmurlu otoyolda, çamurlu orman yollarında iyi çalışıyor
kar buz performansı kötü değil
tüm bunların yanında arazide lastiğinizi korumanız gerekiyor. bir cooper yada bfg gibi yardır yardır gidemiyorsunuz.
arazide bir defa kenarından yarıldı, bir defa da jant çeperinden havasını boşalttı.
nazikseniz arabanıza fiyat-performans lastiğidir.

Benimde lastik değişiminde düşündüğüm bir lastik.
Suan Tr de satılanın yerine yeni modeli A/T3W yurt dışında çıkmış durumda.
Üzerinde kış lastiği sembolünü de taşımakta.
Agresiflik harici biçilmiş kaftan.Agır offroad noktasında değilim henüz.
Binek aracın gidemediği yerlere gideyim seklindeyim.Bu çerçevede açıklamalara göre gayet iş görür durumda hatta fazlasıyla diyeyim.

WILDPEAK A/T3W TIRE

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

F43c80a72a3116267c054cb809977155
7507b0f0e7e05f65c832ca6eee4c5935
E890731a2228155b54b68069b7ab6cac

Konu üzerinden zaman geçti ama yazayım dedim. Lastikleri ancak alabildim fırsat bulup. 265-65/17 Ali dayı oto lastikten aldım. AT03 modeli TR'ye gelmemiş. AT01 modeli bu. Deneyimleri paylaşırım.

Konu üzerinden zaman geçti ama yazayım dedim. Lastikleri ancak alabildim fırsat bulup. 265-65/17 Ali dayı oto lastikten aldım. AT03 modeli TR'ye gelmemiş. AT01 modeli bu. Deneyimleri paylaşırım.
Hayırlı olsun Ali Dayı iyidir.Deneyimlerinizi bekliyorum.
Benim ebatla aynı sizin ebat kaça aldınız 4 tanesini.

Hayırlı olsun Ali Dayı iyidir.Deneyimlerinizi bekliyorum.
Benim ebatla aynı sizin ebat kaça aldınız 4 tanesini.

Teşekkür ederim, şu ana kadar ki deneyimler -ki çok fazla olmadı-, asfaltta bir asfalt lastiği kadar sessiz olduğu.
Fiyat 440 TL üzerinden pazarlık.
Tek endişem yanakları tabana yakın durdu biraz, yanaklardan sıkıntı çıkarmaz umarım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,488
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR