Fotoğraflar ile 2010 Karadeniz Gezimiz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan enverdede Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,410
Ynt: Fotoğraflar ile 2010 Karadeniz Gezimiz

Harika fotoğraflar... Gezinizin çok keyifli geçtiği de yüzlerinizden okunuyor. Paylaşım için teşekkürler.

Etiketler

Sinop tan ayrıldıktan sonra ,asıl hedefimiz giresun-trabzon-rize 'nin yaylaları olduğundan orta karadenizi biraz hızlı geçiyoruz.Konaklamayı düşündüğümüz yer ünye deki sahil ahşap evleri ancak dar alan fobisi olan yakınımız(onu bunca yıldır yeni farkettik) sebebiyle yine deniz kıyısında bir otel de konaklıyoruz. Bafra yolunda güzel bir görüntü[attachment=1]Ünye'de tarihi çınar[attachment=2]Ünye de Konak[attachment=3][attachment=4][attachment=5]

CIMG0303

CIMG0304

CIMG0305

CIMG0309

Enver dede den ses gelmiyor diyecektim ama ses bir geldi pir geldi.Tebrikler Enver dede.

orsaalabanda' Alıntı:
Harika fotoğraflar... Gezinizin çok keyifli geçtiği de yüzlerinizden okunuyor. Paylaşım için teşekkürler.
sevgili Cem beraber seyahat ettiğimiz büyüklerimizin sağlık sorunları arzu ettiğimiz geziyi yaptırmamakla beraber(ilk şelale ziyaretimizde tırmanma zorluğu olarakkarşımıza çıktı)ilk kez karadenize gidiyor olmaları bizce turistik olsada güzel geçen bir gezi oldu ,hatta bu yüzden sizinle Evcan kampta karşılaşamadık.

mayıstosböce' Alıntı:
Enver dede den ses gelmiyor diyecektim ama ses bir geldi pir geldi.Tebrikler Enver dede.
Aslında sesimi canlı olarak Poyrazlarda duyurmak arzusundaydım.Ancaaak.tatilmizi bitiren eniştemizin ağırlaştığı telefonu ve hastane ziyaretimiz nedeni ile sizlerin takip ettiğim ve beklediğim paylaşımlarınızla yetineceğim.güzel bir hafta sonu olmuş yine güzel insanlarla.

buralpdi' Alıntı:
devamını bekliyoruz :smiley:
hastamıza acil şifalar
Levent bey teşekkürler,bu arada sizin bayram kaçamağınızı kamp esnasında emanet bir bilgisayardan izledim ,çok güzel değerlendirmiştiniz kısa süreyi bitmemiş karavanla.Artık tam bittiğinde ki test etme imkanınıda buldunuz,artık uzun soluklu gezilerinizi paylaşımınızı bekleyeceğiz.

Ünye'den çıktık,Şu Ordu'ya varalım Boztepeye çıkalım istiyoruz.[attachment=1][attachment=2] yorgunluk kahvemizi beklerken[attachment=3] biryandan da Giresun'U düşünüyoruz[attachment=4]

CIMG0310

CIMG0314

CIMG0312

CIMG0321

CIMG0320

Giresun'u birde bu kahramanımızın anıtının olduğu yerden gözlerken,bir yandan da tüylerimiz dikenleşerek öz geçmişini okuyoruz[attachment=1][attachment=2][attachment=3] ve her yerde olduğu gibi karadenizdede azalan tarihi bir konak[attachment=4]

CIMG0326

CIMG0322

CIMG0329

CIMG0331

şimdiki durağımız Bacanağımızın doğum yeri Pidesi ile ünlü Görele.[attachment=1] ve misafir olduğumuz çocukluk arkadaşı eczacı arkadaşının evinden Görele'nin genel görünümü[attachment=2][attachment=3]ve karadenizde şansımıza hemen hemen her akşam izlediğimiz gün batımı[attachment=4][attachment=5]

CIMG0332

CIMG0333

CIMG0334

CIMG0336

CIMG0338

güneş güzel batıyor ya..Bizimde fotoğraf çekme duygumuz kabarıyor.[attachment=1][attachment=2]Akşam böyle başlayınca devamı da haliyle böyle geliyor[attachment=4]aramıza sesi güzel arkadaşlarımız eklenince tsm eşliğinde güzel bir gece geçiriyoruz[attachment=5][attachment=3]

CIMG0339

CIMG0340

CIMG0342

CIMG0341

CIMG0343

kuş sesleri eşliğinde kahvaltı[attachment=2]sonrasında kovan taşına yürüyüş[attachment=1][attachment=3]kovantaşı mevkiinden panaroma[attachment=4]Rotamız bacanağımın baba evi[attachment=5]

CIMG0346

CIMG0345

CIMG0347

CIMG0348

CIMG0357

bacanağımın baba evine vardığımızda beni büyük bir sürpriz bekliyor,uzun yıllar vazifesi gereği kravatlı,takım elbiseli hatta cübbeli(nikah memuru) görmeye alıştığım bacanağımın kardeşi hepimizin emekli olunca yapacağım dediği şeyi yapmış ve kendini doğanın kucağına bırakmış.[attachment=1]baba evinde yaptığı evde kurduğu yeni yaşamından kareler göreceksiniz şimdi.Bunlar yeni yaşamın meyveleri[attachment=2] böyle mutlu bir yüz gördünüzmü siz uzun zamandır[attachment=4][attachment=3][attachment=5]

CIMG0382

CIMG0352

CIMG0360

CIMG0359

CIMG0350

dalından kopmuş dut[attachment=1] fındık dalı ateşinde kızarmış patates[attachment=2]ve yemeği bekleyen guruldayan mideler[attachment=3]sabredemeyenin ağzı böyle yanar[attachment=4]Aynı yağda kızartılmış bahçe bezelyesinin tadı hala damağımda ama resmi yok

CIMG0366

CIMG0381

CIMG0377

CIMG0378

şimdide bacanağın çocukluğunu yaşadığı yerleri dolaşalım istiyoruz[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4] Aile nin kökü[attachment=5]

CIMG0370

CIMG0371

CIMG0369

CIMG0372

CIMG0368

Ülkemizin her yeri çok güzel, ama Karadeniz bir başka. Sizin fotoğraflarınızla bu güzellik bir kez daha tescillenmiş oldu. Daha önceden iki dostumuzun paylaştığı Karadeniz gezisi yazılarına da benzer şeyleri yazmıştım. Karavanımla benim de ilk gezimi yapacağım yer ''K a r a d e n i z'' olacak.

Sanırım fotoğraflar devam edecek.Sabırsızlıkla bekliyorum.

Yakınınızın rahatsızlığına üzüldüm, acil şifalar diliyorum. Selamlar, sevgiler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

SON KONULAR

Geri