Fotoğraflar ile 2010 Karadeniz Gezimiz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan enverdede Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,465
Ynt: Fotoğraflar ile 2010 Karadeniz Gezimiz

Dipsiz gölde balıklar ve sudaki yansımalar[attachment=1][attachment=2][attachment=3] İlginç bir tavan işlemesi[attachment=4] bizde ordaymışız[attachment=5]

CIMG0609

CIMG0610

CIMG0612

CIMG0619

CIMG0614

Etiketler

Enverdede, gezinizi paylaştığınız için çok teşekkürler.
Herşey çok güzel gözüküyor.
Önemli olanda zaten nerde olursanız olun sevdiklerinizle beraber,sevgi ,saygı dayanışma içinde geçirilen an'lar değilmidir.

Memleketim, gez gez bitmez... Güzel fotoğraflar için teşekkürler.

SHIAYA' Alıntı:
Enverdede, gezinizi paylaştığınız için çok teşekkürler.
Herşey çok güzel gözüküyor.
Önemli olanda zaten nerde olursanız olun sevdiklerinizle beraber,sevgi ,saygı dayanışma içinde geçirilen an'lar değilmidir.

Öncelikle hoşgeldiniz forumumuza,sayın SHIAYA,ilk mesajınızı paylaşımıma yapmanız çok hoş benim adıma ,ancak bu mesajların artacağından kuşkum yok. Üye olduğunuza göre bu kadar geniş forumda ilginizi çekecek daha çok paylaşım bulacaksınız kuşkusuz. Sizi tanışma topiğimizede bekliyoruz.

toffy' Alıntı:
Memleketim, gez gez bitmez... Güzel fotoğraflar için teşekkürler.

Haklısınız geziyoruz.geziyoruz fakat daha çok görmediğimiz yer var deyip,sürekli yeni planlar kuruyoruz kafamızda.İzlediğiniz için ben teşekkür ederim.

safranbolu gezimizin son durağı olan bu turistik ilçe daha önce çok tanıtıldığından olsa gerek fazlaca resimleyemedik her yer tanıdık geliyordu.[attachment=1]yakın tarihte yanan konağı resimlemek üzücü olmakla beraber yayılmadan yangının söndürülmüş olması sevindirici idi[attachment=2]bir safranbolu hatırası çekip[attachment=3] çarşı gezimizde safranbolu çarşısında satılan ,safranboluda yapılan nadir ürünlerden ev maketlerinin yapılışını ve bir cam ustasını izliyoruz[attachment=4][attachment=5]

CIMG0621

CIMG0630

CIMG0631

CIMG0628

CIMG0625

safranbolu yorgunluk kahvesi molası[attachment=1]dedimya gezi sonu yorulan bacanak hem dinlenip,hemde dönüş mazot parasını çıkartırmıyız denemesinde :smiley:[attachment=2] gezi bitti hedef istanbul ,birdaha gelirmiyiz bakışı[attachment=3] evet arkadaşlar 4000km ye yakın yol katetiğimiz bu gezimizin sonuna geldik.Paylaşım boyunca izleyen yorum katkısında bulunan tüm forum üyelerine tekrar teşekkürlerimi sunuyor yeni gezi ve paylaşımlarda görüşmek üzere diyorum.sevgiler.

CIMG0632

CIMG0626

CIMG0639

Şimdiye dek Karadeniz gezi izlenimlerini paylaşan tüm dostlara, paylaştıkları bölümlerin bir yerinde mutlaka.....''karavanımızla yapacağımız ilk gezimiz Karadeniz'e olacak'' dedim. Bir kez daha tekrarlamış olayım. Sayenizde Ülkemin güzellikleri bir kez daha tescillenmiş oluyor.Paylaştıklarınız için çok teşekkürler.

Bundan sonraki gezilerinizin de aynı güzellikte ve ağız tadıyla geçmesini diliyorum.

İzmir'den selamlar sevgiler.

derindeniz1' Alıntı:
Şimdiye dek Karadeniz gezi izlenimlerini paylaşan tüm dostlara, paylaştıkları bölümlerin bir yerinde mutlaka.....''karavanımızla yapacağımız ilk gezimiz Karadeniz'e olacak'' dedim. Bir kez daha tekrarlamış olayım. Sayenizde Ülkemin güzellikleri bir kez daha tescillenmiş oluyor.Paylaştıklarınız için çok teşekkürler.

Bundan sonraki gezilerinizin de aynı güzellikte ve ağız tadıyla geçmesini diliyorum.

İzmir'den selamlar sevgiler.
dileğinizin en kısa zamanda gerçekleşmesi bizimde dileğimiz.sevgiler bizdende.

Enverdede asıl şimdi gezenbilirli oldunuz. Bu güzel geziyi kendinize saklamayıp bizimle paylaştığınız için size teşekkür ederim. Sayenizde 2006'da karavanla gezdiğimiz yerlere bir kez daha gidip anılarımız canlandı. Bir çok fotoğrafınızın hemen hemen aynısını ben de çekmiştim. Aradaki zaman farkı beraberinde değişimi de getirmiş. Ne diyebiliriz ki? biz de değiştik...

drares' Alıntı:
Enverdede asıl şimdi gezenbilirli oldunuz. Bu güzel geziyi kendinize saklamayıp bizimle paylaştığınız için size teşekkür ederim. Sayenizde 2006'da karavanla gezdiğimiz yerlere bir kez daha gidip anılarımız canlandı. Bir çok fotoğrafınızın hemen hemen aynısını ben de çekmiştim. Aradaki zaman farkı beraberinde değişimi de getirmiş. Ne diyebiliriz ki? biz de değiştik...
Haşmet bey gezi programı yaptığım dönemde sizin paylaşımınızıda incelediğimi hatırlıyorum,şimdi ise tekrar bir hatırlama yapacağım.artık benimde digital bir makinem oldu (çocuklarımın hediyesi)her halde bundan sonra daha çok fotoğraflı paylaşımım olur umudundayım.Zaman ayırıp izlediğiniz içinde ayrıca teşekkür ediyorum.

Sayın Enverdede paylaşım ve bu güzellikler için teşekkürler her şey gönlünüzce olsun selamlar.

sn.Cengiz ve Mustafa bey sizlerinde gezi paylaşımlarını izleyebilmek dileğimle ,görüş ve temennilerinize teşekkür ederim.

Poyrazlar'da aramızda görmeyi dilediğimiz enverdede'miz meğer Karadeniz'in
güzelliklerini bizimle paylaşma çabası içindeymiş.
Karavanınızlada bu güzellikleri yaşabilmenizi dilerim.
Levent

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri