Gaziantep - Osmaniye Gezenbilir Grupları Tanışma Gezisi (27-28 Mart 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mete Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 201
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 57,019
Ynt: Gaziantep - Osmaniye Gezenbilir Grupları Tanışma Gezisi (27-28 Mart 2010)

O kadar güzel bir gezi olduki inanın bunu ne fotoğraflarla nede videolarla anlatmak mümkün degil emegi geçen herkese teşekkürler.Gaziantep ekibinin ayağına ve yüregine sağlı Özelliklede LANDICI GÖKAN abinin :smiley: kaç ışık yanıyor :smiley: mete hocam ve ekibide bir harikaydı muhteşem bir gezi oldu MEte hocam bu arada bende antep ekibininde bir telsiz unutulmuş bende irtibata geçersek iade edelim arkadaşa

Etiketler

Ugur80' Alıntı:
O kadar güzel bir gezi olduki inanın bunu ne fotoğraflarla nede videolarla anlatmak mümkün degil emegi geçen herkese teşekkürler.Gaziantep ekibinin ayağına ve yüregine sağlı Özelliklede LANDICI GÖKAN abinin :smiley: kaç ışık yanıyor :smiley: mete hocam ve ekibide bir harikaydı muhteşem bir gezi oldu MEte hocam bu arada bende antep ekibininde bir telsiz unutulmuş bende irtibata geçersek iade edelim arkadaşa

Uğur telsiz bizim ekibin Ali nin bir ara uğrar alırız.

Gürdük suyu geçit vermemekte direniyor

http://www.dailymotion.com/video/xcr54u_gurduk_travel

http://www.dailymotion.com/video/xcr5fq_gurduk2_travel

Kösür dağında kötü bir virajda çok büyük bir meşe devrilmişti kesip kaldırmak 1 saatten fazla zaman aldı. En zor geçiş yerlerinden biri idi çok uzun ve virajlı bir rampa.

Ağaçlar kaldırıldıktan sonra, Göktuğ geçilir hale getirdi

http://www.dailymotion.com/video/xcr56v_kosur_travel

Mete Hocam çok güzel bir gezi olmuş,
çamur,kar her şey var,
görseller için çok teşekkürler.

az önce geçilmeye çalışılan gürdük suyunun kuşbakışı görünümü

http://www.dailymotion.com/video/xcr5k9_kosur2_travel

Ofroad adına tüm güzellikleri yaşamışsınız bu güzellikleri bizlerle paylaştığınız için teşekkürler

Mete Hocam ve Antep Ekibine teşekkürler Hatay ekibinden bu seferlik katılım olamadı umarım kusura bakmazsınız
ben aslında çok yakındaydım (cumartesi kozan pazar kadirli) ama son anda çıkan işten kaçmam mümkün değildi gelemedik vesselam

sonraki gezilerde buluşmak kısmet olur diye düşünüyorum

yasarergun' Alıntı:
Mete Hocam ve Antep Ekibine teşekkürler Hatay ekibinden bu seferlik katılım olamadı umarım kusura bakmazsınız
ben aslında çok yakındaydım (cumartesi kozan pazar kadirli) ama son anda çıkan işten kaçmam mümkün değildi gelemedik vesselam

sonraki gezilerde buluşmak kısmet olur diye düşünüyorum

Evet hocam eksikliğinizi hissettik gelecek sefere inşallah sizin içinde bir özel etap düzenleriz.

Karla mücadeleye devam

http://www.dailymotion.com/video/xcr5sl_kar_travel

Tekrar çamur. Anteplileri bir yerde tutmak çok zor hiperaktif bir ekip bir yandan çamurda oynuyorlar diğer yandan tırmanacak orman istiyorlar :D

http://www.dailymotion.com/video/xcr6jj_camur_travel

Şimdilik benden bu kadar diğer arkadaşları bekleyelim onlarda çok daha güzel videolar var.

Şimdi geldim. ;D Muhteşem bir hafta sonu geçirdiğimize inanıyorum. Mete Hocam ve Osmaniye ekibinin misafirperverliğine şapka çıkarılır. Gerçekten çok olgun ve anlayışlı tabi caizse adam gibi adam bir grupla tanışmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Offroad olarak tropyi aratmayacak iki gün geçirdik. Araçlarımızda ilk defa arıza yaşamadan gittiğimiz sayı ile geri döndük ;D Kamp alanı mükemmeldi. Grup olarak, gözden geçirilecek noktalar tespit ettik. İlerleyen günlerde bu eksiklikleri bertaraf edeceğimize inanıyoruz. Tekrar tekrar Osmaniye ekibine teşekkür ediyoruz. Yaklaşık 300 fotoğraf var. Birazdan yüklemeye başlarım..

jeep' Alıntı:
Şimdi geldim. ;D Muhteşem bir hafta sonu geçirdiğimize inanıyorum. Mete Hocam ve Osmaniye ekibinin misafirperverliğine şapka çıkarılır. Gerçekten çok olgun ve anlayışlı tabi caizse adam gibi adam bir grupla tanışmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Offroad olarak tropyi aratmayacak iki gün geçirdik. Araçlarımızda ilk defa arıza yaşamadan gittiğimiz sayı ile geri döndük ;D Kamp alanı mükemmeldi. Grup olarak, gözden geçirilecek noktalar tespit ettik. İlerleyen günlerde bu eksiklikleri bertaraf edeceğimize inanıyoruz. Tekrar tekrar Osmaniye ekibine teşekkür ediyoruz. Yaklaşık 300 fotoğraf var. Birazdan yüklemeye başlarım..

Güzel sözlerin bizi onurlandırdı teşekkür ederiz Göktuğ. Bizlerde sizi çok sevdik sizlerle tanışmak büyük bir mutluluk beraber geçirdiğüimiz iki gün gerçekten çok güzeldi.

Fotoğrafları sabırsızlıkla bekliyorum

Mete Hocam görüntüler için teşekkürler.
İzmir grubunda sizin Çilekeşin iki kardeşi var. Kurtarma aracı olarak kullanılıyor, vinçle filan uğraşmıyoruz, gerek kalmıyor. Selamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR