Geceden Gündüze, Yoğun Karda, Dağda, Aralıksız 17 Saat Off-Road (Elmadağ)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Alfonse Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 82
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,519
Ynt: Geceden Gündüze, Yoğun Karda, Dağda, Aralıksız 17 Saat Off-Road (Elmadağ)

Alp muhteşem bir gezi olmuş...Ama ben yapabilirmiydim bilmiyorum, sizin kadar çılgın olmayı isterdim hakkaten, bırak 70'lik votkayı bir galon içsem :smiley: beni götüremezdiniz heralde gecenin o saatinde o soğukda 17 saat kalmak hakkaten yürek ister. Her ne kadar zorlu olsa da sağ salim kazasız dönmeniz çok sevindirici. Gerçekten gece gece fotoları, videoları film tadında izledim ve hayran kaldım. Bu gezinin adını izninle Alfonse'nun Maceraları-I :smiley: olarak düşündüm ve film serisinin devamını merak bekliyorum.

En yakın zamanda görüşmek dileğiyle...

Etiketler

abim vallaha süper :smiley: gerçek off road bu bence :smiley: sözüm ona doğa ile mücadelle ya hani :smiley: işte mücadele , yürek ve bilek ister :D ...
hep böyle bir gezi istemişimdir ... keyifle okudum ve izledim .
çok eksiğiniz var , kardan adam yapmamışsınız , yedek vodka almamışsınız ...
seni çok çok çok seviyorum , şalvarımıda çek lafına bayıldım :smiley: ...

Bu Ankara ekibine son zamanlarda bir şeyler oluyor. Biri bizi durdursun ...... ;D :D :D ;D ;D

msmt' Alıntı:
Bu Ankara ekibine son zamanlarda bir şeyler oluyor. Biri bizi durdursun ...... ;D :D :D ;D ;D

Ne durması Mustafa ;)

Senin araç bitsinde senden yeni projeler bekliyoruz ;)

Alp sana 7 SENE ÖNCE diyorum başka da birşey demiyorum :'(

Anladın sen onu ;)

Gerçekten çok zorlu ve inanılmaz heyecanlı bir gezi olmuş. İyi kurtulmuşsunuz! Gece o saatte çıkmak ta çok çılgınca. Paylaşım için çok teşekkürler...

arkadaşlar herkese merhaba ;

öncelikle alp'e ve kerem'e paylaştığımız güzellikler için teşekkur etmek isterim.

alp bu arada görseller mukemmel olmus,

alp ve keremin anlattığı gıbı ınanılmaz saatler yasadık.tüm olumsuz hava sartlarına ragmen cok keyıf aldığımı soyleyebilirim.ancak arkadaslarımında belirttiği gibi 1-2 saatlik bir gezi planlar iken yaklasık 17 saat gibi bir sürede ancak bıtırebıldık.alp'in dediği gibi 2 yada 3 noktada cıddı sekılde zorlandık .

ani alınan bir kararla hareket ettiğimiz için yeterli hazırlık yapamadık(kendı acımdan yedek kıyafet ,yiyecek ve kurek gıbı)
daha doğrusu hava ve doğa sartlarının geriye dönülemeyecek kadar zorlu olabıleceğını dusunemedık bunun tum arkadaslarımız acısından ıyı bır ders olacağı kanısındayım

ama alınacak tum dersler ile birlikte alp ve kerem hımalayalar ıcın konu baslığını acmakta gecıkmeyelım derım ;D

herkese sevgıler.....

alp'cim ;

bu arada sıze soylemeyı unuttum sız onde kesıfte ıken bır kurt surusu tam gaz arkanızdan kosuyorlardı ;D

Okurken dahi ürktüm ancak sponten gelişen herşeyin ayrı bir keyfi vardır. Paylaşımınız için teşekkürler.
Selamlar..

mirkan' Alıntı:
abim vallaha süper :smiley: gerçek off road bu bence :smiley: sözüm ona doğa ile mücadelle ya hani :smiley: işte mücadele , yürek ve bilek ister :D ...
hep böyle bir gezi istemişimdir ... keyifle okudum ve izledim .
çok eksiğiniz var , kardan adam yapmamışsınız , yedek vodka almamışsınız ...
seni çok çok çok seviyorum , şalvarımıda çek lafına bayıldım :smiley: ...

Vay be...
Derler ya; "Lafa bak, hizaya gel..." ;D ;D ;D "Mesaja bak, hizaya gel..." ;D ;D ;D

Koçum benim...

Delikanlının kralısın ;D Kralsın ;D

Sağol caNNım kardeşim....

tolgameltem' Alıntı:
Alp sana 7 SENE ÖNCE diyorum başka da birşey demiyorum :'(

Anladın sen onu ;)

Yes..... ;)

Kulağıma küpe ettim 7 seneyi.... ;)

Dasvidanya caNNım kardeşim.... ;D

sdarcan' Alıntı:
arkadaşlar herkese merhaba ;

öncelikle alp'e ve kerem'e paylaştığımız güzellikler için teşekkur etmek isterim.

alp bu arada görseller mukemmel olmus,

alp ve keremin anlattığı gıbı ınanılmaz saatler yasadık.tüm olumsuz hava sartlarına ragmen cok keyıf aldığımı soyleyebilirim.ancak arkadaslarımında belirttiği gibi 1-2 saatlik bir gezi planlar iken yaklasık 17 saat gibi bir sürede ancak bıtırebıldık.alp'in dediği gibi 2 yada 3 noktada cıddı sekılde zorlandık .

ani alınan bir kararla hareket ettiğimiz için yeterli hazırlık yapamadık(kendı acımdan yedek kıyafet ,yiyecek ve kurek gıbı)
daha doğrusu hava ve doğa sartlarının geriye dönülemeyecek kadar zorlu olabıleceğını dusunemedık bunun tum arkadaslarımız acısından ıyı bır ders olacağı kanısındayım

ama alınacak tum dersler ile birlikte alp ve kerem hımalayalar ıcın konu baslığını acmakta gecıkmeyelım derım ;D

herkese sevgıler.....

Vincinin köpeği oluyum ;D ;D ;D

Esas sen sağol caNNım kardeşim.... ;) ;)

Git gel Himalaya kaç yakarki benim "V8 5.2-lt hep aç canavar?" ;D ;D ;D

sdarcan' Alıntı:
alp'cim ;

bu arada sıze soylemeyı unuttum sız onde kesıfte ıken bır kurt surusu tam gaz arkanızdan kosuyorlardı ;D

Banada boz ayı saldırdı bi ara... Siz görmediniz... Spreyle bayılttım... ;D

Allahtan "Çölde Değildik, Kutup Ayısına Yakalanmadım" ;) ;)
Bahtsız bedevi misali... ;) :smiley: pardon :smiley:

;D ;D ;D

Helal....
off-road olmuş....
ellerinize sağlık orda olmayı çok isterdim o anlarda...
süpersiniz valla...

Güzel bir gezi olmuş. Tebrikler

Valla o gece Alp beni aradı dedi hadi Abi gel gidelim bende hani Kezbanın dediği gibi emekliyim ya ;D ;D ;D dedim teşekkür ederim Alp ben daha delilerle o kadar yakın teşvik-i mesaiye girmedim size başarılar dilerim. Açıkcası aklıma gelen dedim bunlar bir yerlere giderler bir iki saat çamurda debelenir gelirler ama gördüğüm kadarıyla demeyim çünki geziden sonra Alp ile konuştum ve durumu zaten biliyordum ciddi bir operasyon olmuş. Evet geçmiş olsun görseller hoş adrenalin o da güzel ama arkadaşların da dediği gibi bu mevsimde böyle bir atraksiyon için öncelikle gidilecek güzergahın mutlaka ve mutlaka aksi bir durumda sizlere yardım ulaştırabilecek birilerine bildirilmesi gerek ikincisi yiyecek içecek giyecek gibi hayati ihtiyaçların fazlasıyla yedekte bulunması mutlaka gerekiyor.

Araç donanımlarına ise girmiyorum bile çünki burada bulunan pek çok arkadaş bunun zaten bilincinde. Yeni başlayan arkadaşlar içinse uyarımı peşinen yazıyorum hani bazı programlarda vs yazarlar ya "BUNU SAKIN EVİNİZDE KENDİNİZ DENEMEYE KALKMAYIN" diye işte bu etkinlik de böyle bir şey olmuş.

Sonuçta evet arkadaşlar çok eğlenmiş bizlerde görsellere baktık içimizi çektik üzücü bir durum da yaşanmaması çok güzel olmuş

Arkadaşlar tebrik ederim cidden zor bir işi başarmışsınız

ancak internetim geldi tekrardan :smiley:

3 araba parkura çıktık, ilk önce mangal yapılan göl kıyısına gittik. göl yanımızdaydı ama tam olarak nerede çamurda oynamıştık nerede mangaldı vs hatırlayamadık, sular yükselmiş gibiydi. Büyük olasılıkla geçen etkinlikte sudan hızlıca geçtiğimiz yerde daha derin görünen su birikintisi var, dip falan görünmüyor, ama o tarafın devamından devam edilebilecek yolu hatırlıyoruz geçen seferden. Ben arkama strap bağlayıp girdim nolur nolmaz çok derinse ıslanmayalım bir de diye :smiley: baktık dibinde hiç bir şey yokmuş hepimiz ilerledik oradan:

Benden sonra Alp geliyor:
img2980s.jpg

img2981l.jpg

img2982k.jpg

devamında ne yol var ne iz, ama dere yatağı araçla geçilebilecek gibi geniş bir bölge, 300-400 metre ileride köprüye çıkana kadar devam ettik..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri