Gezenbilir; Aksaray Hasan Dağı Kış Tırmanışı (17 - 18 Mart 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EKARAIS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 54
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,518
Ynt: Gezenbilir; Aksaray Hasan Dağı Kış Tırmanışı (17 - 18 Mart 2012)

Gozak' Alıntı:
Bir arkadaşımın (tanıyan varsa diye yazıyorum; Anıl Şarkoğlu) facebook üzerinden sorduğum kar durumu sorusuna yazdığı cevap: Kar durumu gayet iyi. :D ama bizim şansımıza mevsim koşullarına göre bilek seviyesinden fazla batmadı sert ve güzeldi. Zirve yaptık... Sorun yok, sevgiler...

Bilgilerinize sunarım.

süper ! Güncel bir de sorarmısın hangi rotayı kullanmışlar.
Bu arada montu bugün test ettim, müthiş bir mont. Gram ter birikmedi içimde. Yalnızca içlikle giydim zerre üşümedim.

Etiketler

Murat Abi, bizim ekip lideri gidilebileceğini söylüyor hadi gelin de görüşelim yahu :smiley: özledim sizleri :smiley:

belgen' Alıntı:
Bu arada montu bugün test ettim, müthiş bir mont. Gram ter birikmedi içimde. Yalnızca içlikle giydim zerre üşümedim.

tamamdır, yarın arayıp sorar öğrendiğimde de buraya yazarım.

mont'un işe yaradığına çok sevindim :smiley: güle güle kullan.

belgen' Alıntı:

Anılların kullandıkları rota: Helvadere köyünden vurduk yukarı, ortadaki kulvardan sırta çıkıp kayaların arasından krater e çıktık ordan da zirve...

O rota yılan-kar herhalde ortadaki kulvarda kar iyiyise süper.Bizi en çok zorlayacak yer orası zaten

Gozak' Alıntı:
Bir arkadaşımın (tanıyan varsa diye yazıyorum; Anıl Şarkoğlu) facebook üzerinden sorduğum kar durumu sorusuna yazdığı cevap: Kar durumu gayet iyi. :D ama bizim şansımıza mevsim koşullarına göre bilek seviyesinden fazla batmadı sert ve güzeldi. Zirve yaptık... Sorun yok, sevgiler...

Bilgilerinize sunarım.

GÜNCEL arkadaşın hangi tarihte gitmiş onu belirtmemişsin...

Hava şartları ve çığ riskinden dolayı Hasandağı programımız iptal edilmiştir.

EKARAIS' Alıntı:
Hava şartları ve çığ riskinden dolayı Hasandağı programımız iptal edilmiştir.

Yerinde bir karar...Nisan ayında yapalım bence zaten etkinliğimiz yoktu o ayda...

benimde yeni belli oldu 16-17-18 sinde antalya'da bayii toplantısı var orada olmam lazım.. Ama nisanda aksilik olmaz ise berberiz.

mountaineer16' Alıntı:

Süleyman bey siz "benimde yeni belli oldu 16-17-18 sinde antalya'da bayii toplantısı var orada olmam lazım.. Ama nisanda aksilik olmaz ise berberiz." yazarken beraberiz deki a harfini unutunca berberiz olmuş :smiley:

:d :d :d :d Hızlı yazayım derken demek ki atlamışım kusura bakmayın :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,110
Kaydolan Son Üyemiz
Bukrek

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.