Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği Duyurusu (26 Aralık 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 134
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,364
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği Duyurusu (26 Aralık 2010)

Sevgili arkadaşlar ismim nurevci. inşallah aranıza ben ve eşim Güler Evciler 2011 de katılacağız sebebi de karavanımızı 2011 ocak 15de teslim alacağız karavan yaşamına biraz geç bir yaşda başlıyacağız ama neyapalım buna da şükür diyeceğiz gölbaşı mangallı tanışma toplantısına herhangi bir mani çıkmazsa gelmek istiyoruz şimdiden sevgilerve sagılar görüşmek üzere...

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği Duyurusu (26 Aralık 2010)

yalcg' Alıntı:
Gezenbilir seveni olarak, bir puntıoyla gelebilsem, benimlede tanışırmısınız? :D

Yalçın Gök
nurevci' Alıntı:
Sevgili arkadaşlar ismim nurevci. inşallah aranıza ben ve eşim Güler Evciler 2011 de katılacağız sebebi de karavanımızı 2011 ocak 15de teslim alacağız karavan yaşamına biraz geç bir yaşda başlıyacağız ama neyapalım buna da şükür diyeceğiz gölbaşı mangallı tanışma toplantısına herhangi bir mani çıkmazsa gelmek istiyoruz şimdiden sevgilerve sagılar görüşmek üzere...
aracınız ne olursa olsun gelebilirsiniz ben de özel aracımla geleceğim bu bir tanışma toplantısı

arkadaşlarımızın abılerımızın eşlerıyle katılmaları cok sevındırıcı bende eşımle gelecegım eşlerımızın iştiraketmelerı cok guzel benim bu konuyla ılgılı cekıncelerım vardı gerci zerrın hanım benım aydınlattı fakat sımdı daha oldum

yalcg' Alıntı:
Gezenbilir seveni olarak, bir puntıoyla gelebilsem, benimlede tanışırmısınız? :D

Yalçın Gök

hiç aracı olmayan arkadaşlarımızda organizasyonlarımıza katılıyor biz büyük bir aileyiz

yalcg' Alıntı:

Yalçın Gök
murat çelik' Alıntı:
8)güzel bir organizasyon olur umarım herkese ıyı eglenceler :D
nurevci' Alıntı:

arkadaşlar hepiniz aramıza hoşgeldiniz

biz cumartesi akşamı %90 ihtimalle ordayız kaç haftadır karavanımızda konaklamamıştık .gelen olursa bekleriz.

selam, arkadaşlar her ne kadar listeye girebilecek kudret ve söz hakkımız olmasada bu etkinliği beklemekteydim.bütün arkadaslarla tanısmak ısterım.2 kızım var bı sorun olmazsa bende 12-13 saatlerınde orada olacağım hoş ve güzel bir gün gecirmek dilegı ıle.

Tabanvay-Offroad Grubu

Üyelik Bilgileri E-Posta Özel Mesaj (Offline)

Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010)
« Yanıtla #26 : 22 Aralık 2010, 17:02:57 »
Bu mesajı alıntı ile cevaplaAlıntı
Listemiz

1 kaya75 keçiören vw t4
2 Nihat Zaloğlu Dukato
3 Doğan Böncü dogan124 Akıncı Çekme karavan
4- Aydın DEMİR aydem motorkaravan
5- Hüseyin Ekmekçi Aliço Ümitköy Ducato camper
6- Lokman Çetin Lukman raptor.06 Keçiören VW T4 camper
7- mehmet kimir elvankent çadır karavan
8- nail kira ankirali Çekme karavan
9- Hikmet Özkan raptor ostim LT28 moto karavan
10-Türker KAYA kutlukaya Dikmen Fiat-Ducato camper
11- Oğuz rahhat Dikmen Bazen arabanın içi, bazen çadırın dışı (Roomster- Çadır)
12- rifat tülün rtulun batıkent fıat-ducato ( büyüyünce karavan olacak)
13- Ümit Tiryaki centilmen Çayyolu/Ümitköy İveco motorkaravan
14- erhan brothers batıkent Nıssan Terrano II
15- tuncer batıkent Nıssan Terrano II
16-tolga tos ttos dikmen grand cherokee
17-selim erdemir mserdemir batıkent mıtsubıshı l200 4*4 magnum
18- Yahya Torun Konya Disco II
19-Mehmet Emin Aydın Cartop Çukurambar Mercedes G Class GD 300

Listemiz

1 kaya75 keçiören vw t4
2 Nihat Zaloğlu Dukato
3 Doğan Böncü dogan124 Akıncı Çekme karavan
4- Aydın DEMİR aydem motorkaravan
5- Hüseyin Ekmekçi Aliço Ümitköy Ducato camper
6- Lokman Çetin Lukman raptor.06 Keçiören VW T4 camper
7- mehmet kimir elvankent çadır karavan
8- nail kira ankirali Çekme karavan
9- Hikmet Özkan raptor ostim LT28 moto karavan
10-Türker KAYA kutlukaya Dikmen Fiat-Ducato camper
11- Oğuz rahhat Dikmen Bazen arabanın içi, bazen çadırın dışı (Roomster- Çadır)
12- rifat tülün rtulun batıkent fıat-ducato ( büyüyünce karavan olacak)
13- Ümit Tiryaki centilmen Çayyolu/Ümitköy İveco motorkaravan
14- erhan brothers batıkent Nıssan Terrano II
15- tuncer batıkent Nıssan Terrano II
16-tolga tos ttos dikmen grand cherokee
17-selim erdemir mserdemir batıkent mıtsubıshı l200 4*4 magnum
18- Yahya Torun Konya Disco II
19-Mehmet Emin Aydın Cartop Çukurambar Mercedes G Class GD 300

Herkese Merhabalar;
Özür dileyerek bir şey sormak istiyorum;liste dışı katılım olmuyor gibi bir anlam çıkartıyorum umarım yanlış anlamışımdır.Lokasyon olarak nerede ve saat kaçta toplanıyorsunuz.Cevaplarınız için teşekkür ederim.

ozgecangur' Alıntı:
Herkese Merhabalar;
Özür dileyerek bir şey sormak istiyorum;liste dışı katılım olmuyor gibi bir anlam çıkartıyorum umarım yanlış anlamışımdır.Lokasyon olarak nerede ve saat kaçta toplanıyorsunuz.Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Sorunuza yanıt;

ceranus' Alıntı:
Arkadaşlar hepinize merhabalar.

Ankara'da arkadaşlarımızın bir kısmı tanışma ve mangal için bir araya gelinmesi konusunda benden destek istemeleri üzerine, büyük çoğunluğun 26 Aralık Pazar gününü uygun görerek mangallı bir tanışma etkinliği ve yine önerilen Gölbaşı Yolu üzerinde Mogan Gölü kenarında bulunan Atatürk Sahil Parkı içinde bir araya gelinecektir..

Etkinliğe Off-Road, Karavan, Dağcılık, Trekking, Fotoğrafçı, Kampçı tüm Gezenbilir dostlarını bekliyoruz.

Etkinlik Yeri Gölbaşı; Atatürk Sahil Parkı

Etkinlik Türü Mangallı Tanışma

Etkinlik Tarihi 26 Aralık 2010 Pazar

Buluşma Yeri Gölbaşı; Atatürk Sahil Parkı

Buluşma Saati 11.00

Giyim Havanın soğuk olması nedeni ile açık havada yapılacak olan bu etkinlik için kalın ve kış koşullarına uygun
giyim gerkmektedir.
Şapka, eldiven, atkı yanınızda bulunursa iyi olacaktır..

Yiyecek Herkes kendi yiyeceği Mangallık türü yiyeceklerini getirecektir.

Telsiz PMR 5.0
CB 25 AM

Sormak isedikleriz için telefon numaram

Zerrin Yiğiter 05326417532

Buluşma noktasına ait Google Earth görüntüsü

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

Sayın Özgecangur öncelikle aramıza hoşgeldiniz.
Tüm gezenbilir üyesi dostlarımız katılabilir aramıza. Mangal yakılacak herkes yiyeceklerini getirecek sadece. Mangal yeterince olacak sanırım. Etkinlik saati 11
Gölbasında Atatürk sahil parkında buluşacağız. Sayfanın alt kısımlarında harita üzerinde krokiyi bulabilirsiniz. Gerekirse sayfa numaralarından daha eski sayfalarıda incelemenizi öneririm.

Adres krokisi

Glba Atatrk Sahil Park

İlginize teşekkür ediyorum...Aynı günün sabahı Köprüköy'e ailecek kahvaltıya gideceğiz dönüşte siz değerli arkadaşlarla tanışmak için muhakkak uğramaya çalışacağım...

ozgecangur' Alıntı:
İlginize teşekkür ediyorum...Aynı günün sabahı Köprüköy'e ailecek kahvaltıya gideceğiz dönüşte siz değerli arkadaşlarla tanışmak için muhakkak uğramaya çalışacağım...
Bekleriz. İhtiyaç olursa telefon numaram avatarımın üstünde yazıyor çekinmeden arayabilirsiniz .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,442
Kayıtlı Üye Sayımız
172,099
Kaydolan Son Üyemiz
Attorney58

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri