Gezenbilir Ankara Grubu ile Kartalkaya Kamp ve Off-Road Duyurusu (21-22 Mart 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 93
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,454
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu ile Kartalkaya Kamp ve Off-Road Duyurusu (21-22 Mart 2009)

Ben de ilkine katılamamıştım, bari Ankara'lı dostların peşine takılayım :smiley:

01- Zerrin Yiğiter (1 Kişi) Ankara - Binek Araç
02- Ergun Erakman ( 2 kişi + olabilir ) İstanbul - ZJ
03- Sevtap Dilek Çimen (+2) İstanbul - Pajero

Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu ile Kartalkaya Kamp ve Off-Road Duyurusu (21-22 Mart 2009)

04- H. Sedat Başar (kişi sayısı ve araç henüz belli değil) Ankara

umutcelikel' Alıntı:
Can, vinç taktırdın mı? ;D
yok Umut abi taktırmadım ama düşünüyorum

ben seneye kışı bekleyim en iyisi bu seferde gelemiycem

Efe, ben binek araç ile daha önce gittim ve şimdi de gidiyorum, Sarıalan Yaylasına çok az bir mesafe kala zincir taktırıyorum, kalacağımız yerin önüne kadar rahatça gidiyorum, yani binek araç ya da 4x4 kesinlikle kalacağımız yere kadar ulaşım çok rahat.

Sucuk ekmek için herkes bir kangal sucuğunu ve ekmeğini yanında getiriyor arkadaşlar, kesinlikle sucuk ekmeksiz olmaz Kartalkaya ;D

Wraith' Alıntı:
Zerrin hanım arazi şartları nelerdir.? binek oto nereye kadar gelebilir? mangalda sucuk yapacakmıyız? :D

Zerrincim geçen sefer kaldığınız otel mi olacak yine ?
Ayrıca sucuktan başka neler lazım, hazırlıksız gelmeyelim :smiley:

Sevtapcığım, geçen sefer kaldığımız otel değilde gene geçen sefer kaldığımız Dağ Evi ile görüşmelerimi tamamlamak üzereyim, bu gün öğleden sonra net olarak her şey belirlenecek.

Yanımızda sucuklar için ekmeklerimizide getirmemiz gerekecek tabiiki :smiley: Ayrıca kestane ve mısır patlatma şanslarımız olacak, yanımızda bu yiyeceklerdende getirmeliyiz..

--Giyim konusuna dikkat çekeceğim, sonuçta dağa gidiyoruz, kar ile iç içe olacağız, her türlü önlemimizi almamız gerekiyor, giyim ve bot konusunda yedeklerimizi yanımıza almalıyız.
--Kişisel ilaçlarınmızı unutmayalım.
--Güneş yada kar gözlüğümüzü mutlaka alıyoruz
--Güneş koruyucularımızı unutmuyoruz

Şimdilik bu kadar ...

Gideceğimiz yerlerden bir kaç görüntü veriyorum

DSC03777

DSC03776

DSC03584

DSC03593

DSC03598

DSC03600

DSC03599

DSC03606

DSC03634

DSC03646

DSC03657

DSC03708

DSC03725

Kalınacak Yer    : Dağ Evi - Sarıalan Yaylası

Ücreti              : Yatak + Kahvaltı  45.00 TL.

Dahil Olanlar    : 22 Mart Pazar günü kahvaltı

Dahil Olmayanlar: Öğlen ve Akşam Yemekleri

Ben 21 inde İzmirde olucam.Bu kış bana Kartalkaya nasip olmuyor bahara inşallah.Buarada Kerim,foto çok hoş olmuş yani:smiley:)

04- H. Sedat Başar (kişi sayısı ve araç henüz belli değil) Ankara
05- Adnan Akgün (4 kişi) Kdz Ereğli - Vitara

ben aılece gelmeyı dusunuyorum odalarda ısınma olayı nasıl acaba malum cocuk var. ıst katılacam jeeple

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri