Gezenbilir Kemerburgaz Off-Road Gezisi (17 Şubat 2007)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,838
Kemerburgaz Offroad Gezisi (17 Şubat 2007)

Ama günün kahramanı Unimog tu, gerçekten büyük iş başardı, 5.8 tonluk Acmatı o çamurlu yolda o rampalardan çıkarmak kolay iş değildi, unimog inanılmaz bir makina :smiley:

Etiketler

Nadir abi merhaba ,
tekrar geçmiş olsun kalıp kurtarmaya destek veremedik kusura bakma (Küçük yaşta co-pilot çalışmaktan başımız beleya girecek )

Bu da benim tırmanış videosu, olayın meydana geldiği rampadan

[youtube=600,470]z6yMPTpPpfw[/youtube]

tekrar geçmiş olsun Nadir abi, Acmatın durumu nedir şu an?

Sağol mert.Araya pazar girdi , bugün de çok yoğundum onun için araçlarla ilgilenemedim pek.Her ikisi de cumartesi gecesi çiftlikte bıraktığımız yerde duruyor.Acmat'a gelince o şaft daha evvel bir kaynak görmüştü.Herhalde bir ikincisini kaldırmayacak.Onun için bir benzerini bulmaya , ya da tornada yenisini yaptırmayı deneyeceğiz.

Vallahi imrendim fotoları görünce süper bir off-road gezisi olmuş

Bende Pajeromla birlikte sizlere katılıp tanışmayı çok istiyordum ama bu aralar şanssızlıklar peşimi bırakmıyor ne yazıkki .

15 gün önce arka dif. dağılmış onu değiştirmiştim tam hazırım derken geçentiğimiz hafta sonuda zaten sıkıntılı olan ön differansiyelide dağıttm.

Geçtiğimiz hafta içi onunla uğraştım yenisi hafta sonuna yetişti ama ne yazıkki sizlere katılmak nasib olmadı.

Artık her hangi bir problem kalmadı ,yeni bir gezide aranızda yer varsa muhakkak bende katılmak istiyorum.:smiley:

Herkese saygılar;

yenı offroad gezı haberlerınızı beklıyoruz
sızlere katılabılmek umıdı ıle herkeze selam...

Ynt: Kemerburgaz Offroad Gezisi (17 Şubat 2007)

selamlar...
bendeki linkleri yollamıştım ama ÇY'den alabilirsiniz.
çok güzel bir geziydi herkese çok teşekkürler...çok eğlendim :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri