Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,129
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,120,955

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,935 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,957

Etiketler

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Fırat (kfcoskun),ewacan, Cemre, oyunbozan, sabitbucinsa, arzuoztok, mehmet050 arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz...

Merhaba ben giray doğrultucu.16 yaşındayım lise 2.sınıfa gitmekteyim.Gezginlik tutkusu geni geldi :Dİnşallah gitmez...Sizlerin gerçekleştirdiği gezileri okuyunca içime bir kıpırtı geliyor.

Merhabalar;

İsmim Hasan İstanbul'da yaşıyorum Denizliliyim ve Dumulupınar Üniversitesini bitirdim şuanda AÖF İktisat 3.sınıf öğrencisiyim.Telekominikasyon firmasında çalışıyorum ve işimi çok ama çok seviyorum :D

Sevgi & Saygılarımla

Sitenin tasarımı ve içeriği çok güzel olmuş

Herkese merhaba.İsmim Serbülent Akçay.Trabzon da ikamet ediyorum.GSM sektöründe çalışıyorum.Teşekkürler

Gezenbilir.com Ailesine ;

Welcome1

Serbülent ,

selamlar ben Berk. offroadu kucuk yasta uvey babam asiladi, ISOFF gunleri geziler falan cok eylendik. uzun sure snowboard ile ilgilendim yarislar kazandim, swatch snowboard takimimiz vardi uludagda... ENKA da sutopu oynadim ve 8 senedir yurdisindaydim ve hala orada olucakmisim gibi duruyor, Endustriyel Tasarim okudum, guzel sanatlarla ilgiliyim, fotograf, serigrafi, kil... biran once bir kariyer yapip ulkeme donme cabasindayim. (simdilik bddw diye mobilya firmasinda demir atolyesinde calisiyorum)
kislari ve yazlari kisa sureligine geldigimden pek araziye cikamiyorum ne yazikki. ormanda trakor bulma konusunda sansimi oldukca zorladigimdan bu kis 2005 nissan skystarima vinc takip aracin hakkini vermeyi dusunuyorum. tabi kisa kasa bir landcruiser pesindeyim.

herkese selam ve saygilar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR