Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,127
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,086,529

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,935 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,957

Etiketler

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Tüm üye arkadaşlara merhaba.Uzun zamandan beri aklıma takılan her türlü soruya net cevaplar aldığım bu paylaşım ortamınna sonunda katılmaktan son derece mutluyum .Şu anda off-road için bir aracım yok fakat olması için uğraşmaktayım. Ümit ederim ki bu yaz bu hayalimi gerçekleştirecegim.İlk olarak yakın çevrede (izmir) ki gezilerde yer almayı amaçlıyorum. Ayrıca forum da samimi cevaplarını biz acemilerden esirgemeyen tüm tecrübeli arkadaşlarıma ve ağabeylerime teşekkürler ederim .lütfen bizlerden gelen basit ve manasız sorular karşısında bizlere tahamül ediniz. Bizlerde sizlerin seviyelerine gelebilmek için sizce basit olan bu sorulara cevaplar bulup ,sağlam temeller atarak ilerlemeliyiz.
Tüm doğa sever ve off-road 'çulara allah selamet versin.

yavuz bayraktar' Alıntı:
Tüm üye arkadaşlara merhaba.Uzun zamandan beri aklıma takılan her türlü soruya net cevaplar aldığım bu paylaşım ortamınna sonunda katılmaktan son derece mutluyum .Şu anda off-road için bir aracım yok fakat olması için uğraşmaktayım. Ümit ederim ki bu yaz bu hayalimi gerçekleştirecegim.İlk olarak yakın çevrede (izmir) ki gezilerde yer almayı amaçlıyorum. Ayrıca forum da samimi cevaplarını biz acemilerden esirgemeyen tüm tecrübeli arkadaşlarıma ve ağabeylerime teşekkürler ederim .lütfen bizlerden gelen basit ve manasız sorular karşısında bizlere tahamül ediniz. Bizlerde sizlerin seviyelerine gelebilmek için sizce basit olan bu sorulara cevaplar bulup ,sağlam temeller atarak ilerlemeliyiz.
Tüm doğa sever ve off-road 'çulara allah selamet versin.

Yavuz bey hosgeldiniz
Umarım kısa zamanda istediğiniz araca ulaşırsınız

Tüm GEZENBİLİR topluluğuna selamlar. Adım Ali 1982 doğumluyum yaklaşık 2 ay önce discovery II 4.0 v8 aldım ve herkesin çok konuştuğu yakıt sarfiyatı hakkında bilgi almak için arama motorunda arama yaparken, sahip olduğunuz bu güzel siteye denk geldim ve yaklaşık 3 saat siteyi gezdikden sonra bu harika ortama katılmaya karar verdim eğer kabul ederseniz ::smiley:... Sevgi ve saygılarla

alker' Alıntı:
Tüm GEZENBİLİR topluluğuna selamlar. Adım Ali 1982 doğumluyum yaklaşık 2 ay önce discovery II 4.0 v8 aldım ve herkesin çok konuştuğu yakıt sarfiyatı hakkında bilgi almak için arama motorunda arama yaparken, sahip olduğunuz bu güzel siteye denk geldim ve yaklaşık 3 saat siteyi gezdikden sonra bu harika ortama katılmaya karar verdim eğer kabul ederseniz ::smiley:... Sevgi ve saygılarla

Ali bey hosgeldınız
ıyı forumlar
ılgılı ve bılgılı kalmanız dılegıyle

alker' Alıntı:

Günaydın arkadaşlar,

hoşgeldiniz Ali bey, yeni katılan diğer arkadaşlar,

Merhaba, Ben Celal. Yeni kayıt oldum siteye. 1969 doğumluyum. Bursa'da yaşıyorum. Avatar eski forum üyeliklerinden kalma ve antipati uyandırıyor olabilir, şimdilik idare ediniz.
2 sene kadar Nissan pathfinder 92 model kullandım. birkaç yıldır Dodge S100 kamyonetim var. Aslen özel sektörde çalışıyorum ama toprak ve ekim/dikim/ağaç bakım işlerim de var. Offroad ve doğa içeren herşeyi severim.
Kamyonetim için ilk etapta bir tampon yaptırma, bahara doğru da detaylı ve özenli bir kaporta yaptırma planım var.
Tüm üyelere selamlar..

Anubis' Alıntı:
Merhaba, Ben Celal. Yeni kayıt oldum siteye. 1969 doğumluyum. Bursa'da yaşıyorum. Avatar eski forum üyeliklerinden kalma ve antipati uyandırıyor olabilir, şimdilik idare ediniz.
2 sene kadar Nissan pathfinder 92 model kullandım. birkaç yıldır Dodge S100 kamyonetim var. Aslen özel sektörde çalışıyorum ama toprak ve ekim/dikim/ağaç bakım işlerim de var. Offroad ve doğa içeren herşeyi severim.
Kamyonetim için ilk etapta bir tampon yaptırma, bahara doğru da detaylı ve özenli bir kaporta yaptırma planım var.
Tüm üyelere selamlar..

aramıza hoş geldinizi celal bey iyi forumlar..

Anubis' Alıntı:
Tüm üyelere selamlar..

Celal Bey hosgeldınız

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,491
Kayıtlı Üye Sayımız
172,150
Kaydolan Son Üyemiz
namso

Çevrimiçi üyeler

Geri