Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,129
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,121,060

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,935 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,957
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Aramıza yeni katılan tüm arkadaşlar hoş geldiniz

Etiketler

Herkese merhaba,
Adım berk,30 yasındayım,çekmeköy tarafında ikamet ediyorum.Peyzaj mimarıyım.Kendi aracımı (peugeot 207 outdoor) satıp , Ssangyong Actyon almayı planlamaktayım.Bu yuzden internette dolasırken siteyi gordum ve uye oldum.

Bu arada iyi-kötü deneyimleri olan arkadaslar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.

Tesekkurler,
:smiley:

hoşbulduk doslar sağolun var olun.şu an siteyi incelemekteyim kendime göre bir araç almak için geçmiş yazılardan faydalanmak sizlerinde boş yere vaktini almamak için bakınıyorum.

merhaba ben ufuk, memurum yaşım 35
her zaman içimde 4x4 araç veya motosiklet tutkusuyla yaşadım ve yaşıyorum.eee al o zaman denildiğini duyar gibiyim ama teknik bilgim ,sanayi tecrübem,araştırma özürlü olduğum için hiç cesaret edemedim.onun için hep uzaktan izliyorum
gariptir niva yı kimse istemez ama bana çok güzel geliyor belki bir gün nivacı olurum belli mi olur.
saygılar

Degerli doslar ben yeni üye oldum. memleket sevdalısı. emekliyim 2002 sonunda karavancılıkla tanıstım halen karavancılk devam ediyor. son 3 yıl senenin 6 ayını karavanla geziyorum bunu yılın 8 ayını karavanda yasamaya karar vedık.karavan hayatını esimde sevıyor bırlıkte gıdıyoruz. fıat ducato 1998 model panelvan olarak alıp adapazarında saly karavana yaptırmıstım. alkovan karavana gecmeyi dusunuyoruz. karavancılık bizim icin farklı bir yasam. hayat gezince güzel. tanıstıgmıza esim ve ben memun olduk. herkese kolay gelsın.

memleket sevdalısı' Alıntı:
Degerli doslar ben yeni üye oldum. memleket sevdalısı. emekliyim 2002 sonunda karavancılıkla tanıstım halen karavancılk devam ediyor. son 3 yıl senenin 6 ayını karavanla geziyorum bunu yılın 8 ayını karavanda yasamaya karar vedık.karavan hayatını esimde sevıyor bırlıkte gıdıyoruz. fıat ducato 1998 model panelvan olarak alıp adapazarında saly karavana yaptırmıstım. alkovan karavana gecmeyi dusunuyoruz. karavancılık bizim icin farklı bir yasam. hayat gezince güzel. tanıstıgmıza esim ve ben memun olduk. herkese kolay gelsın.

hoşgeldiniz....

Merhabalar, uzun uğraşılar sonunda üye olabildim :smiley: Gezmeyi seven, Türkiye'nin çoğunu gezmiş, Avrupada pek çok yeri dolaşmış biriyim. Küba'ya da 6 kez gittim. Uzak destinasyon olarak Küba dışında Meksika da gördüğüm yerler arasında. 1 Kasım - 20 kasım arasında da Vietnam (Hanoi) iniş Tayland (Bangkok) dönüşlü Vietnam-Kamboçya-Tayland gezisi yapacağım...

hakan kardeş gezen bilire hoş geldin, gezmeye devam dağlarda ovalarda çamurlarda görüşmek üzere.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR