Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,054,006

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,932 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,954

Etiketler
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba arkadaşlar ben serhat kendimi bildim bileli arazi aracı tutkum var ancak maalesef bir arazi aracın yok şimdilik 2x1 bi dağ bisikletim var onunla hevesini alıyorum :smiley: Kismetse birkaç aya kadar ilk başlangıç olarak aklımda butceme uygun bir niva almak var.Kırklareli lüleburgaz bölgesinde tecrübeli arkadaşlarla tanışıp tecrubelrinden faydalanmak copilot lazımsa yancı olarak etkinliklerine katilmak isterim :smiley:
Edit:Bu arada profilde yaş 44 yazıyor bi yanlışlık olmasın 30 yaşındayım

Merhabalar..

Bu güzel siteyi bu kadar geç bulduğum için, kendime kızıyorum!!!.. :-[

Hakikaten, klas bir site..

Tüm üye arkadaşlara güzel, faydalı, seviyeli paylaşımlar..

Kullanıcı adımın '' yeniarkadaş '' olmasına bakmayın, yenilikle (yaş olarak) alakam yok!!! :D

Yeni paylaşımlarda buluşmak umudu ile, herkese sevgiler, saygılar..

İnternet çok yavaş çalışıyor..
İlk mesajım yüklenmemiş gibi gözüktüğü için, iki mesaj daha yazmışım..
Mükerrer mesajlarımı moderatör arkadaşlar bir zahmet silebilirlerse memnun olurum..

Merhabalar..Ben de Banu. Hem gezmeyi hem okumayi sevenlerdenim..Yuruyus ve tenisi severim..Yogun calisiyorum o yuzden etkinlikler ne kadar aktif katilim saglayabilirim bilmiyorum ama birseyler yapacagim :smiley:

Merhabalar..Ben de Banu. Hem gezmeyi hem okumayi sevenlerdenim..Yuruyus ve tenisi severim..Yogun calisiyorum o yuzden etkinlikler ne kadar aktif katilim saglayabilirim bilmiyorum ama birseyler yapacagim :smiley:

Merhaba ben Hakan,
Birkaç aydır takip ettiğim bu siteye yeni kayıt olma şansı buldum..
Özellikle motokaravan, kampçılık, geziler bölümlerini ilgiyle takip ediyorum..İzmir'den selamlar.. :smiley:

Selamlar,
Aslinda yol arkadasi bulabilmek umuduyla siteye uye oldum Umarim ise yarar. Seyahat etmeye bayiliyorum, isim nedeniyle yeterince seyahat etsem de insan farkli yerlere de gitmek istiyor. Ilan panosundaki ilanim icin birini bulabilirsem cok memnun olacagim

Tanışman

merhaba:
aranıza yenı katıldım, adım murat. 42 yasındayım evlı ve 3 cocuk sahıbıyım
forumunuzu severek takıp edıyordum. gezmeyı severım.
bu gune kadar toplu tasımaiarla daha sonra motorsıkletle ve otomobılımle cok yeri gezdim.
forumunuzla tasınıstıktan ve işim geregegi ege bolgesı dagları ve sehırlerını gordugumde karavancı olmaya karar verdim.
şimdi karavan sahibi olmaya calısıyorum.
benı aranıza kabul ederseniz sevinirim
benimle tanısacak ve yardımlarını esırgemeyecek arkadaslara sımdıden tesekkurler

Merhabalar,
İsmim İlker. Evliyim (Eşimin ismi Çiğdem). Gezmeyi ve araştırmayı severim. Paylaşımlarınızdan faydalanmak ve elimizden geldiğince biz de birşeyler katmaya çalışacağız.
İyi forumlar herkese..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,455
Kayıtlı Üye Sayımız
172,108
Kaydolan Son Üyemiz
desiredesire

SON KONULAR

Geri