Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,060,138

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,934 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,956
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

keşke dursaydı babam saolsun 2 sene önce 1500tl ye verdi göreleli birine o da yuvarlamış en son duyduğumda hurdaya çıkartmışlar. :-\

Etiketler

sanırım arıcı dediğin dedem oluyor.dedem arıcıydı. eskiden çiftkabinmiş ben hatırlamıyorum.uzun remzinin arabasının mavi olduğunu bilmiyodum.

Arkadaşlar merhaba,

Ben foruma bir süre önce üye olmuştum fakat aktif olarak kullanmıyordum. Off-road amaçlı bir grand cherokee 5,2 aldığımda üye olmuştum. O araç isteklerimi çok karşılamadı sattım. Şimdi 2008 model 4x4 bir L-200 aldım. Forumu mümkün oldukça takip etmeye çalışıyorum.

Herkese geç bir hoşgeldim mesajı atmak istedim :smiley:

Herkese Merhaba,
Foruma epeydir üye olduğum halde bu başlığı atlamışım. (Bu aralar yoğun çalışıyorum pek ilgilenemedim.) Ben Devrim Aydın, 33 yaşında bir kimyagerim, akaryakıt analiz işi yapıyorum. Boş vakitlerimde (kaldıysa tabi) gezmek, piknik yapmak, doğal ortamlarda bulunmaktan hoşlanıyorum.
Bu arada geçen hafta 2006 model bir xl-7 aldım, bana uygun mangal vs. içeren aktiviteleri sabırsızlıkla bekliyorum.

Herkese merhaba,
Uzun zamandır sitenizi takip ediyorum.
Yazmaktan çok, merak ettiğim konuları araştırıp okumayı tercih ediyorum.
9 yıldır enduro africa twin motorsiklet kullanıyorum.
Yurt içi ve yurt dışı seyehatlerle beraber kamp ve 4x4 ofroad etkinlikleri takip etmeye ve katılmaya çalışıyorum.

Yollarda buluşmak dileğiyle
Zafer
AT-98

Tüm gezginlere merhaba,
Gezenbilir i uzun süredir takip ediyordum. İki yıldır motorsiklet kullanıyorum, kampçılık dağcılık ve arama kurtarma geçmişim var uzun süredir iş yoğunluğu nedeniyle aktif olamıyordum bu yaz acısını çıkartmayı umuyorum. bu hafta sonu Edirne-İğneada-kıyıköy ve sahilden istanbula dönüş planım var çok heyecanlıyım.(arabalı ve çocuklu olacak) Serhat Süreyya Çetin İstanbul

herkese iyi akşamlar, uzun zaman önce olmuştum fakat şimdi sitede aktif dolanma fırsatım oldu. fitness antrenörlüğü yapmaktayım, zaman bulursam etkinliklere katılmaya başlayacağım. iyi geceler

Yeni katılan arkadaşlara hoşgeldin ve güzel paylaşımlar dilerim...

Selamlar,

Ben de Arno, buralarda yeniyim. Hukuk öğrencisiyim, İstanbul'da yaşıyorum. Gezenbilir.com'la tesadüfen karşılaştım ve çok şey öğrendim, emeği olan herkese çok teşekkür.

Yazın Ağustosta kamp yapmaya gideceğiz ve biraz yardıma ihtiyacım var. Yeni konu açmak için sanırım 20 mesaj sınırı varmış sanırım, bilmiyordum. Kusura bakmayın. Aceba bilgisi olanlar bana yardımcı olabilir mi ?

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=87697.0

Teşekkürler :smiley:

yeni katılan arkadaşlara hoşgeldin der güzel paylaşımlar dilerim.

Merhaba ben Turhan Nazlısöz;
Aranıza yeni katılmış olmanın heyecanı içerisindeyim,güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR