Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,127
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,063,054

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,935 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,957
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar,
Ben Zehra. Geçiyordum, uğramak istedim.
Uzun süreli bir uğrak yeri olacağını umuyorum.
Herkese selamlar.

Etiketler

Herkeze selam;Kerim ALKOÇ beyin tavsiyesi üzerine aranıza katılmış bulunuyorum.İzmir doğumlu ve doğa tutkunu denen insan türünden olduğumdan yıllardır.Enduro tarzı motosikletlerle yaptığımız eksperisyonlar nihayet beni sıkı bir SUV almanın eşiğine getirdi.Uzun mesafeleri motosiklet üzerinde katederek, parkurlara bitkin bir halde vardığımızdan programlar amacı dışına çıkmaya başladı.Bende çözümü sıkı bir SUV ile motosikletleri parkura taşımak bu araba keşif gezisi kıvamında geziler yapmak niyetindeyim.

Chevrolet Blazer,Tahoe ve Jeep Limited 4.0'lar kasa olarak bana hitab ediyor.Fikirlerinizi iletrseniz sevinirim.

Mesleğim olan Uzakyol Kaptanlığı neticesinde dünyanın çoğu köşesini gezme fırsatım oldu.Kesinlikle söyleyebilirim ki dünyanın en acayip,en enteresan ve keşvedilmeye hazır yeri ülkemizdir.Her dağda,her vadide,hen nehirde,her antik şehirde ayrı bir lezzet ve koku bulabileceğimize inanıyorum.Dünya genelinde tabiat, ülkemizden daha titizlikle korunmaktadır.Bu konu beni rahatsız etmektedir.

Şimdilik bu kadar yeterli sanırım.Chevrolet tahoe ile ilgili ayrıntı bilgi edinmeye çalışıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.saygılarımla

selamlar herkese
ben de.. Kemal Aksoy ....insanları seviyorum ......doğayı olduğu gibi seviyorum
fotoğraf çekmeyi seviyorum.

Bütün doğa tukunlarına selamlar. Ben osmaniyede ikamet ediyorum aslen Zonguldaklıyım. Bir doğa tutkunuyum,en büyük hobim kara avcılığıdır. 1987 Model toyota hilux 4x4 aracım var 3 ay önce aldım , buradaki paylaşımlar ve bilgi akışı gayet hoş bende, bu ailenin üyesi olmak istedim. Artık aranızdayım .

Bütün arkadaşlara sevgi ve saygıılarımı sunarım .

Selam ben ilker ankarada yaşıyorum honda HRV kullanıyorum aslında arazi deyınce işle ev arasındaki tümsek geliyor aklıma cıkamadık araziye birtürlü tek olmuyor bu işler olurya kalırsak kim çekecek :smiley: mesleğim 3d tasarım reklam sektöründeyim reklam filmleri hazırlıyorum.. güzel bir site kim yapmışsa eline sağlık diyorum görüşmek üzere..

Yeni arkadaşlar...

Ayşenur (draysenur)
Güller (GÜLLER)
Atilla (gokcem)
Özkan (Amor)
Gökhan (GökhanGünay)
Gülay (RED)
Nehir (NEHİR)
Poyraz (poyraz7)
Ahmet (xnovax)
Zehra (Hypatia)
serkange
Kemal (mirkemal)
alya
Adem (bay adem)
Mustafa ERKİŞİ
İlker (kroscu)

Aramıza hoşgeldiniz... Forumumuzda keyifli geziler ve paylaşımlar dilerim.

Hoşbulduk, gerçekten de HOŞ buldum :smiley: çok keyif aldığım ve ilgi alanımla ilgili bi çok konuda aydınlandığım bir mekan, teşekkürler...

Hoşbulduk. forumu tarıyorum ve her ilgi alanına hitap edecek konular var. Gerçekten güzel. Hoşbulduk. Teşekkür ederim

Merhaba arkadaşlar. Ben tolga. Öğrenciyim. İzmir ekonomi ünv. de bilgisayar mühndisliği okuyorm. Siteye tamamen tesadüfen rastladm. jeep safari ile ilgili araştırma yaparken burası çıktı karşıma. ve bikaç gündür siteyi takip ediyorm. üye olmak bugne nasipmiş. hayalim bi Defender 110 dizayn edip sizlerle arazilere çıkmak... :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,487
Kayıtlı Üye Sayımız
172,143
Kaydolan Son Üyemiz
sailing

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR