Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,129
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,120,661

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,935 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,957
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Sayın suvari bizim karavan bölümünde ben dahil çokca arkadaş kendi karavanını yaptı bu karavanların hepsine ruhsatta aldık yani karavanlarımız tescilli ve kanuni bu konuda her türlü sorunu aştık işin brokrasisini ve işleyişini biliyoruz ruhsat almak zor değil siz yeterki kendi karavanınızı yapmak isteyin biz her konuda size yardımcı oluruz,zaten bir el beceriniz var sizde römork konusunda bize yardım edersiniz yapım inceliklerinden bahsedersiniz kalın sağlıcakla.

Etiketler

Demek arkadaşlardan kendileri karavan yapıp ruhsatta aldılar. Bu süper haber oldu.

Ben 750 kg.'yi geçmeyen römork ve çekme karavanlara ruhsat ve pilaka gerekmiyor biliyorum ama yanlışta olabilir.

Bu sitenin sayfalarını daha çözemedim. Sohbetler böyle benim yaptığım gibi mi oluyor? Yoksa başka sayfadan yada özel mesaj mı atmalıyım? Bana yardımcı olur musun?

Sayın süvari karavan bölümünde çokca bilgi var bu konularda orada yazılanları okursanız gerekli bilgilere sahib olabilirsiniz ve kendi karavanınızı yapabilirsiniz.

750 kg'ı geçmeyen çekmekaravan'ları ruhsata işlemek ve ruhsat almak gerekmiyor,aşağıdaki başlıklar karavan bölümüne ait oradan kendinizle alakalı başlıklara ulaşabilir ve istediğiniz soruları sorabilirsiniz her konuda yardıma hazır arkadaşlar var paylaşımı ve doğayı seven bir forum burası doğru yerdesiniz.

http://www.gezenbilir.com/index.php?action=forum;c=16

selam. ben kadir. edirneliyim. doğa hayranıyım. bu siteyi kuranlara üye olanlara emeği geçen herkese teşekkür ederim...

Merhabalar,Zelal ben...Bir çok kişi anlamını merak eder...edenler için =(duru..... Berrak..demektir;)
En taze üye benim anladığım kadarıyla,yazılanları okuyunca kendimi yeni bir aile ile tanışıyormuşum gibi hissetim:smiley:
İstanbulda yaşar,bankacılık yaparım..yanısıra tiyatro vs..
Sevdim burayı,yeriniz varsa ben de dahil olmak istiyorum...
Sevgiler...

ne demek bol bol yerimiz var sizinde paylaşımlarınızı bekler iyi eylenceler dileriz. hoşgeldiniz zelal hanım

Merhaba arkadaşlar. Hacettepe Ün. 3.sınıf öğrencisiyim. Tam bir Doğa hayranıyım. Ülkemizi dere tepe karış karış gezmek tek hayalim. Şuan için yavaş yavaş bu yolda ilerliyorum.

yaybek' Alıntı:
Sayın hasanigor aramıza hoş geldin,madem gezeceksin sanada bir karavan lazım ;) forum karavan bölümünü ziyaret etmenizi bekliyoruz aradığınız bilgiler orada var ;)
yaybek abi bende karavana merak sarmaya başladım satılık karavan ilanları linkine nasıl ulaşcam

Selamlar...
Ben Aydın Kutlu 1971 doğumluyum. Pendik İstanbul'da elektronik servis işletyorum. Motosiklet gezileri beni 4x4 meraklısı yaptı. Henüz 4x4 sahibi değilim siteye üye olmamın amacı da 4x4 kültürünü ve donanımlarını daha yakından tanımak ve bu konuda araç sahibi olmadan önce çevre edinmek. Doğa hayranıyım. gezmeyi fotoğraf çekmeyi keşif yapmayı müzik dinemeyi severim spor olarak da aikido severim.

Gezenbılır aılesıne yenı katılan arkadaslar aramıza hosgeldınız.. keyıflı paylasımlar dılerım..

Merhabalar .

Ben Ömer Karaali aranıza Rize merkezden katılıyorum 23 yaşındayım dede den kalma oto yedek parça üzerine iş yerimiz var 50 yılı aşkın bir zamandır jeep cj serisi (harikan - tuzla) ve dodge , desoto , fargo yedek parçalarını satmaktayız favori aracım Toyota FJ40 tır fakat ford granada motorlu 2.0 lt. V6 motor vw 1303 sahibiyim umarım en kısa zamanda FJ40 ıma bende kavuşurum her birinize ayrı selam olsun saygı ve sevgi ile hayırlı günler dilerim.

Sağlıcakla kalın.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR