Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,129
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,113,030

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,935 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,957
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ya arkadaşlar bulun benim gibi bir nickname,hem adınız,hemyaşınız,hemcinsiyetiniz meydanda olsun :smiley: :smiley: :smiley: Enverdede. Sahi belli oluyor dimi ?yoksa benimhüsn'u kuruntummmu

Etiketler

enverdede' Alıntı:
Ya arkadaşlar bulun benim gibi bir nickname,hem adınız,hemyaşınız,hemcinsiyetiniz meydanda olsun :smiley: :smiley: :smiley: Enverdede. Sahi belli oluyor dimi ?yoksa benimhüsn'u kuruntummmu
hemde son derece açık ve net ;D
mevzuyu lastik gibi uzattılar ???
başka mevzumu yok ::smiley:mesela derbiyi kim alır :D :D :D
(bjk dermişim) ;D

Artık balıkesirdeyim yoldan çıkan arkadaşlar merhaba tanışmak ve ateşin üzerinde kahvemizi yaparken sohbet etmek isterim. Bir cowboy

HERKESE SELAM,
DOĞA sever,DOĞA tutkunu arkadaşlar... "İkizdere Kurtuldu" isimli konu başlığımın altına neden düşüncelerini yazıp fikir paylaşmadılar ACABA?
Hala aynı şeyleri konuşmanın bir manası yok... ( Ben ortaokulda iken ,ne vardı ya:asl filan derlerdi...Yaşın ne anlamında mıydı... Net hatırlamıyorum..O konuya döndü bu da... )
Ama hani soyadı yazmak zorunda da değil kimse...Şahsen şu facebook denilen siteye bile yabancı bir nickname ile üyeyimdir...Lüzumsuz insan eklentilerinin bana ve bünyeme bir faydası yok çünkü:smiley::smiley: İçimde kalmasını istemem ben düşündüklerimin,normalde nasıl isem sitede de böyleyim,bu da ayrıca bilinsin isterim. (Sonra şaşırmasın kimse görünce :smiley::smiley::smiley: )
Yeni gelen arkadaşlar aramıza HOŞGELDİNİZ... :smiley:
CihanZ sen de hoşgeldin,bence psikoloğa da ihtiyaç var... :smiley: Bak bakalım siteye dikkatlice müsait olduğunda,anlayacaksındır...
..............
Thedoors... : En başta The Doors denilince aklıma ; "People Are Strange",daha sonra da St"The End","Riders On The Storm","Love Me Two Times" ve nice güzel parçaları gelir... :smiley:
Sen de hoşgeldin...
TÜm çocukluktaki tatillerim,yaz tatillleri BALIKESİR'in Akçayında,Altınoluk'unda,Edremit'inde,Kaz Dağlarının Çağlayanın da geçmiştir...Ören vs...
Birgün tekrar gelebilmek ümidi ile...

Nasıl gidiyor emine aynı fikirdeyim a feast for friends,love street,l.a. woman,bunlarıda hatırlıyalım :smiley: yeryüzünde yaşıyan tanrılardan biriydi o.Lizard king.Memnun oldum bir jim morrison hayrınıyla daha tanıştşğıma

:smiley: Nasıl gidiyor un karşıtı detaylı ve karışık :smiley:...Özet ile...
İş; Aralıklı yoğun...
Hayat: Her daim yoğun :smiley:...
Fotoğraf: Haftaiçi durgun,haftasonu yoğun...
Bugüne gelirsek : Sorumluluklarım gereği evdeyim ve odamda bazı düzenlemeler yapıyorum... Yarınki iş günüme de hazırlık.
Ben de memnun oldum...

The Doors pek tabii severim... Ancak İspanyolca müziğine de duyduğum bir sempati vardır,ee sırf bu yüzden İspanyolca öğrendik bir de ;)
"Concha Buika - La Falsa Moneda " son zamanlarda en çok dinlediğim şarkı ve de sanatçı...

Senin nasıl gidiyor hayatın ?
Bir an kendimi yaşlanınca düşündüm.... Muhabbet açılır.... "Eee muhterem çoluk çocuk,torun torba nasıl....?"
+parantez: Yaşlı insanlarla sohbet etmeyi çok severim ve de fotoğraflamayı.

Doğrudur bir zamanlar bilge bir adam tanırdım onunla sohbet etmek ruhumun gelişimine olanak sağlıyordu.:smiley: hayatım tatlı sert günlük gereklilikleri fazla umursamam yaşım yirmiyedi henüz daha fazla gülümseli ve lezzet almalıyım doğa ve kasabalar daha fazla bulundum kentlilik pek sarmıyor beni ispanyolca bir dönem el paso da yaşamanın hayali tabi yaş 16 ozaman biraz ilgilendim ama kıvıramadım :smiley: daha sonrasıda whiskey ve rock&roll :smiley:

herkese merhabalar
adım rahmi,yaş 35 (yolun yarısı :smiley: )aranıza artvinden katılıyorum,bu ara arazi araçlarına ilgi duymaya başladım.umarım aradığımı bulurum burada

Herkese merhabalar
aramıza yeni katılan arkadaşlar h.g
Hoşgeldiniz Rahmi bey hemşeriyiz, bende Artvin'liyim,
Artvin Merkezmi acaba, ben Hopa 'dann, Artvinin güzelliklerini yansıtan
fotoğflarınızı bekliyoıruz görüşmek üzere ;;;;herkese iyi haftalar,

aahhkatibim_34' Alıntı:
Herkese merhabalar
aramıza yeni katılan arkadaşlar h.g
Hoşgeldiniz Rahmi bey hemşeriyiz, bende Artvin'liyim,
Artvin Merkezmi acaba, ben Hopa 'dann, Artvinin güzelliklerini yansıtan
fotoğflarınızı bekliyoıruz görüşmek üzere ;;;;herkese iyi haftalar,
hb,teşekkür ederim :smiley: tam anlamıyla hemşehriyiz o zaman,bende hopa'lıyım.sanırım gurbetçi artvinli'lerdensiniz,görüşmek üzere..

tam hemşeri çıktık galiba, birazdaha uğraşırsak akraba çıkacaz dermişim
İstanbul da çalışıyorum, evet gurbetçi Artvinliyizzz, izin günlerini dört gözle bekliyoruz
yıllar sonra ilk defa su sene 1 ay izin kullandım ve Ramazan bayramında ordaydım,
günler naslıl gelçti anlamadım, Ben Hopa Sugören köyündenimmm, siz hang iköyden acaba
ben moğti vore, siz acaba orti mi moğtiiimi veya hiç birimi

aahhkatibim_34' Alıntı:
tam hemşeri çıktık galiba, birazdaha uğraşırsak akraba çıkacaz dermişim
İstanbul da çalışıyorum, evet gurbetçi Artvinliyizzz, izin günlerini dört gözle bekliyoruz
yıllar sonra ilk defa su sene 1 ay izin kullandım ve Ramazan bayramında ordaydım,
günler naslıl gelçti anlamadım, Ben Hopa Sugören köyündenimmm, siz hang iköyden acaba
ben moğti vore, siz acaba orti mi moğtiiimi veya hiç birimi
alemsiniz valla ;D ben güvercinliden yani buçe'den,hemen sizin köyün yukarısı :smiley: bizim köyde herkes moxtili,yabancı yok yani.keşke daha önce tanışabilseydik,geldiğinizde görüşürdük.neyse,inşallah bir daha ki sefere.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,500
Kayıtlı Üye Sayımız
172,161
Kaydolan Son Üyemiz
Greender

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.