Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,129
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,121,046

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,935 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,957
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

selam ben avcı keleş aranıza katılmaktan memnun oldum .ofroad cı değilim avcıyım mücadeleyi severim her türlü avcılık balıkcılık ruhumda var doğayı severim doğal yaşamıda .katledeni ve kirleyeni asla affetmem. ::smiley:

Etiketler

Herkese Merhaba,

Ben de yeniyim. Bir arkadaşım vasıtası ile haberim oldu. 1991 den bu yana
genellikle trekking ve dağcılık yapmaktayım. Doğa Dostları adlı bir grubumuz
var. Herkese huzurlu ve bol gezili günler.

slm ben anlaşıldığı üzere ali

off road araçlarla ilgili konulara meraklıyım henüz binek araçtayım ama bir arazi aracı almayı düşünüyorum o yüzden forumları sıkı bir şekilde okuyorum yaşım 43 ve taşımacıılkla uğraşıyorum herkese merhaba

herkese selamlar coğrafya-tarih ve gizemli olaylar ile ilgilenmektan hoşlanırım özelikle yeni keşifler bilinmeyen mağralar ve denizlerin derinlikleri ilgimi çeker dünyada yeni yerlere gitmekten yeni arkadaşlar edinmek o yöreler hakında bilgi edinmek en büyük merakımdır doğayı ve tüm güzelikleri seven arkadaşlar ile tanışmak isterim mesajlarınızı beklerim

Selam arkadaslar ben muharrem yas 19 doga sporlarina cok merakliyimdir ancak yasim nedeniyle pek birsey yapamadim yazin motorcrossa baslamayi dusunuyorum seneye kisinda snowboard yapmayi hedefliyorum bu yil yapmayi isterdim ancak oss nedeniyle yapamiyorum malesef kampcilik olayida seneye umarim burdaki arkadaslarla beraber kamp yapmaya gideriz etrafimda doga sporlarina ilgi duyan pek insan yok ne yazik ki

Ben Recep, orman mühendisiyim, devlet memuru olarak en dik yokuşlara gerek off-road, gerekse trekkingle tırmanmaya çalışıyorum. Hayatın en dik tepelerine... Bitki, tabiatın okunması konusunda uzmanım diyebilirim. Selamlar

Aramıza yeni katılan tüm arkadaşlar hoş geldiniz sefalar getirdiniz güzel paylaşımlar dilerim

Merhaba ben Engin, 35 yaşındayım hasbel kader mali müşavirlik yapıyorum. Kuzenimin Discovery aşısından sonra nette araştırma yaparken gezenbilir i buldum. Sitede yazılanları okudukça tam bir LC tutkunu oldum. Günün birinde inşallah ben de bir vx100 alırım. Site gerçekten çok güzel ve yaralı.

epurde' Alıntı:
Merhaba ben Engin, 35 yaşındayım hasbel kader mali müşavirlik yapıyorum. Kuzenimin Discovery aşısından sonra nette araştırma yaparken gezenbilir i buldum. Sitede yazılanları okudukça tam bir LC tutkunu oldum. Günün birinde inşallah ben de bir vx100 alırım. Site gerçekten çok güzel ve yaralı.

herkese merhaba ve Engin bey siz de aramıza hoşgeldiniz , bir LR ci olarak en kısa zamanda vx inizi almanızı dilerim selamlar...

herkese selam

ben aranıza yeni katıldım bodrumdayım yaşım 37 site için emeği geçen herkese teşekkürler yıllardır hayal ettiğim samuari aldım hayırlısı yeni paylaşımlara

herkese selam

ben aranıza yeni katıldım bodrumdayım yaşım 37 site için emeği geçen herkese teşekkürler yıllardır hayal ettiğim samuari aldım hayırlısı yeni paylaşımlara

Selamlar
Antakya'dan Sıtkı Güven. 50 yaşıma birkaç gün kaldı. Sevgili dostum ve forumdaşım Hasan Çolak sayesinde haberdar oldum gruptan.
Mükemmel bir forum. Emek verenlere teşekkür ederim.
Motosiklet kullanıcısıyım. Bugün Hatay Gezenbilir ekibiyle birlikte ortak bir etkinliğe imza attık. Az sonra benim gözümle raporunu atacağım.
Herkese keyifli sürüşler dilerim. ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR