Gezoff Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan [TR]BOZO Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 434
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 112,306
Ynt: Gezoff Muhabbet Köşesi

Omer abı ıftar yapıcaz arazıde dedın ses cıkmadı bı daha.
Gızlı gezı yapıp sıtede resım yayınlamak out
gızlı gezı yapıp resım yayınlamamak ın dıyorlar o modayamı uydun abı :smiley:
Akademı off road poyrazda ıftar yapıyor sahılde hemde.
onamı katılsak ?

Etiketler

Hakan555' Alıntı:
Omer abı ıftar yapıcaz arazıde dedın ses cıkmadı bı daha.
Gızlı gezı yapıp sıtede resım yayınlamak out
gızlı gezı yapıp resım yayınlamamak ın dıyorlar o modayamı uydun abı :smiley:
Akademı off road poyrazda ıftar yapıyor sahılde hemde.
onamı katılsak ?

arabanın yerini unuttum ne açık ne gizli gezi yapamıyorum :D
ama şööyle bir kımıldayalım, çok iyi olur herkesi özledim görüşmüş oluruz herkese soralım cumartesi yada pazar bir iftar etkinliği yapalım
akademi off u tanımıyorum ama sen diyorsan benim için tamamdır
poyraz nerdeydi ?

[table][tr][td]BOZO' Alıntı:
arabanın yerini unuttum ne açık ne gizli gezi yapamıyorum :D
ama şööyle bir kımıldayalım, çok iyi olur herkesi özledim görüşmüş oluruz herkese soralım cumartesi yada pazar bir iftar etkinliği yapalım
akademi off u tanımıyorum ama sen diyorsan benim için tamamdır
poyraz nerdeydi ?

Akademi off road Çavuşbaşı ekibi. Emrah kardeşimiz vardı ordan.
Abi bugün Uğur seni aramış açmamışsın telefonu 0549 lu yeni hattı.
Bi konuşursanız hafta sonu güzel bişeyler yaparız yada Poyrazköy (Beykoz Sahil Anadolu Fenerine giderken) e
dahil oluruz. Marmara gezilerinde başlık açmışlar. [/td][/tr][/table]

Selamlar

Herkese iyi geceler ve hayırlı sahurlar

Ramazan ve yaz dolayısı ile siteye sık giremiyoruz kopukluklar oluyor ve hemen cevap yazamıyoruz kusura bakmayın

Iyı aksamlar arkadaslar.

Omer abıcım actıgın konuya nıye sahıp cıkmıyosun :smiley:
Sureklılık devamlılık esas bu ıslerde. Cepten falanda baglanıp bos bırakma abı arkadaslarımızı. Sonra yazan yok dıye kımse takılmıyor yaban ellere gıdıyorlar.

Hakan555' Alıntı:
Iyı aksamlar arkadaslar.

Omer abıcım actıgın konuya nıye sahıp cıkmıyosun :smiley:
Sureklılık devamlılık esas bu ıslerde. Cepten falanda baglanıp bos bırakma abı arkadaslarımızı. Sonra yazan yok dıye kımse takılmıyor yaban ellere gıdıyorlar.

Ne diyebilirimki sende haklısın, malum Ramazan işler güçler ve mevsim yaz hep birlikte hep beraber devam konu hepimizin

Beyler nasılsınız ? İyimisiniz ? Uzun zaman oldu görüşmeyeli Serkan Ömer abi iyimisiniz ? Herşey yolundamı ? Bu ara işlerden biraz boşaldık ama neyaparsın dünya meşakkati işte :smiley:) pazarada memlekete gideceğim Bayram için artık bayramdan sonra yaparız bir organizasyon ... İyi baksın herkes kendine , Allah'ın selamı üzerinize olsun .....

Ahmet BAĞCE' Alıntı:
Beyler nasılsınız ? İyimisiniz ? Uzun zaman oldu görüşmeyeli Serkan Ömer abi iyimisiniz ? Herşey yolundamı ? Bu ara işlerden biraz boşaldık ama neyaparsın dünya meşakkati işte :smiley:) pazarada memlekete gideceğim Bayram için artık bayramdan sonra yaparız bir organizasyon ... İyi baksın herkes kendine , Allah'ın selamı üzerinize olsun .....

Allah razı olsun bende bir yaramazlık yok çok şükür,
dediğin gibi Bayramı atlatalım sonra organizasyonlara başlarız inşallah
Herkesin Cuması mubarek olsun

Ahmet BAĞCE' Alıntı:
Sagol Ahmet abi şükür iyiyim bi sorun yok.
Ömet abi iftar programı yapsaydı görüşürdük
neyse bayramdan sonra yapılır bişeyler

Hayırlı yolculuklar şimdiden.

Hakan555' Alıntı:
Sagol Ahmet abi şükür iyiyim bi sorun yok.
Ömet abi iftar programı yapsaydı görüşürdük
neyse bayramdan sonra yapılır bişeyler

Hayırlı yolculuklar şimdiden.

Selamlar

Bak yine bana yıktı ihaleyi :D ama tayfa niyetli yemez
iftar saati nerdeyse karanlıkta teravi kılan vardır iftardan sonra rehavet çökebilir vs. düşüncelerle yapmadım
ama katılım olursa yapalım bir etkinlik ama bu günler sıcakta bir taraftan ben şahsen zorlanıyorum halsizlik yapıyor
tavsiyem şöyle yüksekte serin bir yayla gezisi ve sonucunda yaylada iftar düşünülebilir katılım olursa
şimdi top sende hadi bakalım :D

Selamlar
millet nerdesiniz yaw iyiki bi tatile çıktık
herkes inşallah iyidir yaz bitiyor ufaktan hazırlıklara başlayalım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR