Grand Cherokee 4.7 ama hangisi ? Yardımınıza ihtiyacım var.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bkaraca Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 36
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,446
Ynt: Grand Cherokee 4.7 ama hangisi ? Yardımınıza ihtiyacım var.

Cokk tesekkuur ederim cevabiniz icin, iyi aksamlar

Etiketler

hayırlı olsun güle güle kullanın
nasıl , memnun musunuz , aradığınız keyfi verdi mi ?

hayırlı olsun güle güle kullanın...

Tesekkur ederim, daha iyileri sizlerin olur insallah.Keyif olarak konfordan yana pek bir beklentim yoktu acikcasi, esas beklentim kuvveti ile sesinin verdigi hazdi ondanda baya baya memnunum :smiley: az daha homurtu olsa fena olmaz, eksoz icin onerisi olan ? Yada abarmadan tatmin edici bi ses alabilcegim yontem onerebilcek varsa cok memnun olurum.

bkaraca' Alıntı:
Tesekkur ederim, daha iyileri sizlerin olur insallah.Keyif olarak konfordan yana pek bir beklentim yoktu acikcasi, esas beklentim kuvveti ile sesinin verdigi hazdi ondanda baya baya memnunum :smiley: az daha homurtu olsa fena olmaz, eksoz icin onerisi olan ? Yada abarmadan tatmin edici bi ses alabilcegim yontem onerebilcek varsa cok memnun olurum.

tabiii
eksozcuya gidin altta katalizörden sonra gelen susturucuyu (içi salyangoz şeklindedir) düz olan bir başka susturucu ile değiştirin...tavsiyemde bi tane abrt eksoz alın ortaya takın...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-sifir-krom-egsozlar-silencerli-41261882/detay/?

yukardaki linktekilere benzer son susturucu olarak kullanılan eksozların uç tarafındaki güzel görüntü veren yerini kesip çıkardığınız orjinal eksozun yerine bu abart eksozu koyuyorsunuz...

detay...ortaya koyacağınız susturucunun giriş ve çıkış çapı orjinal çaptan dar olmamalı sadece...

Hayırlı uğurlu olsun kazasıs belasıs, ben de wj 4-7 kulaniyom çok memnun edici bir araç iyi seçim bence

arkadaşlar merhaba, bende 99-03 arası bir 4.7 benzin+lpg li bir grand cherokee almayı düşünüyorum, okuduğum kadarıyla prince lpg tavsiyeleri oldukça fazla fakat şu anda internetten baktığım araçlarda başka marka lpg ler takılı, bu bir sorun oluştururmu, oluşturursa nedir? Yılına göre yıllık MTV vs giderleri ne düzeydedir? Alırken ''şu'' varsa ''şu'' olmuşsa kesinlikle alınmaz diyebileceğiniz şeyler varmıdır? yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler. ANKARA.

Bende 2 yıl kullandıktan sonra , zj mi satıp sonunda , sağolsunlar formdaki arkadaşlarında önerisiyle , 15 gün önce 2002 mod wj 4.7 imi aldım ,özellikle lpg siz tercih ettim ve atikeri düzgün bir işçilikle başında durarak taktırdım ,alt bakımlarını da yaptım şu anda çok memnunum ,sizede 2001 sonrasını tavsiye ederim.

for_miracle' Alıntı:
arkadaşlar merhaba, bende 99-03 arası bir 4.7 benzin+lpg li bir grand cherokee almayı düşünüyorum, okuduğum kadarıyla prince lpg tavsiyeleri oldukça fazla fakat şu anda internetten baktığım araçlarda başka marka lpg ler takılı, bu bir sorun oluştururmu, oluşturursa nedir? Yılına göre yıllık MTV vs giderleri ne düzeydedir? Alırken ''şu'' varsa ''şu'' olmuşsa kesinlikle alınmaz diyebileceğiniz şeyler varmıdır? yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler. ANKARA.

bende 2001 4.7 Quadra drive-overload mevcut, prins lpg, orjinal 199.000km, motor ve yürüyen 10 numara, altında damla yağ, ezik vs. yok, sadece sol ön kapı dıştan boyalı, değişen veya başka çürüyen-ezik hiçbir yeri yok, döşemeler çok iyi durumda, 2 takım sıfır lastik mevcut yazlık ve kışlık, istersen fotograflarını yollayabilirim, tekrardan ZJ kasa alıp ciddi offroad donanımı atacağım için vermeyi şu aralar düşünüyorum, araç ilk elden meslektaşım bir prof abimden alınmadır ki bu da bence el değiştirmemiş olması açısından önemli, selamlar... bu arada plaka 06SE134...

Sn euzlu aracınızla ilgili daha detaylı bilgi alabilirmiyim? fotoğraf varsa.

euzlu' Alıntı:
bende 2001 4.7 Quadra drive-overland mevcut, prins lpg, orjinal 199.000km, motor ve yürüyen 10 numara, altında damla yağ, ezik vs. yok, sadece sol ön kapı dıştan boyalı, değişen veya başka çürüyen-ezik hiçbir yeri yok, döşemeler çok iyi durumda, 2 takım sıfır lastik mevcut yazlık ve kışlık, istersen fotograflarını yollayabilirim, tekrardan ZJ kasa alıp ciddi offroad donanımı atacağım için vermeyi şu aralar düşünüyorum, araç ilk elden meslektaşım bir prof abimden alınmadır ki bu da bence el değiştirmemiş olması açısından önemli, selamlar... bu arada plaka 06SE134...

fikir edinmek için bakmakta fayda var, sevinirim
euzlu' Alıntı:
bende 2001 4.7 Quadra drive-overload mevcut, prins lpg, orjinal 199.000km, motor ve yürüyen 10 numara, altında damla yağ, ezik vs. yok, sadece sol ön kapı dıştan boyalı, değişen veya başka çürüyen-ezik hiçbir yeri yok, döşemeler çok iyi durumda, 2 takım sıfır lastik mevcut yazlık ve kışlık, istersen fotograflarını yollayabilirim, tekrardan ZJ kasa alıp ciddi offroad donanımı atacağım için vermeyi şu aralar düşünüyorum, araç ilk elden meslektaşım bir prof abimden alınmadır ki bu da bence el değiştirmemiş olması açısından önemli, selamlar... bu arada plaka 06SE134...

for_miracle' Alıntı:

1999 modelleri incelemenizi oneririm wj lerde. 1999 modellerin motorlari amerikan ve kanada yapimidir.2000 ve ustu modellerin motorlari italyan ve avusturya yapimi.onceliginizi 1999 modellerde temiz bi arac bulmanizdan yana kullanmanizi oneririm.ama yinede 2000 ve ustu modellerde sorunsuzdur.

for_miracle' Alıntı:
az evvel ilandaki araca baktım 4 parça boyalı, 2-3 yerinde ezikler ve sürtmeler var, motor saat gibi, derileri sağlam, en son 27000 e bırakıyor, fakat Ankara'da aracı gösterecek sağlam bir cherokee ustası bilmiyorum. benim ustam opel ve renault cu, bundan anlamaz. tavsiye varmı?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-bakimli-grand-chrokee-76813672/detay

şaşmazda "Jeep HMC" var, telefon 0 555 2835390, Murat beyin telefonu, Kars'tan "Erdoğan hoca-Gezenbilirden" telefonunuzu aldım derseniz szie dört dörtlük yardımcı olacaktır, selamlar....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR