Haydi İzmir Bahar Geldi. Bu Güzelliği Paylaşalım.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Naturalist61 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,038

Naturalist61

Benim sadık yarim kara topraktır...
Yer
Trabzon - İzmir
Arkadaşlar bahar kapıyı çaldı yapalım bir etkinlik. Spil olur, Ovacık olur neresi olursa artık. Dağlar bizi bekliyor. Önerilerinizi paylaşalım. Selam ve saygılarımla...

Etiketler
Ynt: Haydi İzmir Bahar Geldi. Bu Güzelliği Paylaşalım.

Merhaba Hasan beycim.Bu hafta Alacati ziyaretimiz var ot yemekleri icin.
Daha sonra bir etkinlik olursa katilmaya calisirim.

Yapalım bir etkinlik Hasan bey.. Hatta mümkünse bu pazar günü yapalım birşey. Dağların en güzel zamanları..

Arkadaşlar daha hazır değil galiba baksanıza 2 kişiden başka koca İzmirde tık yok. Olmazsa biraz daha bekleyelim derim. Selamlar...

İzmir'in doğaseverleri hala kış uykusunda :smiley: Ama beni yarın kimse tutamaz, baharın güzelliğini yükseklerde yaşayacağım yine. Mis gibi temiz hava ve çam kokusu isteyen takılsın peşime :smiley:

ttogan' Alıntı:
Kismetse ne tarafa Ceyhun kardesim?
Henüz karar veremedim. Çıkarım, araç nereye götürürse oraya :smiley: uygunsanız buyrun birlikte çıkalım.

Sabah erken ciktim,mesajinizi gormedim.Baska sefere hayirlisi.

BEn varım BEn Varım Bende BUrdayım . Arkadaşlar BEnde sizlerle aynı fikirdeyim iyi bir organizasyon yapalım bende katılırım 4-5 Mayıs Sınavım var onun dışında müsaitim. Yeni aracım Amarok Daha test etme fırsatım olmadı bahaneyle Amorokuda test etmiş oluruz :smiley:

Ayhan şu sınavını atlat hayırlısıyla sonra senin Amarok'u zorlayalım biraz :smiley:

ttogan' Alıntı:
Sabah erken ciktim,mesajinizi gormedim.Baska sefere hayirlisi.
bir dahaki sefere daha önceden haberleşelim böyle son ana bırakmayalım :smiley:

atoprakdeviren' Alıntı:
BEn varım BEn Varım Bende BUrdayım . Arkadaşlar BEnde sizlerle aynı fikirdeyim iyi bir organizasyon yapalım bende katılırım 4-5 Mayıs Sınavım var onun dışında müsaitim. Yeni aracım Amarok Daha test etme fırsatım olmadı bahaneyle Amorokuda test etmiş oluruz :smiley:

Ayhan söylemesi ayıp değil o:smiley:) bende defender aldım daha siftahım yok. Bakım onarım çalışmalarım devam ediyor. Bir kaç güne bitiririm İnşallah. Bir org. yapalım. Araçları denemiş oluruz. Sen korkma kalırsan seni çekerim. Eee nede olsa land bu sağı solu belli olmaz. Yada sen beni çekersin. Görüşmek dileği ile saygılar..

Super hasan gule fule kullan yeni aracini. Ben defendercilarla ciktiktan sonra dusteri sattim valla :smiley: Gittigimiz yerlere yuru desen turumem valla ve landcilarin paran varsa land rover paran yoksa game over lafinin ne anlama geldigini yerinde gordum :smiley: Tabi sahip oldugum kopegiminde arac tercigimde etkisi buyuktu. Sende land bende amarog olduktan sonra techizatla hiic bir yerde kalmayiz diye umid ediyorum en kisa surede bor araya geliriz insallah ...

Merhaba arkadaşlar. 14-18 haziran arası izmirde olucam eger etkinlik yaparsanız katılmayı çok isterim. :smiley:

Merhaba Ugur kardesim.Buraya pek ragbet etmiyor arkadaslar.
Facebook uzerinden haberlesiyorlar.Benim oraya uyeligim yok.
Buraya yazarlarsa haberimiz oluyor,uygun olursak katiliyoruz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR