Hilux Ln 65 Rüzgarlık.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan assuva Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 55
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,449

assuva

Kamp II
Yer
Antalya
Arkadaşlar, kapı üzerlerine takılan rüzgarlığa gereksinim duyuyorum, özellikle yağışlı havalarda çok gerekli bir malzeme. Ben bulamadım bu nedenle konuyu açayım dedim. Aranızda bu rüzgarlıklardan alan, satıldığı yeri bilen varsa paylaşırsa sevinirim. Teşekkürler.

Etiketler

Ynt: Hilux Ln 65 Rüzgarlık.

Valla benimde eksik listemde ilk siralarda bulan olurda paylasirsa cok tesekkur ederim saygilar.

Acil bir şey sormam lazım, acaba LN106 veya 85 kasalara uyan bizim Ln 65 lere uyar mı, bu konuda karşılaştırma yapma şansı olan var mı?

assuva' Alıntı:
Acil bir şey sormam lazım, acaba LN106 veya 85 kasalara uyan bizim Ln 65 lere uyar mı, bu konuda karşılaştırma yapma şansı olan var mı?

Selam Sefa Abi..

kesinlikle uymaz abi..106 ve 65'lerin kapı tasarımları tamamen farklı..
65'ler çıtalı kapı, 106'lar tavana kadar bütün abi..

syg

Ali, merak ettiğim o değil,bize gereken ölçü kapının üstüyle aynaya doğru olan kısmın arasındaki açı. Bu uyarsa diğer tarafın önemi yok, gerekirse keseriz vs ;) yanında yöresinde ln106 olan bir arkadaş bir tel yardımıyla ya da benzer bir şeyle bu açıyı ölçebilse, karşılaştırıp sipariş vereceğiz.

mugen tipi dersek anlarlarmi ki acaba parcacilarla iletisim kurmak zor bilindigi gibi

şahin için mugen tipi derseniz açı tam tutuyor sadece boydan falalığı var onuda hesip birde tıfaş yazısını sildinizmi orjinal gibi oluyor

enginaltintas61@hotmail.c' Alıntı:
şahin için mugen tipi derseniz açı tam tutuyor sadece boydan falalığı var onuda hesip birde tıfaş yazısını sildinizmi orjinal gibi oluyor

Bilgilendirmeniz icin tesekkurler

O zaman şahin mugen aldığımızda sorunumuz çözülüyor, güzelmiş. Teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri