Hudoff; Lopezden Geçti - 2 Görselleri (19 Ocak 2014)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kız babası Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 207
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,406
Ynt: Hudoff; Lopezden Geçti - 2 Görselleri (19 Ocak 2014)

freelander99' Alıntı:
:smiley: arabayı değiştir arabayı , boyuna stop ediyo , karizmanı çiziyo.
Aracı niye değiştirsin jimny alsında devamlı şarj mı kessin stop eder tabi adam ne var ne yok kaptırıyor dalıyor suya çamura sen onun geçtiği gibi geç senın araç olduğu yerde kalır ştandartcım ;)

Etiketler

HASAN_5434' Alıntı:
Aracı niye değiştirsin jimny alsında devamlı şarj mı kessin stop eder tabi adam ne var ne yok kaptırıyor dalıyor suya çamura sen onun geçtiği gibi geç senın araç olduğu yerde kalır ştandartcım ;)

bak yaa alternatör koruma yaptırıosun 70tl ye bir daha şarj kesmiyor :smiley:

kız babası' Alıntı:
Alper abi lopezde 1 tur attı hemen kiti taktırdı bende hala düşünüyorum yaymı alsam getmi taksam

hasan,tarkan, uğur teşekkürler herkese.

ayberk'in yardımıyla bulduğum ikitellideki güncan otomotivde Eylül ayında 285 tl. olan BF Goodrich MT. şu an peşin ve en indirimli haliyle 350 tl. oha inanamadım.

yusuf sen nereden aldın ?

alper soykan' Alıntı:
hasan,tarkan, uğur teşekkürler herkese.

ayberk'in yardımıyla bulduğum ikitellideki güncan otomotivde Eylül ayında 285 tl. olan BF Goodrich MT. şu an peşin ve en indirimli haliyle 350 tl. oha inanamadım.

yusuf sen nereden aldın ?
Biraz bekle bende araştırayım boyut olarak ne bakıyorsun

kız babası' Alıntı:
Alper abi lopezde 1 tur attı hemen kiti taktırdı bende hala düşünüyorum yaymı alsam getmi taksam

kit mi ? get mi? neyapsam soruları 1 aydır aklımdaydı ama lopezde 2 kez standardın altıçamura oturup vinçle çekilince neyin lazım olduğunu anladım :smiley:

bu arada jimny 4 inç yükselmesine rağmen 2inç spacerlar ve orjinalinden daha kaliteli salınım yapan kit içindeki amortisörlerle virajl kabiliyetine inanamadım. standardtan çok daha fazla yolda güven verdi bana

Image

Image

alper soykan' Alıntı:
süper olur.
BF Goodrich 215/75/15 MT istiyorum.
Marka farklı olsa olmaz mı ayberk ve Uğur un lastıklerını adet fıyatı 235 tl bence arazide başarılı fıyatta çok ıyı

HASAN_5434' Alıntı:
Marka farklı olsa olmaz mı ayberk ve Uğur un lastıklerını adet fıyatı 235 tl bence arazide başarılı fıyatta çok ıyı

marshalı severim keza şu an marshall kw22 kartipi kullanıyorum.

şöyleki jimny şu an benim tek aracım. A/T Alsam sorun olmaz ama MT almak istiyorum ve yoldada rahat kullanabileceğim yapıya sahip tek M/T BFGoodrich. yani günlerdir araştırıyorum, soruyorum ve bu kanıya vardım. ayrıca Mehmet Becce'de lastikçilerde bu doğrultuda BF MT den şaşmamamı söylediler.

beyler sizin fikirleriniz nedir? yön verin bu acemiye ;D

Bendede Samu vardı işe onunla gidip geliyordum kl 71 vardı sıkıntısız kullandım ayberkte tek araç olarak kullanıyor sen bilirsin bakalım araştıralım yinede

HASAN_5434' Alıntı:
Bendede Samu vardı işe onunla gidip geliyordum kl 71 vardı sıkıntısız kullandım ayberkte tek araç olarak kullanıyor sen bilirsin bakalım araştıralım yinede

hımm şimdi düşüncelerim değişmeye başladı bile. kit vesaire para suyunu çekti zaten daha hesaplı fiyata lastik almayı ben de isterim tabiiki. ayberkten ses yok bu arada :smiley: model aynı renk aynı O ne diyecek merak ettim.

Ayberkcim çok nizami bir beyfendidir saat 21:00 da yatar sabah 07:00 da kalkar onun için cevap veremiyor yarın yazar ancak hayırlısı haberleşiriz yine

HASAN_5434' Alıntı:
Ayberkcim çok nizami bir beyfendidir saat 21:00 da yatar sabah 07:00 da kalkar onun için cevap veremiyor yarın yazar ancak hayırlısı haberleşiriz yine
Detayları atlamayalım. Yatmadan mutlaka ballı süt içer. Sabah kalkınca sporunu yapar, iki adet portakal sıkar. Öğlenleri en az bir saat dinlenmeye ayırır. Meditasyon müzikleri dinler. Off roada gelemedi haftalar yoga yapar..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,110
Kaydolan Son Üyemiz
Bukrek

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR