Igo 2016 Ülke Haritaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan utkubilal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 340
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 100,809

Etiketler
Merhabalar, bu yaz Yunanistan-Bulgaristan-Sırbistan-Bosna Hersek-Hırvatistan-Karadağ-Arnavutluk ve Makedonya rotasında ailecek bir gezi düşünüyoruz aracımızla. Bu ülkelerin haritalarını paylaşabilirseniz çok memnun olurum.

Günaydın, yanıtınız için çok teşekkürler.Maps.me programını duydum ama hiç kullanmadım. İki sene önce yine kendi aracımızla Yunanistan ve Makedonya ya kısa bir tur yapmıştık ve o seyahatte cep telefonumdaki igo benim bütün işimi görmüştü ve sorun yaşamamıştım. Bu nedenle daha önce tecrübe ettiğim ve beğendiğim igo'nun güncel haritalarını arıyorum Balkan ülkerine ait.. Ama Maps.me yi de araştıracağım tavsiyeniz üzere. Tekrar teşekkürler.

Merhabalar, bu yaz Yunanistan-Bulgaristan-Sırbistan-Bosna Hersek-Hırvatistan-Karadağ-Arnavutluk ve Makedonya rotasında ailecek bir gezi düşünüyoruz aracımızla. Bu ülkelerin haritalarını paylaşabilirseniz çok memnun olurum.
Buyrun;
Bosna hersek:BOSNA HERSEK.rar
Bulgaristan:BULGARİSTAN.rar
Hırvatistan:HIRVATİSTAN.rar
Arnavutluk:ARNAVUTLUK.rar
Sırbistan:SIRBİSTAN.rar
Yunanistan:YUNANİSTAN.rar

Karadağ ve makedonya haritası elimde yok şu an, müsait zamanda bulur veririm buradan

Selamlar

Önce verdiğiniz emek için teşekkür ederim
Turkey haritasını aracımdaki double din multimedia ya yükleyebilirmiyim ?

cihazımda iGO yüklü ve windows işletim sistemi var güncelleme yapabilirmiyim yoksa sadece androit üzerindemi çalışıyor ?

kolay gelsin tekrar teşekkürler.

Selamlar

Önce verdiğiniz emek için teşekkür ederim
Turkey haritasını aracımdaki double din multimedia ya yükleyebilirmiyim ?

cihazımda iGO yüklü ve windows işletim sistemi var güncelleme yapabilirmiyim yoksa sadece androit üzerindemi çalışıyor ?

kolay gelsin tekrar teşekkürler.
Selamlar,
Öncelikle ben teşekkür ederim, güzel dilekleriniz için.
Sonrasında Turkey haritasını yüklemeniz sorun çıkartmaz, yükleyebilirsiniz.
Belki lisans dosyasında sorun çıkabilir onuda haber verirseniz lisans dosyası temin eder çözeriz problemi.

Selamlar,
Öncelikle ben teşekkür ederim, güzel dilekleriniz için.
Sonrasında Turkey haritasını yüklemeniz sorun çıkartmaz, yükleyebilirsiniz.
Belki lisans dosyasında sorun çıkabilir onuda haber verirseniz lisans dosyası temin eder çözeriz problemi.
Teşekkür ederim

Lisans dosyası sıkıntı çıkartırsa buradan yazarım

kolay gelsin

Selamlar
exe. dosyasını bulamadım yükleyemedim
araçtaki kartı alıp düzenlemek lazım herhalde yeni sd kart yapıp araçtakini ydek tutmak istiyordum olmadı
araçtaki sd kart dosyalarını değiştiricem

Selamlar
exe. dosyasını bulamadım yükleyemedim
araçtaki kartı alıp düzenlemek lazım herhalde yeni sd kart yapıp araçtakini ydek tutmak istiyordum olmadı
araçtaki sd kart dosyalarını değiştiricem
Gerek yok yeni sd almaya, sd karttaki dosyaları pc ye yedekleyin ben size nextgen sürümü vereyim.

Direk kopyalayın, exe dosyası ve bütün dosyalar içinde olur, uğraşmazsınız.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR